Имам новина голяма - през СЕПТЕМВРИ 2015 г. ставам мама!

  • 36 088
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 365
Честита Нова Година и от мен! На мен това ще ми е трето детенце живот и здраве. На лекар вече ходих на 30.12., когато и видях двете чертички, но то е защото преди почти 4 години имам една извънматочна бременност и сега трябваше веднага да се види дали всичко е както трябва. Казаха ми да отида на 14.01. за сърчице. Засега не ми се гади и повръща и се надявам така да си остане, защото при предишните ми бременности много повръщах. Сега обаче ме придърпва доста корема.

# 16
  • Мнения: 1 178
Здравейте, момичета! Моля, която иска да се запише в началото на темата с термин, да ми пише тук или на лично съобщение  Heart Eyes На мен това ми е първа бременност, освен придърпване в корема и болки в гърдите нямам никакви други симптоми. Малко се чувствам и подута, друго няма, дано всичко да е наред. Praynig Мисля да ида при доки на 05.01.

# 17
  • Мнения: 4
Честита Нова Година! Присъединявам се към вас термина ми е на 08.09. Пожелавам лека бременност и много успешна 2015  на всички  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 182
Честита Нова Година и от мен. Преди няколко дни видях двете чертички, а днес трябваше да ми дойде, да ама не  baby_neutral
По мои изчисления терминът ми е на 12.09 , но още не съм ходила на преглед, въпреки че подозирам, че съм имала ранна овулация, защото много рано ми отчетоха тестовете.
Успех на всички нас за Новата Година да си подарим здрави септемврийчета   bouquet

# 19
  • Мнения: 31
Здравейте, септемврийки 2015! Аз съм от миналогодишната партида Simple Smile
Пожелавам ви леко бременеене, насладете се на всеки един миг , защото после ще ви липсва бременноста Simple Smile)
Аз с умиление и носталгия ще ви чета, а ако имате въпроси ми пишете , минах през всички фм, тестове тип пренатест,гадене и т.н. Така да се каже натрупала съм опит Simple Smile)
Ще имате едни прекрасни 9 месеца, изпълнение с много положителни емоции!
Успех и здрави , пухкави бебчета на финала !  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 182
loralee, толкова обнабеждаващо звучи от твоята уста ( текст ) . Чул те Господ както се казва. Лично аз още не мога да го осъзная понеже преди все чувствах някакви лъжливи симптоми, сега нъцки нищо, ама съвсем нищо hahaha Но то има време де, ще се разбере. Еех, очакват ни мноого месеци в тази тема усещам го  baby_neutral  bouquet

# 21
  • Мнения: 31
Аз не можах да повярвам, че бебе ще излезне от мен Simple Smile даже в операционната ги питах " ама мое ли "  hahaha hahaha

# 22
  • Мнения: 125
Включвам се и аз с две чертички, които видях вчера. Термина 8 септември.

# 23
  • Мнения: 182
Да ви питам нещо аз  Laughing Вашите чертички наситиха ли се след време newsm78 Понеже моите за пет дни потъмняха, но не са като контролната лента   Rolling Eyes

А тези са от днес  Crossing Arms Thinking

# 24
  • Мнения: 31
Моите чертички така и не потъмняха . Седеше си винаги бледа .Резултата е в ръцете ми. Simple Smile)
Иначе при мен винаги имаше 4 седмично разминаване заради късна овулация .
Пусни си чхг да видиш дали се качва, за да си спокойна.

# 25
  • Мнения: 1 178
Аз направих само 2 теста - един 3 дена преди предполагаема М., беше с мнооого, много бледа черта и един на датата на М с видима бледа черта. Повече тестове не съм правила, надявам се утре доки да има час да ме приеме и след консултацията ако трябва ще пусна ЧХГ. Иначе утре съм в пета гестационна и три дни  Praynig

# 26
  • Мнения: 1 177
purple_spring, тъй като съм си правила само един тест и то 3 дена преди МЦ, не мога да знам за наситеността дали се е увеличила, но със сигурност при моя тест чертичката изглеждаше точно като на втората ти снимка  Mr. Green Важното е, че има две чертички  Peace

Отбора на септемврийчетата взе да се пълни  Heart Eyes Добре дошли   bouquet

# 27
  • Мнения: 182
Ох, добре, много съм се спекла, че нещо не е както трябва  Blush То вярно вечер от малка си ставам до тоалетна често понеже пия много вода и може да има значение  hahaha Иначе сега за жалост с тая работа няма да имам време за кръвен, а на преглед съм чак на 16-ти някъде и ще откача до тогава  Crazy Благодаря ви все пак  bouquet

# 28
  • Мнения: X
Привер и от мен! Добре дошли на новите мами Simple Smile Аз от вчера съм явно с някакъв вирус с болки в тялото и гърлото.Не кашлям,но ме боли ужасно цялото гърло и цял ден съм на мед и на някакви лукчета билкови,а и чай от лайка,но сега четох,че не бил препоръчителен при бременност. Надявам се до утре вече да съм по-добре,че да успея да отида и на преглед. Спокойна вечер на всички!

# 29
  • Мнения: 88
Здравейте и от мен! За тестовете- аз така и не видях толкова наситена чертичка, колкото контролната нито с първата ми бременност, нито сега Simple Smile , а пък като гледам явно доста сме така.
Хриси, ( надявам се, че мога да ти казвам така) дано отшуми настинката още утре! Иначе изобщо не знаех, че не може да се пие чай от лайка...Имаше някакви хомеопатични хапчета за гърло, но за съжаление не им помня името Sad Бързо оздравяване!
А пък да ви се оплача и аз, такъв запек ме гони :$ , че направо не знам какво да правя! Пробвах и круши, и киви, и Фрутилакс, но нищо не помага...Ужас! В краен случай ще прибягвам към свещички и така. Иначе май това ми е единственият дискомфорт за сега. Другото, което ме притеснява са кг. Много се надявам да не станат много този път, че предния бая се озорих докато ги смъкна, хем не бяха много!
Това е от мен за сега. Май стана доста дългичко :$ Пожелавам ви лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт