Кралски работи и клюки - 9

  • 135 273
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 485
Много ми харесва името, много принцеско ми звучи Simple Smile

# 46
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 756
То пък щото при ин витро е гарантирано да станат близнаци ooooh!

# 47
  • Мнения: 2 815
То пък щото при ин витро е гарантирано да станат близнаци ooooh!

Гаранция никаква няма, но ако се върнат 2 или 3 ембриона, вероятността здрава жена /без репродуктивни проблеми/ да зачене близнаци е голяма.

# 48
  • Мнения: 31 272
Със сигурност кралската двойка няма да си направи инвитро за да има близнаци.

# 49
  • Мнения: 2 022
Че тя няма близнаци в рода, откъде ще дойдат?

Не е нужно да имат близнаци в родата.
Могат едно инвитро да си направят   Party.

А може и разнояйчни. Ако улучат "подходящ" момент.....  Grinning

# 50
  • Мнения: 13 197
По-голямата вероятност за раждането на близнаци се предава по наследство и то само от страната на жената.

# 51
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 756
То пък щото при ин витро е гарантирано да станат близнаци ooooh!

Гаранция никаква няма, но ако се върнат 2 или 3 ембриона, вероятността здрава жена /без репродуктивни проблеми/ да зачене близнаци е голяма.

Е как си го представяте това нещо? То ин витрото е като да лапнеш бонбонки... И с два три ембриона и задължително стават близнаци.... Tired

# 52
  • Мнения: 141
не сменяйте темата моля ви с това инвитро. едва ли биха се подложили на нещо подобно.. който вярва, че ще имат още деца да си го кажат. аз мисля, че ще приключат с две. както и да е .
исках да ви споделя, че снощи намерих огромна статия, от която почти не успях да откъсна очи в продължение на два часа и половина и днес се сещам на няколко пъти за нея. Тя е за катастрофата на Лейди Ди и смъртта й. Така и не бях много на ясно. само някакви малки неща знаех. Та много интересно ми беше. И съм убедена, че има конспирация за смъртта и. Още повече вече.

# 53
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
огромна статия, от която почти не успях да откъсна очи в продължение на два часа и половина и днес се сещам на няколко пъти за нея. Тя е за катастрофата на Лейди Ди и смъртта й. Така и не бях много на ясно. само някакви малки неща знаех. Та много интересно ми беше. И съм убедена, че има конспирация за смъртта и. Още повече вече.
Може ли линк?

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Мисля, че ще имат още едно дете, но не мисля, че ще е в следващите 2-3г.
Шарлийн ми е малко под съмнение с тези близнаци и непоносимост към мъжа си  Wink

# 55
  • Мнения: 6 713
Чудесно е името на малката принцеска, много ми харесва!
За трето - може и да е до 2-3 години. Simple Smile

От цялата история покрай новото бебе, само и единствено не ми харесаха чорапите и късите панталонки на принц Джорджи! Mr. Green Не ми харесва този начин на обличане на дете и това си е. Таткото облечен отгоре до долу с дълги панталони, малкото по къси гащи.

# 56
  • Мнения: 2 545
Много се надявам да си имат още деца - добре им се получават Peace.

Лично на мен името Шарлот не ми допада много. Особено пък и след като разбрах, че е женският вариант на Чарлз Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2 746
Според мен ще имат трето детенце, но след 4-5 години, по "случайност" Simple Smile

# 58
  • Мнения: 141
огромна статия, от която почти не успях да откъсна очи в продължение на два часа и половина и днес се сещам на няколко пъти за нея. Тя е за катастрофата на Лейди Ди и смъртта й. Така и не бях много на ясно. само някакви малки неща знаех. Та много интересно ми беше. И съм убедена, че има конспирация за смъртта и. Още повече вече.
Може ли линк?


http://kriminalnidosieta.com/izvestni-slutchai/smartta-na-prints … htasten-slutchay/

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 14 081
Мисля, че ще имат още деца. Да речем отново след 2 години Simple Smile

Лично мен ме дразни това обожествяване на Даяна. И тя е човек като всички - има си и положителните черти, и слабостите. И при всичките проблеми вина имат всички, няма невинни, няма и само виновни. Животът си е такъв.

Общи условия

Активация на акаунт