Звездни компромати- 267 част

  • 71 207
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 8 528
Особено красива е тази с роклята на огромни точки. А кой е този Нерон?

# 692
  • София
  • Мнения: 10 825
Особено красива е тази с роклята на огромни точки. А кой е този Нерон?
Смайващи платна на популярния в цял свят български творец Димитър Казаков-Нерон огряха стените на галерия „Нирвана”, наричана сред колекционерите българския Лувър

# 693
  • Мнения: 5 435
Всички за от кючек нагоре. Егати кича и чудото. Красавици, ама друг път!  Mr. Green

Мисис България е симпатична жена, но за Мисис в никакъв случай.  Naughty

# 694
  • Варна
  • Мнения: 418
Забелязах, че платната на Нерон също са повлияни от модерната вълна наложена от Кардашиян....големи д*пета  Laughing

Иначе се чудя, какви бизнес дами са тези, след като са известни само от снимките на Хайлайф, и то с лошият си вкус на обличане.....

# 695
  • Мнения: 2 478
Не мога да си обясня този стремеж да приличат на маймуни....И защо, защо не използват стилисти като не могат да се справят сами и това е очевидно....Едната с бяла палатка на точки в/у 100кг фигура, другата с 4 цвята червено и костУмче от 82 година, третата с 2 поло пуловера в различни цветове и отгоре нещо космато от губер, и всички с неадекватни прически, грим, комбинациии на рокли с ботуши и палта.....
Ако имам бизнес среща и ми се яви такова кичозно и неадекватно с външния си вид същество, сериозно бих се замислила дали искам или не искам да работя с него. Дрес код, моля, дори и по официалните им събития!

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
От къде да се наеме стилист в Бг? Обаче не чалга визия и да не ме влачи по най-скъпите бутици. Гледам различни предавания по телевизията - постигат чудеса със съвсем обикновени марки дрехи.

# 697
  • Мнения: 4 120
Много сладко Макси

# 698
  • Мнения: 15 036
Не случайно редовно дават колко струва роклята на Кейт. Понякога е с абсолютно бюджетни дрехи и изглежда стилно.

# 699
  • До морето
  • Мнения: 7 081
Особено красива е тази с роклята на огромни точки. А кой е този Нерон?

Значи, изумявате ме с незнанието си  Mr. Green Тази с точките е достопочтенната Меги Савова, организаторка на конкурсите Мисис България!!!

Другата с елечето и фешън обувките е Мирела Ненкова, собственик на бижутерска къща SSG.

Ми образовайте се малко, не ви ли е неудобно така, като не познавате родния хаклайф?

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Не случайно редовно дават колко струва роклята на Кейт. Понякога е с абсолютно бюджетни дрехи и изглежда стилно.
На Кейт и стоят много неща, висока и слаба. По предаванията има жени с всякакви фигури.



Ми образовайте се малко, не ви ли е неудобно така, като не познавате родния хаклайф?
Joy Отивам да се срамувам в ъгъла. Обаче Хайлайф като не си надписват снимките как да ги научим? Колко пъти ги призовавах тук да почнат да го правят, те не и не. Сигурна съм, че четат темата.

# 701
  • DE
  • Мнения: 9 068
М даа, явно не само Гала и участниците в Х фактор си патят от великата стлистка  Whistling

# 702
  • Мнения: 14 491
е, не ги ли видя, ето ги...


https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/123660 … 22168090258_o.jpg

 
[/quote]

А тази лявата коя е? Нали тя се беше женила наскоро за едно деди, дето и него го развява по тези събития?

# 703
  • Мнения: 2 478
Янтре, дори и с рокля от Зара може да се изглежда къде къде по-добре, стилно и адекватно.
Стилистите се избират като всички останали, проба=грешка, докато намериш Твоя човек.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Янтре, дори и с рокля от Зара може да се изглежда къде къде по-добре, стилно и адекватно.
Стилистите се избират като всички останали, проба=грешка, докато намериш Твоя човек.
Аз като видя как стилистът е облякъл други хора бързо мога да преценя искам или не. Обаче каквото виждам не ме кара да искам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт