Звездни компромати - 250 част

  • 70 729
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Благодаря за темата   bouquet

Дейвид Бекъм

# 31
  • Мнения: 2 883
Снимките на Лейди Гага са страхотни  Heart Eyes Не знаех, че е едва 1,55м. висока.
Не прочетох статията за сестрите Софиянски, но на снимката на момичето в дясно все едно си беше сложила топка под блузата.
Бекъм е много лъчезарен на тази снимка  Heart Eyes

Марчето записва нова песен 1 2  3  4 Време и е да смени прическата, прилича на къдъна така.

Бориса Тютюнджиева в гръб - не ми харесва, все едно на снимката е невръстно момче.

# 32
# 33
  • Мнения: 885
Благодаря за темата!  bouquet

# 34
  • Мнения: 15 035
Добре, че и тази тема започна със сладкия Джордж. Много странно го обличат това дете, но пак е сладък.
Мария с тази вълна на главата си не умира ли от жега?

# 35
  • Мнения: 3 949
Влизах да ви покажа на Николета снимката с Валери, но виждам, че вече сте я коментирали. Във ФБ е написала под тази снимка "Партизан за бой се стяга"  Mr. Green

Гледам е качила и друга снимка на краченцата си или по- скоро на сандалите.
https://instagram.com/p/30pfMjP69f/?taken-by=nikoleta_lozanova

И коментар на един човек - Филип Плейн - 1625Е  Peace Mr. Green

Валери и Никол
Валери и Валери

# 36
  • Мнения: 1 298
Тя упорито и в коментарите казва, че не са заедно, остроумничи. Аз ако съм в развод с мъжа ми едва ли ще го снимам гол, пък било то и заради името на дъщеря ни, което аз също имам татуирано Laughing

# 37
# 38
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
В миналата тема видях само снимки на това  изпълнение.
Ако не пеят на пелй-бек,смело мога да твърдя,че е едно прекрасно изпълнение. Добра идея най-силните на поп-фолка да представят една българска народна песен по този начин.
Анелия най-много ми харесва на визия, а като глас- Деси Слава  Wink

Деси Слава и Емилия са чудесни изпълнителки, била съм и на участие на Галена, също много ми хареса , Анелия никога не съм я харесвала, гласа и просто не ми харесва. А изпълнението тук, смятам, че си е на живо  Peace
Песента е ужасно трудна между другото! Щом успяха тръпки да ме побият, браво на тях!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 418
запис   bouquet

# 40
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Според мен не са на живо  Peace
А къде е бил концерта? НАли имаше някакви драми, че искаха на Античния форум в Пловдив да е  Thinking

  bouquet  bouquet за темата

# 41
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
може, няма да споря, защото не съм сигурна, а и единствената, за която съм сигурна, че може да го изпее така на живо е Десислава Peace

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 26 395

Не прочетох статията за сестрите Софиянски, но на снимката на момичето в дясно все едно си беше сложила топка под блузата.
 

Марчето записва нова песен
и според мен е топка,а и на снимката е само Ива,другата сестра я няма....

на Мара буклените розови гащи не са ли от преди 4-5год.с тях беше на представянето на нов албум и за пръв път показа,че е с Гущеров...http://images.ibox.bg/2012/01/16/maria2/519x558.gif

Последна редакция: вт, 16 юни 2015, 09:42 от Doli

# 43
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052

Не прочетох статията за сестрите Софиянски, но на снимката на момичето в дясно все едно си беше сложила топка под блузата.
 
и според мен е топка,а и на снимката е само Ива,другата сестра я няма....

Не, днес и по ТВ мернах ( не не се заслушах много  Blush), че Софиански очаква още 2 внучета и ще са вече 4.  Peace

# 44

Общи условия

Активация на акаунт