В очакване сме всички вече на АПРИЛското човече - Тема 19

  • 33 462
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 200
Vaseto29, можеш да си минеш гърдата с една вода, според мен е достатъчно. Сребърната вода съм си я наумила за всеки случай в началото (пък и с нея могат да се минават очичките на бебето - много добре действа за почистване). Друго по-силно за тъй наречената дезинфекция не смятам да ползвам. Кремовете за "преди" са по желание - ако искаш. Аз мисля да пробвам по-скоро кремчето дето го имам, не че толкова да ги подготвям за голямото дърпане и смукане.  newsm03

Sladoledche, благодаря ти!

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 18:45 от chudesna

# 31
  • Мнения: 269
Запис и честито на всички родили! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 38
Маце е това е скоростно раждате , браво важно е , че всичко е минало добре ! Да Ви е жив и здрав малкия сладур Simple Smile
Малеее дано моята госпожица да си изчака плановото секцио , че от нас до болницата са 40 минути , ако станат така бързо нещата да не взема да родя в колата Simple Smile
Днес и с мен  един таксиметров шофьор беше изключително мил , попита ме дали съм бременна и в кой месец и през целият път ме питаше да не кара бързо и ако трябва да намали ,дори влезе в забранена уличка , за да ме остави максимално близо до посоченото място ! Направо съм очарована Simple Smile
За мазането и аз ще се мажа с Лансинох.Една приятелка горещо ми го препоръча.

# 33
  • Мнения: 39
Честито на всички мами, сдобили се с беборанчета Simple Smile Темата се запълва с много добри новини Simple Smile

Маце, браво на Калоян. Баткото някога се роди по подобен начин, и той не слизаше, а контракции и разкритие колкото искаш. Накрая се оказа, че крачето му усукано от пъпната връв и не му дава да тръгне, та и ние спешно секцио. С каква упойка ти беше секциото? Понеже при мен тогава се наложи пълна заради скорошната епидурална, а сега ще е спинална.

И аз вчера уговорих датата за нашето секцио, срещнах се и с анестезиолог, и както си бях спокойна, сега вече след като си припомних набързо какво ме чака, ме захвана и мен шубето и паниката.

# 34
  • Мнения: 2 926
Маце да ти е жив и здрав Калоян!
Страхотно име си му избрала.

# 35
  • Мнения: 503
Записче и от мен. Честито на мамите Дейзи,Мацето и Тантан! Живи и здрави да сте всички и скорострелно възтановяване!  newsm44   bigdance2   newsm74

# 36
  • Мнения: 200

ЧЕСТИТО!!! КАЛОЯН Е ЕДНО РАЗКОШНО ИМЕ! ПОЖЕЛАВАМ ДА ВИ РАДВА МНОГО, ДА ПАПКА, СПИНКА, АКА, РЕВЕ И ВСИЧКО БЕБЕШКО ДА МУ Е ДОБРЕ. ПРЕГРЪДКИ!

# 37
  • Мнения: 165
Леле Маце, ти си герой. И нормалното пробва и секцито Simple Smile Да сте живи и здрави и да се радвате един на друг пожелавам.  bouquet

Честито и на Тантан, да ви преследват само хубави неща в живота и да се слушате с Мира.  bouquet

# 38
  • Мнения: 194
Записче и от мен
Благодаря за новата темичка  bouquet
Крем за зърна и аз ще използвам при нужда- лансинох
Профинид свещички също смятам да си взема , защото и аз чух мн добри отзиви за след секцио
Маце- сподели с каква упойка беше и колко продължи при теб цялата операция

# 39
  • Мнения: 53
Честито на всички мами гушнали бебечета. Живи и здрави!

# 40
  • Мнения: 606
Shantel - Благодаря за темата!  bouquet

Честито на Тантан, Дейзи и Мацето - да са ви живи и здрави и добри и благи!  baloni baloni baloni

На мен колкото и да ми се искаше да е днес, май няма да ми се случи.... нищо, ще си празнуваме тая вечер двамата с ММ рожденния му ден и ще си чакаме детето следващите дни!  Heart Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 11 779
Записче и от мен
Благодаря за новата темичка  bouquet
Крем за зърна и аз ще използвам при нужда- лансинох
Профинид свещички също смятам да си взема , защото и аз чух мн добри отзиви за след секцио
Маце- сподели с каква упойка беше и колко продължи при теб цялата операция

Със спинална, аз така и не стигнах до епидурална. Самото секцио идея си нямам колко е продължило, за мен всичко мина като на филм. Simple Smile

# 42
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Да ти е жив и здрав Калоян, Маце, бързичко си направила разкритие Simple Smile
Бързо да се възстановиш и скоро у дома Simple Smile Сама ли си в стая или и таткото е с теб? Ти беше в Щерев, нали?

# 43
  • София
  • Мнения: 357
Маце - браво, че всичко е минало бързичко и сте добре и двамата! Бързо да се възстановяваш!  Peace

И пак нощес е тръгнало. Ей, много ме е страх с това нощно тръгване, какво правим с баткото. Аз си имам дата за секцио, ама ако реши нещо да подрани ... Мамите с по-големи дечица, мислили ли сте по този проблем?

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
Ние сме мислили. Завиваме я с едно одеало и с нас. Няма къде да я оставим. А мъжа ми няма да ме остави раждаща да ходя сама по нощите.

Общи условия

Активация на акаунт