Zara - пазаруване онлайн

  • 154 834
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 813
И аз фен на Масимо Дути - ще ви следя  bouquet

# 46
  • Мнения: 156
Аз от снощи. безуспешно се опитвам да влезна в сайта!

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Много харесвам детските дрешки на Зара,но уви он-лайн няма да поръчам. Дори да преглътна доставката, плащане само с карта, без наличие на Пий Пал-никога Stop Сайта е тромав,с бъгове-риска е голям за мен Peace

# 48
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз от снощи. безуспешно се опитвам да влезна в сайта!

Току що влязох.

# 49
  • Мнения: 874
      Дайте моля информация за размерите в Страдивариус-02/03/04/05-на какви размери по ЮК отговарят,че нещо не се справям с таблиците им за оразмеряване? newsm78

# 50
  • Мнения: 3 331
И аз чакам да оправят таблицата с размерите на Страдивариус, защото съм си харесала няколко неща.
Аз влизам в сайта на Масимо Дути Peace

# 51
  • Мнения: 171
да се запиша и аз... ако пуснат нормална доставка все пак ще има какво да коментираме Wink

# 52
  • Мнения: 197
Здравейте! Поръчах на 17-ти, получих на 21. Като бързина - супер. Но от 4 неща, 2 ще трябва да заменям  ooooh!. Предвид, че в Пловдив нямат магазин....или трябва да ходя до София (хаха)..или да върна нещата (безплатно) и да се набутам още 10 лева за нова поръчка. Да знаете, че тази блузка е доста широка http://www.zara.com/bg/en/-c817026p3510064.html. Размер 12-18 стана на 4 годишната ми дъщеря....

# 53
  • Мнения: 3 331
Aз още не съм се разписала с поръчка...чакам Страдивариус да си оправят номерацията Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 736
Здравейте, записвам се, защото много харесвам нещата на Зара и ще следя развитие на онлайн магазина им.
Определено е фалстарт за Индитекс и марките им. Икономична доставка за 10 лв. в бедна България, ха, не са познали. Обезмисля се пазаруването онлайн, дори и на намаление.
За липсата на наложен платеж пък - без коментар. Толкова ли е трудно да сключиш договор с българска куриерска компания?
Както са почнали, чакаме да тръгне и онлайн магазина им на Масимо Дути за БГ (голям фен съм на марката, и тя е на Индитекс). Но там пък вече нещата са доста по-скъпи и съвсем ще е безмислено да се пазарува с тези цени на доставките.

Ще следя развитие на казуса, а дотогава НМ ме печелят много повече за онлайн покупки.



Къде мога да получа моята поръчка?

Можете да получите Вашата поръчка на адреса, който ни предоставите . Обаче, не е възможно да Ви изпратим поръчка до пощенска кутия, офис за транспорт или хотелски адреси. Моля, не забравяйте, че доставките на поръчки от нашия онлайн магазин се осъществяват в следните страни: Испания, Австрия, Германия, Белгия, Канада, Дания, Франция, Холандия, Гърция, Ирландия, Италия, Люксембург, Монако, Мексико, Норвегия, Полша, Португалия, Великобритания, САЩ, Русия, Румъния, Швеция и Швейцария.

Каква е цената и срокът за доставка на поръчката ми?

Сроковете за доставка зависят от вида на избраната доставка:


· Обикновенна доставка: 3-5 трудови дни - 12,00 лв

· Експресна доставка: 2-3 трудови дни - 24,00 лв

· Получаване в магазина: 3-5 трудови дни - FREE

Моля се скоро да има и България в този списък  Praynig Heart Eyes

Последна редакция: вт, 22 мар 2016, 12:42 от Нелка....

# 55
  • Мнения: 110
Направих поръчка на 17.03, с безплатна доставка до магазин, уж до 5 работни дни трябваше да е там, още нямам известие.

# 56
  • Мнения: X
Направих поръчка на 17.03, с безплатна доставка до магазин, уж до 5 работни дни трябваше да е там, още нямам известие.
Винаги слагат срокове които не спазват  #Cussing out .
Аз през месец април мисля да пусна една малка поръчка от страдиварус до магазин.Ще го взема моя приятелка от магазина и ще ми го изпрати по куриер.Не ми се дават 24-30 лв за доставка Simple Smile

# 57
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да попитам нещо.....Направих поръчка от Зара , но нещата се оказаха малки .Получих пратката на 21.03.2016г. ,веднага след като видях,че не е добре като размер , направих заявка за връщане(още същият ден) от тогава нямам никакъв отговор  от тях........Знаете ли горе долу кога трябва да дойде куриер на който да предам поръчката.......

# 58
  • Berlin
  • Мнения: 11 267
Пуснах и аз днес една поръчка, до магазин обаче на неща, които мерих и знам какво представляват. Laughing
Не можах да платя с Мастъркард на Пощенска, та с друга карта стана. Какъв е тоя начин за плащане Dear Bulgaria?

# 59
  • Мнения: X
abs с каква карта плати?И аз мисля да ппръчвам но може картата ми да не мине . Confused Така ли ?

Общи условия

Активация на акаунт