Смешки от форума - 23

  • 115 724
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Заглавие на тема:
Цитат
Обзавеждане за хол с малки деца?

А мебели ще слага ли?

По-добре е, според мен, да разхвърля няколко кученца от дребни породи, по-добре ще стоят до децата.

# 706
  • Мнения: 4 569
Цитат
Цитат
Може би си пише с нея,защото не може да си пише с теб.Неграмотна си-трудно е!
Има една много точна приказка: "Присмял се щърбел на хърбел.". Wink

# 707
  • Мнения: 1 700
За пода предлагам асвалт   Mr. Green
Ти пък - асфалт! Пясък най - добре. Да се съчетае площадката с гледането на филми.
и един басейн да напълнят ,шезлонзи и маси с коктейли  Crazy направо се размечтах

# 708
  • Мнения: 3 784
Цитат
Моята свекърва гледа няколко кокошки, но с купени смески, че да снасят повече.
Нейните яйца обаче са по хубави от всички други, защото са домашни.

# 709
  • Мнения: 14 152
Друго си е свекървата да ти сервира домашни яйца, снесени лично от нея. Joy

# 710
# 711
  • Мнения: X
Не е от форума, но все пак и тук някой може да иска да си регистрирва тюфа в цюлангещелето, затова ще го споделя.

Въпрос:
"Искам да попитам някой знае ли какви документи са необходими за регистриране на кола с българска регистрация."

Отговор:
"До сега само отрегистрирани съм правил: отиваш в тюфа с талоните, правиш и тюф и вадиш ц о ц документ, отиваш в цуласунгщелето и я регистрирваш"

# 712
  • Мнения: 7 171
 
Не е от форума, но все пак и тук някой може да иска да си регистрирва тюфа в цюлангещелето, затова ще го споделя.

Въпрос:
"Искам да попитам някой знае ли какви документи са необходими за регистриране на кола с българска регистрация."

Отговор:
"До сега само отрегистрирани съм правил: отиваш в тюфа с талоните, правиш и тюф и вадиш ц о ц документ, отиваш в цуласунгщелето и я регистрирваш"



 Joy Как успя да го напишеш? Аз се затрудних да го прочета цуласунг-таковато.

# 713
  • Мнения: X
Мани, изтървала съм една сричка поне.  Blush

# 714
  • Мнения: 244
Цитат
Къде в София да срещна италианци, испанци, турци, араби и иранци? Въпросът ми може да се стори странен на някои, но имам желание да се срещна с такива хора. Има ли конкретни места, където това може да се случи?

# 715
  • София
  • Мнения: 5 197
Цитат
Къде в София да срещна италианци, испанци, турци, араби и иранци? Въпросът ми може да се стори странен на някои, но имам желание да се срещна с такива хора. Има ли конкретни места, където това може да се случи?
Предлагам и в някой нощен бар за европейците,  а другите на обяд около джамията, ще й е идеално.

# 716
  • Мнения: X
На летището няма ли да има поне някой !?

# 717
  • Мнения: 3 784
Не е от форума, но все пак и тук някой може да иска да си регистрирва тюфа в цюлангещелето, затова ще го споделя.

Въпрос:
"Искам да попитам някой знае ли какви документи са необходими за регистриране на кола с българска регистрация."

Отговор:
"До сега само отрегистрирани съм правил: отиваш в тюфа с талоните, правиш и тюф и вадиш ц о ц документ, отиваш в цуласунгщелето и я регистрирваш"



 Joy Joy Joy Joy

Не смея да запитам какво е цоц документът.  Mr. Green

# 718
  • Мнения: X
Каквото и да значи, запомни, че само за отретистрирани коли се прави ц о ц.

# 719
  • Мнения: 1 740
Според мен има нещо за цоцане. tooth

Общи условия

Активация на акаунт