Zara - пазаруване онлайн

  • 154 831
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 228
Доколкото виждам няма опция наложен платеж, а и при цена на доставката от 10 лева директно ме губят  Naughty
На същото мнение съм! Очаквах повече да се постараят!

И аз така

# 31
  • Мнения: X
Здравейте, записвам се, защото много харесвам нещата на Зара и ще следя развитие на онлайн магазина им.
Определено е фалстарт за Индитекс и марките им. Икономична доставка за 10 лв. в бедна България, ха, не са познали. Обезмисля се пазаруването онлайн, дори и на намаление.
За липсата на наложен платеж пък - без коментар. Толкова ли е трудно да сключиш договор с българска куриерска компания?
Както са почнали, чакаме да тръгне и онлайн магазина им на Масимо Дути за БГ (голям фен съм на марката, и тя е на Индитекс). Но там пък вече нещата са доста по-скъпи и съвсем ще е безмислено да се пазарува с тези цени на доставките.

Ще следя развитие на казуса, а дотогава НМ ме печелят много повече за онлайн покупки.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 512
Привет, момичета! Simple Smile Много благодаря за темичката  bouquet напоследък много ми харесват нещата на Zara, както и Страдивариус и Бершка, от които основно пазарувам. Ще следя мненията ви и се надявам понякога и аз да съм полезна с нещо  Hug

# 33
  • Мнения: 3 331
Който иска ще пазарува, който не иска-няма. Никой не са накарали със сила Peace Аз например предпочитам да дам 20 лв за доставка, отколкото да си купя нещо от ХМ. Въпрос на вкус.
В Страдивариус страницата с размерите дава някакъв бъг. Дано да го оправят скоро, защото съм си харесала няколко неща. Обувки и блузи съм купувала от там и съм много доволна, особено от обувките.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 512
Който иска ще пазарува, който не иска-няма. Никой не са накарали със сила Peace Аз например предпочитам да дам 20 лв за доставка, отколкото да си купя нещо от ХМ. Въпрос на вкус.
В Страдивариус страницата с размерите дава някакъв бъг. Дано да го оправят скоро, защото съм си харесала няколко неща. Обувки и блузи съм купувала от там и съм много доволна, особено от обувките.
Да, и аз това забелязах за Страдивариус  Thinking Освен това, какви са тези размери - 02, 03 ...  newsm78

# 35
  • Мнения: 3 228
Ако трябва да дам 20 лв за доставка, предпочитам да се кача в колата, да ида в магазина и да си пазарувам на място, след като пробвам. Иначе и на мен ми харесват нещата им

# 36
# 37
  • Мнения: 5 790
В Зара харесвам единични неща, но 10 лв за доставка  Naughty 
А за 23-те на Страдивариус въобще не желая да коментирам....

# 38
  • Мнения: 143
Здравейте, записвам се, защото много харесвам нещата на Зара и ще следя развитие на онлайн магазина им.
Определено е фалстарт за Индитекс и марките им. Икономична доставка за 10 лв. в бедна България, ха, не са познали. Обезмисля се пазаруването онлайн, дори и на намаление.
За липсата на наложен платеж пък - без коментар. Толкова ли е трудно да сключиш договор с българска куриерска компания?
Както са почнали, чакаме да тръгне и онлайн магазина им на Масимо Дути за БГ (голям фен съм на марката, и тя е на Индитекс). Но там пък вече нещата са доста по-скъпи и съвсем ще е безмислено да се пазарува с тези цени на доставките.

Ще следя развитие на казуса, а дотогава НМ ме печелят много повече за онлайн покупки.

Massimo Dutti и той работи от няколко дни. Доставката там е 12 лева. Peace

# 39
  • Мнения: 5 262
Да вметна само, че освен всички изброени също и Pull&Bear вече отвориха български онлайн магазин, но доставката е космическа 23.95лв. Ако магазините ги имаше толкова на често, колкото е например BILLA, тогава повече файда има от безплатната доставка до магазин, но на този етап малцина ще се възползват.
Доставка и връщане за Pull&Bear:
Скрит текст:
ВЗЕМАНЕ В МАГАЗИН - БЕЗПЛАТНО
Между 3-5 работни дни от който и да е магазин по Ваш избор
СТАНДАРТНА - 23,95 BGL
Между 3-5 работни дни.
ЕКСПРЕСНА - 29,95 BGL
Между 2-3 работни дни.
ВРЪЩАНЕ
ВРЪЩАНЕ В МАГАЗИН - БЕЗПЛАТНО
Връщанията могат да се направят във всеки магазин на Pull & Bear в същата страна, където е направена поръчката и в рамките на 30 дни от датата на покупката.
ВРЪЩАНЕ ОТ ДОМА - БЕЗПЛАТНО
Заявки за връщане от дома могат да се направят чрез опцията връщане от дома в рамките на 30 дни от датата, на която е направена поръчката.

# 40
  • Мнения: 3 917
Здравейте, прекрасни  Simple Smile
За съжаление сега не мога да редактирам темата и да добавя останалите онлайн магазини. Живот и здраве следващата ще я направя с всички.  Peace

# 41
  • Мнения: X
Еххеее колко магазини са отвори онлайн Simple Smile Това е супер  Grinning
Само ,че с тези доставки ...
Високи ми се виждат.
Ако искаш да си поръчаш много неща горе долу о.к
Но ако харесаш един артикул и дадеш още толкова колкото за доставката няма смисъл .

# 42
  • Мнения: 1 108
Meggysan, дай линк на тези дънки от Али/ може и на лични/.

# 43
  • София
  • Мнения: 478
Meggysan, дай линк на тези дънки от Али/ може и на лични/.

и на мен ако може  Grinning

# 44
  • Русе
  • Мнения: 3 711
A, с Пейпал става. Аз съм с виртуална на ДСК, но с пейпал още по-добре. Колко е доставката там?

3.95 евро за стандартна доставка, БД за поръчка над 50 евро. (До немски адрес, разбира се)


Много ти благодаря. Бях от телефона и нямах търпение да разбера доставката, че от там не съм пазарувала. То по-евтино ще дойде от там Simple Smile.

Дано не е в разрез с правилата, затова в скрит текст линка:
Скрит текст:
http://www.aliexpress.com/item/Promotion-Ripped-Jeans-Boys-Pants … /32416878388.html 
Бяха намалени на около 11-12долара, поръчах 8 и 9 за момчетата. В този магазин има и други дънки на зара, разгледайте и реалните снимки.

Общи условия

Активация на акаунт