Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 22

  • 123 742
  • 788
  •   1
Отговори
# 45
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Ясно, благодаря  Hug Просто мислех, че тук се храните здравословно и за това писах  Simple Smile

За нашите разбирания е здравословно Peace

# 46
  • Мнения: 803
Nefertarri, всеки има различни разбирания за здравословност. За много от пишещите в темата това е здравословен начин да постигнат целите си  Simple Smile Все пак е по-краен вариант, който не е необходимо да се спазва постоянно, ако нямаш съответните здравословни проблеми. Темата си е за БВД, въпреки че всъщност е много нискоВХ, до 20гр В на ден.
Ако искаш ела в темата Да отслабнем всички заедно. Там пишем хора на различни режими. Не съм сигурна дали не си писала там, но ако не си, заповядай  Simple Smile И Галче пише там.

Аз вчера в крайна сметка ядох шепа и то голяма орехи. Не се разминах и тази седмица без отклонение и това си е.

А, и още нещо. Понеже аз съм тази със сланината, да кажа че никой не съветвам да прекалява като мен. Но в къщи много я обичаме и като печем на скарата в повечето случаи има и сланинка. Но я харесвам и просто осолена или паприкована. Вкусове разни  Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 юли 2016, 10:19 от z.2012

# 47
  • Мнения: 4 500
Моля ви, разбрали сте ме погрешно  Hug
Не желая в никакъв случай да засегна някой  Hug Hug

# 48
  • Мнения: 91
И аз съм с вас, днес ми е 4ти ден, минуса дотук е 3,2кг.Не започвам режима за първи път..пробвала съм се многократно.Последният път в менюто ми се прокрадваха млечни произведения, но сега вече четвърти ден се справям без тях и съм много доволна от резултата дотук.Хапването ми до тук.. яйца, сурова чушка, морков, свинска пържола с домат, телешко варено без картофите, миш-маш без сирене..През първия ден изядох няколко нережимни ореха, но добре,че не се отказах.Броя си го за 1ви неперфрктен ден.Вече повече от месец съм доста по-активна физически с ходене, пилатес и табата..колкото мога.Проимах обаче някаква болежка в тазобедрената става и днес пропуснах тренировка..Много ме е яд!Тъкмо започнах са се справям и да позаяквам  Confused Продължавам щом мога.Поздрави!

# 49
  • UK
  • Мнения: 727
В никакъв случай не целя БЕЗ въглехидратно хранане, а да е НИСКО. Къде е грешката? Доматите?  newsm78
А с тази сланина какво правите  Embarassed Това е ужасна лой.....
Грешката ти е най-вече в боба (доста въглехидратен) и в млечните. Не бих се вторачвала в домати и моркови или който е да е зеленчук.
 Аз също ям сланина  Mr. Green
 За мен точно лой и мазни меса са свързани със здравословен начин на хранене, така че не виждам нищо страшно в тях  Heart Eyes
Днес си купих страхотни чери доматчета, дъхат на традина и са страхотни на вкус. Обаче какво да ви кажа...на килограм са два пъти по-скъпи от свинското  #Crazy

# 50
  • Мнения: 2 576
Здравейте момичета   bouquet
От днес и аз съм с вас. Искам за 10 дена да смъкна поне 3 кг. Бих се зарадвала и на 5 де  Simple Smile
Естествено след това ще внимавам много какво и по колко ям.

13.30 свинско месо със салата маруля и докато чаках да стане една краставичка.
За вечеря ще е зеле с месо на фурна и краставица.
Днес не закусвах. Не бях гладна.

# 51
  • UK
  • Мнения: 727
Да отчета менюто за днес
 З - 4 яйца и 4 филийки варена шунка след 3км плуване
 О - 340гр пуешка кайма и 1/3 протеинов бар
 В - къри със свинска и пуешка кайма и 3 жълтъка, пуснати вътре  Mr. Green след тренировка за гърди в супер сетове

# 52
  • Мнения: 803
Алекс, успех  Simple Smile

Момичета, аз ще си пиша менюто вече в другата тема. Тук само обърквам хората. Така и така не го правя точно както трябва по БВД. Но, ще продължа да ви следя и да стискам палци.
Успешен финал на всички  Heart Eyes

# 53
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Направих невероятна тренировка с бг торбата.
Разговор между мен и мъжи ми:
Жоро, може ли да си поръчам една българска торба?
Ох, нали знаеш, че твоите чанти не ми представляват интерес Mr. Green

Меню за утре:
6 свински шишчета
1 краставица
1 авокадо
Това е за обяд и вечеря

# 54
  • UK
  • Мнения: 727

Разговор между мен и мъжи ми:
Жоро, може ли да си поръчам една българска торба?
Ох, нали знаеш, че твоите чанти не ми представляват интерес Mr. Green


Joy Joy Joy
 Това така ме разсмя, че трябваше да превеждам на мъжа ми защо се хиля като зелка  Laughing

# 55
  • Мнения: 2 576
z.2012 благодаря   Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 10 858
Пристигам,  за да ви подкрепям от трибуните  Hug
Много сте, силни сте, страхотни сте, браво! 

# 57
  • Мнения: 363
Здравейте ,момичета,къде сте Heart Eyes
От една седмица съм с вас ,нищо че не пиша .Много съм доволна,-1 кг ,може и вода да е но и при мерките мога да се похваля,см .намаляват;ханш -2см,талия-3см,в коремната област-2см .Ям предимно свинско месо печено ,кайма на пица и кюфтета, риба ,ограничавам яйцата, заради холестерола(по 1 на ден )От В краставици и домати предимно ,при тия жеги не ми се готви ,а и не знам как да комбинирам примерно зеле с месо .Много ме улесняват менютата ,които споделяте както и грамажите. Hug
Продължавам ,дано поне до 6.08,когато идват гостите ми и ще стоят до началото на септември.Искам да си купя малко кокосово масло (досега като мазнина изпозвам зехтин и маслини)от Бг ,какво да внимавам ,като го купувам ,на какво да обърна на етикета,за да не взема нещо фалшименто ,въпреки че доста четох в интернет .Благодаря ви !Много дълъг пост,дано някой да го прочете.  Laughing

# 58
  • UK
  • Мнения: 727
 Кокосово масло аз купувам обезмирисено за готвене. Мисля, че в Бг имаше някакво немско в Метро и бяха доволни момичетата.
 Аз вчера вечерта направих Вх зареждане, така че няма да се отчитам  Mr. Green
Днес съм на яйца и пържоли на скара, ще имаме гости ще правим bbq

# 59
  • Мнения: 493
normas, поздравления за резултата . По-важни са мерките , а не килограмите  Simple Smile За кокосовото масло гледай да е органично, за да се възползваш максимално от неговите ползи  Peace

От днес отново се връщам в редиците на БВХ, че моята лакомия ми изтри всичкия минус, който бях постигнала за една седмица. Само няма да поддържам В до 20 гр, а ще гледам да са до 50, заради здравословните ми проблеми. Имам точно месец до почивката и се надявам да стопя някоя сланинка до тогава.
Май доста оредяха редиците на спазващите диетата независимо. че дава много добри резултати . Надявам се някой да се появи на отчет , за да ни стимулира.

Общи условия

Активация на акаунт