Добре дошли, АПРИЛки 2016г

  • 37 339
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 328
Аз имам пълен комплект симптоми-подгажда ми се от някои храни(дори от мисълта за тях),гърдите са ми болезнени и напрегнати,чувствам ги все едно са препълнени с кърма.Имам някакви придърпвания в кръста и корема,пишкам през час  Stop което нали знаете колко е кофти,когато имаш хиляда задачи и все са неотложни.Спи ми се по-сто-ян-но.Отделно от това имам vivid dreams.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 472
За казването, май днес след рождения ден на малката, всички присъстващи почнаха да подозират. Просто винаги пийвам с всички, а сега след едната чаша бира, минах на вода.

За сега симптомите ми се повтарят с първата бременност, или по точно липсата на симптоми. Единствено чувствам умора и имам сънливост, което беше и първия път. Имах и един ден дето имах някаква странна тревожност, но сега съм си супер. Нищо не ме боли. Мъжът ми каза, че му се струва, че гърдите са ми се уголемили, ама аз не усещам нищо такова. И другото дето ми се повтаря с предната бременност е, че сънувам яко и все съм си уморена сутрин.

# 47
  • Мнения: 13
Аз утре съм на преглед и смятам след като изляза веднага да кажа на най-близките,защото не ми се крие а и зням че ще се зарадват много всички около мен.  Относно симптомите аз съм обратното на повечето бременни. Не спя и не ям не ми се и гади почти...

# 48
  • Мнения: 2 328
За казването, май днес след рождения ден на малката, всички присъстващи почнаха да подозират. Просто винаги пийвам с всички, а сега след едната чаша бира, минах на вода.

За сега симптомите ми се повтарят с първата бременност, или по точно липсата на симптоми. Единствено чувствам умора и имам сънливост, което беше и първия път. Имах и един ден дето имах някаква странна тревожност, но сега съм си супер. Нищо не ме боли. Мъжът ми каза, че му се струва, че гърдите са ми се уголемили, ама аз не усещам нищо такова. И другото дето ми се повтаря с предната бременност е, че сънувам яко и все съм си уморена сутрин.

Имаме деца с малка разлика с теб Simple Smile

Тази сутрин изядох една
Скрит текст:
вафла
и веднага ми стана гадно.За щастие Вомитусхил-а си свърши работата и в момента се чувствам чудесно.  Peace
На близките си няма да казваме скоро,около 11-12 седмица ще съобщим новината.Мъжа ми е категорично против да се казва рано,имаме спонтанни и един вид"да не дърпаш дявола за опашката",което за мен е безсмислено,защото това не зависи точно от факта,че близките знаят за бременността.Но както и да е,както на него му е кеф.

# 49
  • Мнения: 270
Ние казахме на родителите, на брат ми и снаха ми и на две приятелски семейства.

Симптоми почти нямам, само напрегнати гърди и рядко леко замайване. Първата бременност повръщах до 5 месец всеки ден, дано сега ми се размине.

# 50
  • Мнения: 1 826
Та като сме тръгнали и аз да си кажа -   чувствителните , наедрели гърди и болезнени зърна smile3516 Вече имах един , както Achelia се е изразила : vivid dream  , ама от тия розовите  Embarassed- ама толкова истински, че чак получих спазъм на матката и много ме заболя( Бая се изплаших да си кажа и повече не искам такива сънища , и не гледам филми с еротични сцени вечерно време  Embarassed  Joy Joy Joy)
За сега нямам гадене , още не ме е налегнал вълчия глад - надявам се този път да ме пропусне лакомията и да не стана като кит, заседнал на сушата и нуждаещ се от специализирана техника за да се обърне/вдигне #Crazy #Crazy Joy

# 51
  • Мнения: 11
Симптоми почти нямам, освен придърпване ниско долу и съм малко по-нервна и чувствителна  Grinning. За сега няма да им казвам на роднините, за сега знаят мъжа ми, най-добрата ми приятелка, вие и момичетата от септемврийки 2014. Може би ще изчакам прегледа и ако всичко е наред може и да им кажа. Вероятно ще ме водят рискова бременност и не знам как да процедирам със застъпеното майчинство?!? Дали да прехвърля втората година на бабата и да изляза в болничен или да си изчакам до излизане в 45 дни преди раждане и после да си пусна да получавам 50% от първото майчинство до навършване на 2 г., така второто майчинство ще ми се изчисли на база първото. По мой сметки по-добре ще е да изляза в болничен, така ще получавам 340+ болничния...но още не съм решила. Ако някой е по наясно нека даде съвет!

# 52
  • Мнения: 175
И аз имам само придърпвания и на няколко пъти от 2дни насам ми става еднооо...мота ми се главата толкова,че едвам се крепя да не падна! С първата ми Б беше отново само с виене на свят и нищо от другите "екстри" (запека не го броя,че той цял живот си е с мен  Embarassed ) имам и адско главоболие,което ми е обвързано с "поправката на едно кариесче" миналата седмица,което днес на обяд ще ми отварят за да махат нерв...баш сега ми се случи,егати! Късметлийска работа  Crossing Arms
Успешен ден!

# 53
  • Мнения: 71
Момичета, аз чакам чудото да се случи в края на март,но ще пиша и при вас априлките, искам да ви споделя,че освен това че нямам М и леки болки в гърдите други симптоми нямам. Не ми се вие свят,нямам гадене и умора, не повръщам. Чувствам се все едно не съм бременна,даже малко се притесних, като чета,че другите момичета си имат от вс.симптоми си казах нещо не е наред, но в другата тема мартенските момичета казаха,че това не е повод за притеснение та сега съм по-спокойна.

# 54
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен. Вчера и аз видях двете черти на теста. Втора бременност ми е, неочаквана като първата и още се настройвам. Първото ми дете е момченце на 2г. и казва, че ще става батко, но мисля че не знае какво означава това. По изчисление на калкулатор на термин - 14.04. записвам при вас и успех на всички бъдещи мами. Леко да ине на всички всичко Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 328
ЙоаннаД,мина ли вече посещението при зъболекар?

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Момичета, аз чакам чудото да се случи в края на март,но ще пиша и при вас априлките, искам да ви споделя,че освен това че нямам М и леки болки в гърдите други симптоми нямам. Не ми се вие свят,нямам гадене и умора, не повръщам. Чувствам се все едно не съм бременна,даже малко се притесних, като чета,че другите момичета си имат от вс.симптоми си казах нещо не е наред, но в другата тема мартенските момичета казаха,че това не е повод за притеснение та сега съм по-спокойна.

И аз хвърлям око на вашата тема, че нали съм си 1-ви април Simple Smile. Не се притеснявай, аз това което четох и си спомням от миналата бременност е, че принципно всичкото гадене и т.н. е просто, че организмът  реагира на чуждото тяло като такова. А пък това, че не ни се гади означава, че организмът няма нужда да се настройва, а си е готов. Нещо подобно беше. Накратко и двете състояния са си нормални.

Achilea Milefolium твоето детенце кога е?(видях лентичката Simple Smile) Аз съм от Августинки 2013, видях че и в мартенската тема има също Августинка 2013 Simple Smile.

Ох а този зъболекар. Аз имах доста здрави зъби, имах само две пломби и то ги правих след 25 години и като забременях ми се развалиха всички зъби. Сега трябваше да мислим какво да си правя мъдреците, мислехме да ги вадим, но явно няма да стане.  И сега не ми се мисли как ще ми се отрази тази бременност на зъбите.

И пак тихичко честито на новичките Simple Smile.

# 57
  • Мнения: 71
Благодаря за бързия отговор  Hug А как ме е страх от зъболекари, дано да нямам проблеми със зъбите през бременността  Praynig

# 58
  • Мнения: 2 328
Моето е юли 2013  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте, искам да попитам нкой може ли да ми каже има ли храни които не трябва да м или пък такива да ям повече. Като цяло не ми се гади не повръщам но не ми се яде месо и манджи newsm61
В същото състояние съм и аз моята лекарка днес ми каза яж каквото ти се яде,но внимавай с количествата. Каза ми да не ям люто и храни с мн подправки.  И когато си взимате фолиева киселина гледайте да е МЕТА, защото другата не всеки организъм я приема и няма ефект, а без нея е страшничко Sad Успех!

Общи условия

Активация на акаунт