Звездни компромати - 250 част

  • 70 732
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Спешно се нуждае от 5 кг. поне.

# 46
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
В миналата тема видях само снимки на това  изпълнение.
Ако не пеят на пелй-бек,смело мога да твърдя,че е едно прекрасно изпълнение.

Деси Слава и Емилия са чудесни изпълнителки, била съм и на участие на Галена, също много ми хареса , Анелия никога не съм я харесвала, гласа и просто не ми харесва. А изпълнението тук, смятам, че си е на живо  Peace
Песента е ужасно трудна между другото! Щом успяха тръпки да ме побият, браво на тях!


Не е на живо,но без Анелия всичките са по начало народни певици.Даже и Анелия е завършила музикалното в Котел, но с гъдулка.

# 47
  • Мнения: 4 199
Амал верно е като ходеща закачалка вече. Струва ми се на снимката с Никол, че баща и си прави селфита, колата е в движение, а малката пак е без колан и столче.

# 48
  • Мнения: 24 367
Колата, ако е в движение и возя детето си без столче, селфита ли ще правя Crazy
Валери не го слуша главата, а и да си смени козметичката Mr. Green
https://instagram.com/p/39oAzNv69Q/

# 49
# 50
  • Мнения: 1 793
За Майлито защо се възмущавате толкова? Всичко е премерено и умишлено, нито е побъркана, нито е гнусна ей така, от нищото. Това е бизнес, вече не се пробива с талант (ако въобще някога талантът е бил достатъчен), а с клоунство, показване на вагина и уродство. Всяка снимчица от фотосесии и инстаграми е рекламна и изпипана до последно, нищо не е спонтанно. Таргетът са децата и пуберите. Трябва да се шуми за нея, да се възмущават възрастните каква е гнусна, а децата да я считат за готина бунтарка и да текат пари.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Джей Ло на последните показани снимки
много трътлеста и късокрака ми се чини.

# 52
  • Мнения: 17 546
За Майлито защо се възмущавате толкова? Всичко е премерено и умишлено, нито е побъркана, нито е гнусна ей така, от нищото. Това е бизнес, вече не се пробива с талант (ако въобще някога талантът е бил достатъчен), а с клоунство, показване на вагина и уродство. Всяка снимчица от фотосесии и инстаграми е рекламна и изпипана до последно, нищо не е спонтанно. Таргетът са децата и пуберите. Трябва да се шуми за нея, да се възмущават възрастните каква е гнусна, а децата да я считат за готина бунтарка и да текат пари.
И защото това е бизнес, не бива да се възмущаваме на уродство, което е умишлено създавано и тиражирано ли?! newsm78

# 53
  • Мнения: 3 331
Абе ние се възмущаваме, защото сме дърти сигурно. По-младите как ли я възприемат? Grinning

# 54
  • Мнения: 8 541
Прави ми впечатление, че се завръща тенденцията жените да са слаби като скелет, което е не само плашещо , но и много опасно ! Не говоря само за Амал, а за родните ни "зезди", като се почне от Преслава, двете Венети- Райкова и Харизанова и др., този тренд е опасен Sad!

# 55
# 56
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

Има някаква брутална лудост в погледа... Мислех, че с годините ще я опитоми, но май- май нещата отиват в полза на лудостта  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 1 685
Джей Ло хич не изглежда добре на тези снимки. Ролята и на бедна и изстрадала женица ли е?
Риана пак
Рожден ден на малката Норт в Дисниленд заедно с роднини , семейство и татко. Танц А на баба и явно въобще не и пука и след онзи безумен тоалет с огромното деколте си се разхожда по пижама. Няма друго толкова драпащо за внимание семейство. Само брата май не се навира никъде и тази малката с нормалното телосложение е по-симпатична поне за сега.

Последна редакция: вт, 16 юни 2015, 11:15 от карамелена

# 58
  • Мнения: 17 546
Определено ми се струва, че задникът на Кайли расте! Споменах го преди време, сега пак ми прави впечатление. Тук е една, а тук съвсем различна. Само Кендъл остана...

# 59
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Абе ние се възмущаваме, защото сме дърти сигурно. По-младите как ли я възприемат? Grinning
Четиринадесетгодишната вкъщи я възприема като смешна, жалка и отдавна неинтересна  Peace
Но пък обожава Гага-та и някакъв си Пюдипай. Идея нямам кой е този  Blush  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт