Смешки от форума 25

  • 129 538
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 401
От темата за селските номера и пинизи, свързано е с българското поверие, че да си оставяш чантата на пода, е на бедност:

[
[
 В Гърция първото нещо, което прави една гъркиня, като си влезе у тях, е да си метне чантата на земята.
[/quote]

Аха, ето защо фалира Гърция. Mr. Green
[/quote]

# 46
  • Мнения: 25 793
Потребител №1 пита нещо.

Потребител №2:

Цитат
Много хора имат мнение,но с тия поставени навсякъде удивителни се плашат да отговорят....

Потребител №1:

Цитат
Не знам защо !!! Когато човек, няма какво да каже, но иска да се направи на интересен ( но не му се получава изобщо) почва да се заяжда !!! Ето Вие сте човек без мнение, личи ви от посредствените коментари !!! Като не знаете нищо по дадена тема не коментирайте !!!!!!!!!!!!

То наистина да не посмееш да отговориш.   Mr. Green

Скрит текст:
ПП Междувременно Потребител №2 отговаря:
Цитат
Предвид тона Ви,няма да си губя повече времето .Приемете настоятелното ми пожелание да спрете с тия препинателни знаци-освен че са поставени не на място,са предостатъчни да си заградим с тях цялата турска граница .Айде със здраве и умната!
Joy

# 47
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
От темата за селските номера и пинизи, свързано е с българското поверие, че да си оставяш чантата на пода, е на бедност:

[
[
 В Гърция първото нещо, което прави една гъркиня, като си влезе у тях, е да си метне чантата на земята.


Аха, ето защо фалира Гърция. Mr. Green

И още

Цитат
Аз пък от тази тема разбрах за суеверието, че ако си оставиш чантата на земята, ти увисва задника #Crazy

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 549
С последния цитат идвах и аз, много свежо  Mr. Green  Joy

# 49
  • Мнения: 1 780
Едва хванах смисъла на
Цитат
Ами аз самата съм магистър педагог
в обясненията и.

Цитат
Знаят предупредени обяснено и преди около 3 седмици звъни едната че температура има отивам по най бързия начин той с пристъп много тежък едва издържа пътя до болницата в съседния град що в нашия не лекуват астма и обръщението й към мен беше ама не знаех че това е асматичен пристъп и то от медицинско лице. Да когато детето й е там полза имам що няма болни но пък отношението към останалите деца е много лошо в този случай. И да знае че е астма и пак да звъни да не зарази нейното е прекалено хем всяка седмица ходя при личния за всеки случай. Иска ми се да го преместя ама е малък за градина.

# 50
  • Мнения: 192
Едва хванах смисъла на
Цитат
Ами аз самата съм магистър педагог
в обясненията и.

Цитат
Знаят предупредени обяснено и преди около 3 седмици звъни едната че температура има отивам по най бързия начин той с пристъп много тежък едва издържа пътя до болницата в съседния град що в нашия не лекуват астма и обръщението й към мен беше ама не знаех че това е асматичен пристъп и то от медицинско лице. Да когато детето й е там полза имам що няма болни но пък отношението към останалите деца е много лошо в този случай. И да знае че е астма и пак да звъни да не зарази нейното е прекалено хем всяка седмица ходя при личния за всеки случай. Иска ми се да го преместя ама е малък за градина.

Мале, мале.... "що" има само три точки и нито една запетайка.... при четенето на текста нищо не разбрах  Laughing

# 51
  • Мнения: 9 575
Едва хванах смисъла на
Цитат
Ами аз самата съм магистър педагог
в обясненията и.

Цитат
Знаят предупредени обяснено и преди около 3 седмици звъни едната че температура има отивам по най бързия начин той с пристъп много тежък едва издържа пътя до болницата в съседния град що в нашия не лекуват астма и обръщението й към мен беше ама не знаех че това е асматичен пристъп и то от медицинско лице. Да когато детето й е там полза имам що няма болни но пък отношението към останалите деца е много лошо в този случай. И да знае че е астма и пак да звъни да не зарази нейното е прекалено хем всяка седмица ходя при личния за всеки случай. Иска ми се да го преместя ама е малък за градина.

Мале, мале.... "що" има само три точки и нито една запетайка.... при четенето на текста нищо не разбрах  Laughing
Не разбираш, щото не си магистър педагог Naughty Joy

# 52
  • Мнения: 192
Едва хванах смисъла на
Цитат
Ами аз самата съм магистър педагог
в обясненията и.

Цитат
Знаят предупредени обяснено и преди около 3 седмици звъни едната че температура има отивам по най бързия начин той с пристъп много тежък едва издържа пътя до болницата в съседния град що в нашия не лекуват астма и обръщението й към мен беше ама не знаех че това е асматичен пристъп и то от медицинско лице. Да когато детето й е там полза имам що няма болни но пък отношението към останалите деца е много лошо в този случай. И да знае че е астма и пак да звъни да не зарази нейното е прекалено хем всяка седмица ходя при личния за всеки случай. Иска ми се да го преместя ама е малък за градина.

Мале, мале.... "що" има само три точки и нито една запетайка.... при четенето на текста нищо не разбрах  Laughing
Не разбираш, щото не си магистър педагог Naughty Joy

 Joy Joy Joy  Ти пА ЩО знайш. Така каТ мА гледаш нИ тА ли мязам на доц. д-р по училищна педагогика, Ъ???  bouquet

# 53
  • Мнения: 14 153
Скрит текст:
Едва хванах смисъла на
Цитат
Ами аз самата съм магистър педагог
в обясненията и.

Цитат
Знаят предупредени обяснено и преди около 3 седмици звъни едната че температура има отивам по най бързия начин той с пристъп много тежък едва издържа пътя до болницата в съседния град що в нашия не лекуват астма и обръщението й към мен беше ама не знаех че това е асматичен пристъп и то от медицинско лице. Да когато детето й е там полза имам що няма болни но пък отношението към останалите деца е много лошо в този случай. И да знае че е астма и пак да звъни да не зарази нейното е прекалено хем всяка седмица ходя при личния за всеки случай. Иска ми се да го преместя ама е малък за градина.

Мале, мале.... "що" има само три точки и нито една запетайка.... при четенето на текста нищо не разбрах Laughing
 
Не разбираш, щото не си магистър педагог Naughty Joy

И ти явно не си магистър педагог. Пише се "не разбираш, ЩО не си магистър педагог". Naughty

# 54
  • Мнения: 2 052
Потребител №1 пита нещо.

Потребител №2:

Цитат
Много хора имат мнение,но с тия поставени навсякъде удивителни се плашат да отговорят....

Потребител №1:

Цитат
Не знам защо !!! Когато човек, няма какво да каже, но иска да се направи на интересен ( но не му се получава изобщо) почва да се заяжда !!! Ето Вие сте човек без мнение, личи ви от посредствените коментари !!! Като не знаете нищо по дадена тема не коментирайте !!!!!!!!!!!!

 Joy

Както казва Сър Тери - “Five exclamation marks, the sure sign of an insane mind".

# 55
  • Мнения: 30 802
Музикално-почвена тема, от тази сутрин:

"Диатонична пръст"

(има диатоМична пръст и диатонична хармоника)

# 56
  • Мнения: 25 793
О, благодаря. Позачудих се каква ли ще да е тази специална пръст и за какво се бори, но ме домързя да потърся информация.  Laughing

# 57
  • Мнения: 9 406
Музикално-почвена тема, от тази сутрин:

"Диатонична пръст"

(има диатоМична пръст и диатонична хармоника)

Аз пък прочетох - Диатонична смърт.  Joy

# 58
  • София
  • Мнения: 6 210
Заглавие на тема.
Цитат
Евтини и качествени съдове за готвене онлайн КЪДЕ?
Как се осъществява онлайн готвенето и после онлайн ли се консумира  Thinking.

# 59
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Как, как?!?
Качваш снимката в Инстаграм (при липса на такъв във Фейсбук) и последователите ближат дисплея...

Общи условия

Активация на акаунт