Кауфланд - тема 18

  • 144 205
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 961
Още един глас за брецелите със семки. Втора сутрин си купувам за закуска и са супер.

Намерих си една хитринка за продуктите от пекарната. Сигурно не съм открила топлата вода, ама искам да споделя. Когато си купувам нещо - питки, хляб, което няма да консумирам веднага, го слагам в найлонова торбичка, а не в техните хартиени пликове. Така са запазват по меки за дълго време. А иначе хлябът на другият ден е на камък. Така си запазих един брецел и го изядох след два дена.

# 31
  • Мнения: 58

Намерих си една хитринка за продуктите от пекарната. Сигурно не съм открила топлата вода, ама искам да споделя. Когато си купувам нещо - питки, хляб, което няма да консумирам веднага, го слагам в найлонова торбичка, а не в техните хартиени пликове. Така са запазват по меки за дълго време. А иначе хлябът на другият ден е на камък. Така си запазих един брецел и го изядох след два дена.
И аз от скоро се сетих да правя така, защото си купувам по 2 франзелки със семена, едната изяждам на вечеря, а другата оставям за другата вечер. Втората става на камък в хартиения плик, а претоплена в МВ - страшно жилава. Съхранена в найлонов плик се запазва без грешка. Яд ме е, че не съм се сетила по-рано Sad

# 32
  • София
  • Мнения: 11 770
ооо аз това отадвна правя Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 961
Аз затова казах, че не открих топлата вода  Grinning ама може да има и други като мен  Peace

# 34
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 822
Случвало ми се е да взема топли земелки, е, няма как да ги сложа в найлоновата торбичка и затова първо в хартиената, после в найлонова. Макар че и тогава се замъглява найлоновата торбичка. После оправям нещата.

# 35
  • Мнения: 310
ооо аз това отадвна правя Simple Smile
и аз;) и кроасаните ги слагам в плик и остават мекички.

# 36
  • Мнения: 91
 Ако след найлоновия плик ги сложите и в хладилник ще може да ги ядете и след една седмица.Пробвайте. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 37
  • Мнения: 19 019
Днес нямаше от брецелите при нас  Sad

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 239
Аз пък нарочно купувам малко повече хляб от потреблението ни, от нарязания. Оставям го в хартиения плик и след някой друг ден си имам чудесни сухари. Особено любима ми е рустик багетата.  Wink

# 39
  • Мнения: 7 848
Някой да да се е сдобил с ел. трион "Акита" - на промоция е в момента - 89,99 лв., мисля. Да каже отзиви.

# 40
  • Мнения: 330
Дали има още от нескафето с чашата .....?!

# 41
  • Мнения: 646
Дали има още от нескафето с чашата .....?!
В Пловдив има  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 646
Никъде не пише за къде питаш.

# 43
  • Мнения: 325
Ей, да вземем да се обадим в Уикилийкс да публикуват брошурата поне в събота!  #Cussing out

# 44
  • Мнения: 1 090
Дали има още от нескафето с чашата .....?!
В Слатина е фраш от кафе с чаши, но  няма много от есенните украски - останали са две еднакви тикви, животинките фигурки изобщо липсват и от салфетките са останали 3 пакета, от които 2 са еднакви..

Общи условия

Активация на акаунт