Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 22

  • 123 795
  • 788
  •   1
Отговори
# 60
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Добро утро! От вчера съм на мазен фаст с идеята да разбутам килограмите BlushЗа сега съм го планирала да е 3 дневен, но ще видим как ще се чувствам Simple Smile
Днес за закуска:
мазно кафе преди да отида да бягам
след като се върнах 2 яйца патешки с 4-5 парченца сланина
След работа съм на едно обучение и евентуално ще хапна нещо към 17.00 и мисля да е бразилски орех или макадамия Peace

След фаста продължавам с БВХ Peace

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 255
Нямам никакво време,но е понеделник,минаха 2 седмици и идвам с резултати newsm44
Започнах БВХ с 65кг,миналия понеделник бях 62,8,но качих до 63,8 по време на МЦ,днес съм отново 62,8.Тъпча се зверски,но на мен храната винаги ми е била проблем.Въпреки,че всекидневно прекалявам с количествата на режимната храна(заради което до края на вечерта съм с огромен корем) никак не ме изкушават останалите храни.Около мен се ядат сладоледи,пъпеши и дини,но поне засега не ми действат изкушаващо.Макар,че броя последните 10 дни и съм си набелязала няколко храни,които определено бих си хапнала.Сладоледа е на 1 во място.От вчера има цяла канта в камерата  Flutter

# 62
  • Мнения: 91
Аз съм още -1 надолу, седми ден е, общо минуса е 4,2кг. обаче смърсих съботата леко, че бях рожденничка.Спортуването обаче ми се отразява добре Simple Smile ,много съм доволна тъй като при 94кг нося панталон, който ми стои така когато съм 88кг. Вече месец и половина съм в редиците на движещите и потящите и ми харесва.Не е за вярване харесва ми!!!Днес хапнах пържен без брашно свински дроб със салата домати и краставици и повече не съм гладна.За утре си пържих патладжани, може би ще ги заформя на гръцка мусака.Няма да броя дните отначало заради съботното парче чийзкейк..просто ще си продължа режима до 75кг.Е, просто..колкото мога.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 5 931
Lzara, отличен резултат като за 7 дни  Peace
За мен днес е ДЕН ПЪРВИ, взех мерки и теглилки... обаче ще ми идва след 2 дни и стойностите са леко нагоре, съответно след няколко дни ще влязат в норма, но няма да е заради диетата... така, че ще се наложи да изчакам малко повече време за да видя реален резултат.
Вчера си правих патешка мас от изрезки, които продават в Метро, в резултат от това се сдобих с една чиния пръжки  Mr. Green С огромно удоволствие си ги хапнах на следобедна закуска   Heart Eyes /обикновено нямам такава, но днес по стечение на обстоятелствата вечерята ми беше късно/

# 64
  • Мнения: 3 031
5 дни, -1,5кг. Много съм доволна Simple Smile При положение, че си имам прегрешения - по 2 чаши вино на ден и от време на време по малко таратор. Всички вкъщи ядат почти всекидневно таратор и много ме изкушават, любим ми е.
Иначе през последните дни карам на сърца с масло, ребърца и бургери (само месото) с разни малки салатки.

От вчера съм на мазен фаст с идеята да разбутам килограмите Blush
Може ли малко повече инфо за мазния фаст? Какво променяте в храненето? Качвате мазнините още повече или?

# 65
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562


От вчера съм на мазен фаст с идеята да разбутам килограмите Blush
Може ли малко повече инфо за мазния фаст? Какво променяте в храненето? Качвате мазнините още повече или?

Ям основно мазнини Simple Smile
Сутрин преди да отида да бягам около 6.00 мазно кафе, след като се върна закусвам омлет от 2 яйца и сланина/много малко около 20 грама/, снощи вечерях 4с.л. маскарпоне+4 с.л. заквасена сметана. Това ми бе менюто за вчера, в неделя изядох 400 грама заквасена сметана+250 грама маскарпоне.
Днес ще е мазно кафе, омлет с яйца и сланина, на обяд сирене Бри 125 грама, а за вечеря имаме планирано излизане, така, че ще е вратна пържола без нищо Mr. Green
Истинският фаст е яйца и месо, като по Аткинс са 1000 калории разпределени на 5х200. Аз обаче тренирам двуразово, ходя на работа и имам и други ангажименти, и за това си позволявам повече от 1000 калории. Резултат има, кантара е раздвижен, аз се чувствам сита, лека и енергична.
Снощи отивам в залата и едно от момчетата не ме беше виждало около година и отнесох много яки комплименти  Heart Eyes Фаста го удължавам, ще го направя седмица, ако издържа де/днес ми е 3 ден/
Хубав ден, момичета Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 10 858
Сисе, ако помниш, миналото лято чистих с И над 2000 кал. 90% мазнини (основно кокос и пръжки  Mr. Green)
Даже по-бързо чистя така от класическия фаст от 1000 калории. Обаче почти няма протеин/ядене. Само пиене  hahaha ама мазно  Mr. Green

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Вивчо, как да не помня. Сега ще ти пратя една снимка във ФБ, да видиш що е то неблагодарно тяло ooooh!

# 68
  • UK
  • Мнения: 727
 Сиска, сигурна съм, че изглеждаш страхотно и само ти си виждаш кусури  Heart Eyes
 Аз вчера ядох само З и В. Много горещо стана и ми се уби апетитът.
Иначе 2св.пържоли и домати за защуска и пил.сърца в кокосово масло за вечеря ми беше менюто

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Сиска, сигурна съм, че изглеждаш страхотно и само ти си виждаш кусури  Heart Eyes
 Аз вчера ядох само З и В. Много горещо стана и ми се уби апетитът.
Иначе 2св.пържоли и домати за защуска и пил.сърца в кокосово масло за вечеря ми беше менюто

За съжаление не съм само аз Embarassed
Ох, довечера може да си поръчам две пържоли, обаче като знам децата как ще го изкоментират и се отказвам.
От днес и мъжа ми е на диета, той, обаче ще е на ВМ Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 171
Здравейте!Да се похваля и аз!За 7 дни -3.500кг.Много съм доволна.Ям само месо,яйца и зеленчуци.Пия и витамини.Не чувствам глад и съм доста жизнена.Да си призная в събота малко прегреших,но явно това не се отрази на кантара.На всички момичета желая леко диетуване!!!

# 71
  • UK
  • Мнения: 727
Като каза за мъжа ти, че е на диета и се чудя мъжете ви спортуват ли? Направи ми лошо впечатление последния път като се прибирах, че има страхотни спортуващи и стугнати жени, но мъжете едни бирени шкембета пуснали и едни "дамски" гърди..ужас ooooh!

# 72
  • Мнения: 91
Ами ММ не спортува, но работи тежка физическа работа по 10 тина часа 6 дни в седмицата.От къде е това шкембе.., твърд е като канара 120кг., не е отпуснат, пък шкембе..слава Богу дамски гърди няма  Laughing
Никони, и теб като мен съботата те подхлъзна.Резултата обаче е добър, поздрави!

# 73
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Като каза за мъжа ти, че е на диета и се чудя мъжете ви спортуват ли? Направи ми лошо впечатление последния път като се прибирах, че има страхотни спортуващи и стугнати жени, но мъжете едни бирени шкембета пуснали и едни "дамски" гърди..ужас ooooh!

Eто го мояhttp://darboji.snimka.bg/family/nov-dom-03-05-15.864424.35318960
Никога не е спортувал, не е бил и дебел, но от около 8 години има корем. Със слаби ръце и крака е, физически не е силен, но то не може всичко. Примерно той дъмбелите ми от 10 кг. не ги пипа, а като хване гирите от 5 кг. изтръпвам да не вземе да се удари или контузи, така ги мята CrazyЗа торбата и пудовката нищо няма да казвам, но пък има желязна воля и след 14 дни ще е с 8 кг. по лек, а аз всеки ден се убивам от тренировки. Яде  и пие, обаче от 4 години всеки понеделник е  на вода, и това го поддържа 6-7 месеца да има резултат от диетата Peace

# 74
  • Мнения: 91
Какво сладурско семейство.Ще опитам и аз да покажа своето..ама ми е за сефте..дали ще се справя..
http://eldi79.snimka.bg/sea/fml.919580.37212873

Общи условия

Активация на акаунт