Кауфланд - тема 18

  • 144 211
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
На мен ми харесаха целите небелени домати от 0,99. И на сол, и на вкус са много добре и смятам утре да се запася с 20-ина буркана. Производство на Първомай са.

# 46
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
Някъде има ли я новата брошура ?

# 47
  • Мнения: 19 019
И аз я чакам и вкъщи се бави

# 48
  • Мнения: 54 488
Аз се обзаведох с хартиена. Simple Smile

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Аз се обзаведох с хартиена. Simple Smile
Има ли нещо мега интересно,не че ми трябва нищо конкретно,но винаги мога да бъда изкушена  Whistling

# 50
  • София
  • Мнения: 3 169
От вчера я имам хартиената, но нищо мега интересно не видях. Някой от нещата с по-голямо намаление:
Нес Кафе Tcibo gold - 200г-6,85лв; Органично какао на прах - 90г-0.99лв; Прах за пране Пурлан бебе- течен и  прах 1.5л или ,.5 кг за 4.59лв; Прах за пране Максима 1.25кг за 7.45; Таблетки за съдомиялна Сомат - и различни видове и бройки за 10.89лв; Нивея шампоан и балсам, различни по 3.45лв; Доста почистващи препарати; куфари, раници, бельо...

# 51
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 333
Картофите им са леш. На някакви петна. Изглеждат пресни, но като се разрежат на половина, се вижда, че са непоправимо сбъркани. Само сърцевината е чиста. Не белене, а яко дялкане ще е нужно да се сдобиете с читави парчета. Пиша само за Пловдив. В останалите градове може да са си наред.

# 52
# 53
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 822
Чудо! И аз имам от тази вечер хартиена брошура.  Joy

# 54
  • Мнения: 16
Много обичам да си взема от този магазин сусамов тахан, понякога има на промоция и сусамки. Също ми харесва ръжения им хляб. Аз си гледам брошурата от сайта им - харесах си маслини, яйца, буркан от зелен боб и сьомгова пъстърва.

# 55
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 822
И хлябът със семена е много хубав.  Peace

# 56
  • Мнения: 16
Благодаря, Дидка! Ще го пробвам - на промоция е тази седмица.

# 57
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 822
Ще се радвам, ако ти хареса.

# 58
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289

Благодаря. При нас напоследък не носят  ooooh! newsm78

# 59
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 822
Забравих да споделя, че и промоционалните маслини супер Мамут са много вкусни, а шоколадите Ну крема - невероятни.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт