Кралски работи и клюки - 9

  • 135 337
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • София
  • Мнения: 1 021
И аз да си кажа-името Шарлот ми е средна хубост.Малко като за селянче-краварче ми звучи. LaughingДобре,че не е Алис- то пък съвсем не изглежда за принцеса.Елизабет щеше да е най-царствено,ама сигурно не са искали да се подмазват на баба Бети.Даяна е част от името,но няма да й казват така,та е все едно.
Изписването-роклята я взех за нощница... Mr. Green Първият път/изписването на Джорджи/ беше къде-къде по-готина и по-вълнуващо беше,понеже говориха с хора от тълпата.Сега някак набързо и дори не позираха за снимка,въртяха се насам - натам.Абе нещо не ми харесаха.Ама няма мен да ме питат де,хихихи.Сигурно е била изтощена от раждането и са бързали да приключат и да се метнат в колата.
Бебчето-сладуранче мамино,дано да расте щастлива и обичана.
Дано имат още деца,веселба да има.

# 62
  • Мнения: 2 545
Елизабет Даяна Шарлот звучи къде-къде по-царствено и благозвучно.

На мен Шарлот ми звучи като сметанов сладкиш  Grinning
Впрочем Лоти ли е галеното име на Шарлот или Шърли  newsm78

# 63
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
за е мен нормално първото раждане, представяне и тнт да е най-вълнуващо Simple Smile тогава сигурно е имало мн повече еуфория около това събитие... като в живота на обикновените хора - първото дете му се "претрисат" всички, с второто по-лежерно е (не, че знам какво е, просто лични наблюдения).

# 64
  • Мнения: 141

тази мацка доста се е изкефила. Усетила химия хаха

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 7 430
А какво стана с близнаците на Шарлен? Няма ли нови снимки ?

Ще ги кръщават сега, в неделя. Предполагам,че ще има някоя снимка Simple Smile

# 66
  • HH
  • Мнения: 3 264
Впрочем Лоти ли е галеното име на Шарлот или Шърли  newsm78

На позната с това име, казваме на галено Чарли Wink

# 67
  • Мнения: 2 545
На позната с това име, казваме на галено Чарли Wink

УжасТ ooooh!!

Почвам да съжалявам, че не се "подмазаха" повечко на баба Бети, та Шарлот да отстъпи на второ или трето място Grinning.

# 68
  • Мнения: 205
Не е ли Шарли ? 
На мен ми звучи най-добре Даяна Елизабет Шарлот .

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 285
огромна статия, от която почти не успях да откъсна очи в продължение на два часа и половина и днес се сещам на няколко пъти за нея. Тя е за катастрофата на Лейди Ди и смъртта й. Така и не бях много на ясно. само някакви малки неща знаех. Та много интересно ми беше. И съм убедена, че има конспирация за смъртта и. Още повече вече.
Може ли линк?


http://kriminalnidosieta.com/izvestni-slutchai/smartta-na-prints … htasten-slutchay/

Прочетох статията и макар че голяма част от нещата съм ги чела в други материали или пък съм гледала документални филми/разследвания, все пак ме разстрои. Бях на 10 г., когато принцеса Даяна почина, но ми беше и си остава любимка, по необясними причини.

# 70
  • София
  • Мнения: 4 032
Дано да имат още едно детенце след 4-5 години Simple Smile Хубави им се получават.

# 71
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
на мен Джордж ми прилича на Уилям като малък Simple Smile а сега и бебето ми прилича на Джордж

# 72
  • Мнения: 205
на мен Джордж ми прилича на Уилям като малък Simple Smile а сега и бебето ми прилича на Джордж

Уил каза,че прилича на Катрин,но има като неговите дебели пръсти  Joy Wink

# 73
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
на мен Джордж ми прилича на Уилям като малък Simple Smile а сега и бебето ми прилича на Джордж

Уил каза,че прилича на Катрин,но има като неговите дебели пръсти  Joy Wink
значи ще е на кралския род, хахах, щом са дебели пръстите

(това за Джордж или за Шарлот?)

# 74
  • Мнения: 205
на мен Джордж ми прилича на Уилям като малък Simple Smile а сега и бебето ми прилича на Джордж

Уил каза,че прилича на Катрин,но има като неговите дебели пръсти  Joy Wink
значи ще е на кралския род, хахах, щом са дебели пръстите

(това за Джордж или за Шарлот?)


За Гошката  Laughing Wink И Кейт има силни доминантни гении   Wink .

Общи условия

Активация на акаунт