АПРИЛска мама багажа преподрежда, а АПРИЛско бебе хълца и нарежда - Тема 18

  • 29 556
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 331
Хайде да ни е честита новата тема   bouquet Рози, благодаря ти!  Hug

Ах, lina_bs, дано бързо се оправят. Пази се!

Ние вече си имаме скрин за спалнята  newsm68 Много се радвам, сглобяването е бая трудна задача, наполовина е готов. Ама така да миришееее  Sick Уффф, ще има да проветрявам, дано има ефект!

# 16
  • Мнения: 277
 РоЗи   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 067
Честито на мама Ани_С  bouquet!  Бързо възстановяване и скоро да се гушкате вкъщи с малката кукла.
Васе чудесен разказ Hug. Дай Боже всеки му такова раждане!

Минах през АГ-то. Според тоновете ми заключи, че бебка се подготвя за излизане. Били доста учестени за спящо бебе… нямах представа, че и по тоновете могат да са правят предположения кога ще излиза бебето Rolling Eyes. Също така корема ми много се бил смъкнал. Е да ама според мен не е така, не го усещам по различно и все още ми изглежда доста високо.Но съм имала една педя между корема и бюста – това било смъкнат корем вече. Както и да е. Заключението беше , че според тях (АГ и акушерката) до края на седмицата, най-късно началото на другата ще се обебя Party. А дано Praynig.

# 18
  • Мнения: 1 393
Ро3и супер темичка!

Ама наистина бебевалежа започна!

Момичета , Шльоки не е писала отдавна , сигурно ще се похвали скоро.  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 926
Запис и от мен в новата тема и имам един въпрос -
Кога ви дадоха документите от женската консултация да си бъдат във вас?
Имам предвид изследванията, направлението за раждане и т.н.

# 20
  • Мнения: 164
Само да не излезе като клюкарстване ама Шльоки днес беше на Пловдивската ни среща Wink  бебчето още е в корема! А срещата май ни беше последната 2 в 1 ..другият път с количките Grinning
Ох, аз като си помисля, че още не съм влезнала в 9 и чак завиждам на мамите, които вече си гушкат бебчетата Simple Smile

# 21
  • Мнения: 606
Ани- честита бебка, да ви е жива и здрава и много да ви радва!  newsm59
Ро3и - Мерси за пролетната тема, дано и времето прихване Wink   bouquet
Васе - благодаря за разказа, звучи успокояващо!   bouquet
Ние вече си имаме скрин за спалнята  Ама така да миришееее  Sick Уффф, ще има да проветрявам, дано има ефект!
Вади чекмеджетата докато са празни през деня на терасата... аз моя скрин ме домързя така да направя и 3 седмици вече всеки ден вадя всичко от него през деня и държа на отворен прозорец отворени чекмеджетата и вечер обратно всичко по местата, че няма къде да ги слагам парцалките.
Карамел от петък си ходя с моите и само добавям новите изследвания, днес не успях, но утре вече ще взема и Нарпавление 7 и няма да се разделям с документите.
Днес от разходки мисля, че си докарах и аз контракции, то ми е време де... една неприятна болка ниско долу и яко в кръста. Отделно маликия ми натиска/дърпа нещо на десния крак и той се подсича на моменти, а в ляво все едно бъбрек ме заболя... ама това се очаква от сега нататък Simple Smile
Купих шише за болницата, за 2.20лв - една майка на 4 месечно бебе се намеси и ми каза, че други не ставали в стерилизатора на неонатологията. А биберона на този като го наведеш как капе не е истина, леко да стиснеш и направо си тече. #Cussing out..да видим после как ще се кърмим... Thinking

# 22
  • Мнения: 121
За хемороидите да знаете, че едно от най-големите облекчения е честото миене само с вода!

Аз да ви кажа, че вече нямам търпение  Tired а до 9ти има толкооова много време! Чувствам се ужасно, немога нищо да правя, а горкия ми мъж как се справя с двете калпазанки в къщи и аз незнам...
От горе на всичкото грам немога да спя нощно време от болки в ставите и таза, че и краката ми изтръпват  ooooh!

# 23
# 24
  • Мнения: 2 026
Shantel наистина миришат тези скринове и легла отвратително, аз съм ги отворила и по цял ден се проветрява, а ги бърсах и 10-ина пъти с препарат, то не се издържа, а и като ни е в спалнята няма как да спим на такава миризма.
Темата е страхотна, благодарим ти Ро3и

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 331
Ами засега ще го оставим в хола с отворени шкафове, защото за съжаление тераса нямаме. А аз нямах търпение да пускам пералня и да нареждам вече  дрешки Laughing Ама ще почакам, няма да бързам.

Ейми, страхотни новини, пожелавам ти другата седмица живот и здраве да ни се похвалиш  Hug

Карамел и на мен докторът ми даде всички изследвания и каза в края на месеца като влизам в 9-я, че ще ми даде и направлението за раждане.

Последна редакция: вт, 17 мар 2015, 23:28 от Shantel

# 26
  • Варна
  • Мнения: 313
Рози, отново благодарим за труда!   bouquet

Аз да ви кажа, че вече нямам търпение  Tired а до 9ти има толкооова много време! Чувствам се ужасно, немога нищо да правя, а горкия ми мъж как се справя с двете калпазанки в къщи и аз незнам...
От горе на всичкото грам немога да спя нощно време от болки в ставите и таза, че и краката ми изтръпват  ooooh!

Аз съм същата.  И болките в тазовите стави сутрин, и болките в ребрата, от които трябва само да лежа, а мъжа ми да прави всичко и много се изнервям. А сега и с това дето ми прилоша и край. Не ме пуска повече на никакви лекции, да съм лежала само. А пък аз не мога така, много ми е кофти. Имам 1000 работи да свърша още....много тъпо  ooooh!

Водна лилия - на последната лекция за раждането , акушерката каза: 2 седмици преди самото раждане симптомите са: 1. Често уриниране. 2. Смъкване на корем. 3. Болки в кръста, леки менстуални болки, бодежи, леки контракции. И вече след това може да се добавят при самото раждане - разстройство, засилване на контракциите и болката, тапа, води....така че не се притеснявай, може и 2 седмици да минат и тогава да родиш.... Simple Smile

# 27
  • Мнения: 165
  bouquet  bouquet  bouquet
Хайде, да не изпусна нещо.

# 28
  • Мнения: 61
Рози  Hug Мерси за новата тема

# 29
  • Мнения: 479
Карамел`, на мен ми даде само направление за раждане или там както се казва. В него ми написа резултатите от изследванията за ХИВ и т.н. Нищо друго не ми даде. Другата седмица имам среща с другия, при който ще раждам дано не се окаже, че и други неща ми трябват. Следящия ми АГ май не му се искаше да ми дава нищо повече. ooooh!

Shantel, нашия скрин вече няколко седмици е сглобен, една стоя отворен и още си смърди. Та сложих наши дрехи там и едната част от гардероба освободих за бебка. Но кошарата ни изобщо няма никаква миризма, много съм доволна от избора за нея!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт