Звездни компромати- 267 част

  • 71 267
  • 721
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 2 705
Специално на тези снимки Ди Каприо е доста по - добре от въпросния Харди, който прилича на натряскан пройдоха.
Почти същото щях да напиша  Joy
Лео си възвръща нормалния образ, до следващата роля  Mr. Green Ама аз всякак си го харесвам и с брада, и с шкембе, и с воден пистолет.
Скрит текст:

Щом не го искате, аз го взимам и без това не мога да се доредя до местните убавци  Crazy

# 646
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Скрит текст:
Специално на тези снимки Ди Каприо е доста по - добре от въпросния Харди, който прилича на натряскан пройдоха.
Почти същото щях да напиша  Joy
Лео си възвръща нормалния образ, до следващата роля  Mr. Green Ама аз всякак си го харесвам и с брада, и с шкембе, и с воден пистолет.
Скрит текст:
Щом не го искате, аз го взимам и без това не мога да се доредя до местните убавци  Crazy

ще делим  Mr. Green

Лео си е екстра и не е запъртък като повечето  Grinning т.е. висок е  Grinning



Ева и Хосе   Heart Eyes

Скрит текст:












 Heart Eyes

# 647
  • Мнения: X
Ева и Хосе много си подхождат като двойка, с Паркър хич не стояха добре един до друг.

# 648
  • Мнения: 1 167
Лео е гениален актьор. Другото е без значение.

# 649
  • на село
  • Мнения: 1 028
Дебел  Crazy

Лео си е тамън , нито дебел , нито слаб  Peace
една идея спорт за малко форма и ще е перфектен  Grinning

Абе, от кога го чакаме да се захване с тоя пусти спорт, ама - ядец!  Crazy

# 650
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ааа  и с Тони бяха добре , харесвах ги като двойка .
С Хосе си подхождат също ДА  Peace

Искам бебе сега  Hug
Много харесвам Ева  Heart Eyes

# 651
  • Мнения: 31 382
Специално на тези снимки Ди Каприо е доста по - добре от въпросния Харди, който прилича на натряскан пройдоха.
Определено.
Лео хайде кака, таз година Оскар, че ми писна да ти стискам палци! Веднъж го вземи и завинаги си в историята със златни букви.
Харесва ми повече дебел. Heart Eyes

# 652
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Специално на тези снимки Ди Каприо е доста по - добре от въпросния Харди, който прилича на натряскан пройдоха.
Мдаа, единият стегнат, спортен и свеж, другият пръскащ костюма по шевовете с виснали бузки и подпухнало питчесто лице, ако не ги знаехме по име кой ли щяхме да обявим за пияница Laughing.

# 653
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Скрит текст:
Специално на тези снимки Ди Каприо е доста по - добре от въпросния Харди, който прилича на натряскан пройдоха.
Определено.
Лео хайде кака, таз година Оскар, че ми писна да ти стискам палци! Веднъж го вземи и завинаги си в историята със златни букви.
Харесва ми повече дебел. Heart Eyes

такова 'дебело' и аз харесвам  Wink


Другите са ниски нека се стараят  Mr. Green

# 654
  • Мнения: 1 365
Специално на тези снимки Ди Каприо е доста по - добре от въпросния Харди, който прилича на натряскан пройдоха.
Мдаа, единият стегнат, спортен и свеж, другият пръскащ костюма по шевовете с виснали бузки и подпухнало питчесто лице, ако не ги знаехме по име кой ли щяхме да обявим за пияница Laughing.
Даже не съм им поглеждала телата. Wink И второто е за предпочитане пред сбърчено чело, рошава гелосана коса и поглед 'вижте ме кой съм'. Но всеки си има вкус, не за първи път попадам на едно обожествяване и примиране по въпросния. Peace

# 655
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Абе обожествяването няма много общо в случая Grinning. Преди време пусках снимка на същия Харди с Джъд Лоу и там просто нямаше как да го похваля.

Джейк Джиленхал и той промотира себе си, в Дубай
Скрит текст:


# 656
  • Мнения: 924
Дилън Броснан за Burberry S/S 2016 от Mario Testino
Син на Пиърс Броснан
Скрит текст:

Скрит текст:

# 657
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Ааааа, не! Никой на никой да не се пречка, не играете честно Laughing
Щом може да се припада по Лео, който много харесвам, значи може да се обожествява и Харди Heart Eyes
На снимката Лео, както сте писали вече изглежда подпухнал. А, Харди, охх, да въздъхна толкова е изпънат и красив... smile3544
И не е нисък Харди, 175см. е среден мъж за мен. Висок е над 180.
Под 175см. са ниските мъже по моите критерии Naughty

Джейк Heart Eyes

# 658
  • Мнения: 924
Пълна къща 2016

Скрит текст:

# 659
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
О, любим сериал Heart Eyes Ще се гледа задължително!

Общи условия

Активация на акаунт