Звездни компромати- 267 част

  • 71 237
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
# 48
# 49
  • Мнения: 11 607

Подозирам, че Марк си е купил на промоция поне една дузина едноцветни тениски от Илиенци  Whistling .....

Мнооооого ги харесвам и аз!!!!!

# 50
# 51
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

И аз  Heart Eyes
това са истински богати хора  Hug

# 52
  • Мнения: 31 337
Ми така пазаруват милиардерите на кило от битака, а бедняците в Найлон! Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 365
Някой може ли да ми обясни защо скъсаха от пародии песента на Адел?  Thinking На мен ми харесва.

Защото в момента е много популярна. Каквото и да направиш, свързано с тази песен, ще генерира трафик.
За мен песента е ужасно виене и крещене и отделно ми писна да слушам за бившия й, може да има и други като мен..


И на мен така, но посмей да кажеш нещо против Адел и те обявяват за глух музикален инвалид, който мрази дебелите.

Макс и семейство са страхотни.

# 54
  • Мнения: 4 169
Господи, Лейди Би...!

# 55
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз това идвам да напиша - Лейди Би при Слави по цици  Shocked
Много странни цици newsm78
Това било топлес шоу  ooooh!

# 56
  • Мнения: 9 695
Подозирам, че Марк си е купил на промоция поне една дузина едноцветни тениски от Илиенци  Whistling

 hahaha  Как забеляза! Наистина на всички снимки е със сивата тениска.
Този човек не знае ли, че фейсбук е за да си показваш новите дрехи, коли, придобивки! Тц тц тц! Я да пита НиЛото.  Laughing

# 57
# 58
  • Мнения: 1 446
Страхотни и някои - доста актуални Simple Smile тъмно червило, рязани тениски

Благодаря за темата!

# 59
  • Мнения: 3 609
Хорааааа, в шок съм. Лейди Б..е в Шоуто на Слави по...гърди. Неудобно ми стана на мен да я гледам, абсолютно жалка картинка е. Правила top less show.. #Crazy, но се клечи и мятa, никой не я гледа..Абе..потрес.

Общи условия

Активация на акаунт