Звездни компромати- 267 част

  • 71 203
  • 721
  •   1
Отговори
# 1
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Сергей Полунин за Марк Джейкъбс Heart Eyes
Скрит текст:













# 2
# 3
  • Мнения: 3 157
Прилича на анимационен герой:)

# 4
# 5
  • Мнения: 4 166
Пренасям от предната тема, Джой  bouquet

Да, един от най-сполучливите филми на гръндж-ерата е това. Заедно с "Бени и Джун" пак на Джонката са ми любимите от онова време. А Лео беше много зрял актьор още отпреди този филм.

Години по-късно гледах ''Животът на момчето'', мислех, че там е по-малък, но всъщност и двата филма са от 93-а година. По-ранни негови роли мисля, че не съм гледала.
Винаги ми е бил голяма слабост. Имаше едно списание  - 100 % (еди коя си известна личност, цялото списание посветена на факти за живота й), е, 100% Леонардо Ди Каприо ми беше настолно четиво. Тогава ходеше с Кристен Цанг (Занг?!), да не обяснявам колко й завиждах.  Laughing

# 6
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
Тренира другият път.  Crazy

# 7
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тес, и аз така мислех за "Животът на момчето", както и за "Баскетболни дневници" (който аз лично харесвам най-много като ранна леова роля).

# 8
  • Мнения: 4 166
Каква абстиненция докара там... майко мила!
Да не обръщаме темата на 100% Леонардо Ди Каприо.  Blush

# 9
# 10
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
Марайчето няма как да не пее,мама ще я пробутва независимо дали може или не,все пак е нейното гардже и за нея е славейче...има лек говорен дефект детето,да му обърне по-скоро внимание майката Naughty

# 11
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Аз предпочитам да чета и гледам за Лео, отколкото за патки, златки и николети....последната няма ли да спре да си рисува тялото....пфффф

# 12
  • Мнения: 924
The Weeknd + Bella Hadid
Скрит текст:

# 13
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да не обръщаме темата на 100% Леонардо Ди Каприо.  Blush
Днес може, все пак получи номинация за Златен глобус.
Още една номинирана Heart Eyes
Скрит текст:

# 14

Общи условия

Активация на акаунт