Случи ми се нещо странно XV

  • 171 645
  • 768
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 725
и аз имам питане ,каква е логиката на това да си науча урока, като аз не помня нищо от преди, как ще постъпя правилно сега в този живот,като нямам база, нали не помня

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Минаха почти 2м. откакто дядо ми почина.Бях споделяла малко по-назад.По-предната нощ отново го сънувах, че ми се обажда по телефона нещо да ми каже, но аз пак не разбрах или не запомних какво.Вчера ходихме с ММ до жилището на дядо, то сега е празно и там не живее никой.Имахме да вземаме нещо и искахме да нагледаме все пак апартамента.Влязохме, светнахме лампата в коридора, в хола и едната спалня.Набързо приготвихме каквото ни трябваше.В един момент лампата в коридора започна много да премига, все едно ще изгори.Първоначално беше така.Обикновена крушка има там.Аз казах по-скоро на себе си "Стига де", тогава лампата напълно изгасна и решихме, че е изгоряла.Така тъмно беше около сигурно поне минута и хоп пак светна, пак угасна така за повече време и пак светна и ....не изгоря изобщо.Така си остана да си свети без проблем.Не е срив на тока, защото в другите помещения нищо не премигаше така.Инсталацията е изправна.Даже после аз я угасях и светвах тази лампа да видя ще изгори ли - ами не, нищо си ѝ нямаше.ММ както казах беше с мен, на него също му се видя странно това с лампата.
Не съм се плашила, но си мисля, че дядо ми може да ми дава знак, особено след тези сънища, където все ми се обажда / а аз знам, че е починал/ и все не мога да си спомня какво ми казва....Може би наистина има нещо, което трябва да ми каже.

# 47
  • Мнения: 8 805
Сънрайс 67, уроците не ги учиш ти, те са за това(Аз-ът ти), което оцелява след смъртта. Аз-ът има визия за целия път, по който върви, целите, които преследва от живот в живот. Ти си само елемент от целия пъзел и нямаш представа как изглеждат останалите елементи от цялостната картина. Аз-ът си учи уроците като намира правилното място на всяка частица от пъзела. Същото може да се онагледи по-разбираемо  като компютърна игра, в която Аз-ът ти е този, който играе, а ти си някой от героите от играта, която управлява. Аз-ът иска да спечели играта и все някога ще успее. Всеки играч успява, едни по-рано, други много по-късно. Който се учи по-успешно, ще успее по-рано. Wink Тоест ти нямаш база, но  Аз-ът има.

# 48
  • Мнения: 3 725
аха значи всяко" мое" решение всъщност е негово, аз съм проекцията, и да не се измъчвам Simple Smile

# 49
  • Мнения: 8 805
аха значи всяко" мое" решение всъщност е негово, аз съм проекцията, и да не се измъчвам Simple Smile

Не, твое си е всяко решение. Той е задал само посоката, ти избираш как да се движиш към нея. И докато се препъваш, падаш, ставаш, той се учи. Тоест свобода имаш, но тя е относителна.

# 50
  • Мнения: 3 118
аха значи всяко" мое" решение всъщност е негово, аз съм проекцията, и да не се измъчвам Simple Smile
Леко на прехвърляне на отговорността ми мирише.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 725
да схванах идеята, пошегувах се, разсъждавам винаги по 100 варианта, лошото е ,че не знам правилно или не, всеки според личната мярка Simple Smile

# 52
  • Варна
  • Мнения: 25 241

Скрит текст:
За това, че имало много души сега на Земята.... за съжаление, ако тряба да вярваме на предказанията за бъдещето на хора, чиито предсказания за миналото вече са се сбъднали със зловещи подробности, очаква се сериозен катаклизъм. Но според тях ще има оцелели. Честно казано, не искам да го мисля.
Точно това е казала Слава Севрюкова, че Земята е пренаселена и балансът между душите тук и отвъд е сериозно нарушен. Според нея в скоро време много души ще се преселят отвъд, бързо и наведнъж. Звучи страшно и за мен, но тя допуска все пак някакъв вариант човечеството да се отърве като се осъзнае навреме. Казва освен това, че България ще се отърве сравнително леко и хората, които са я напуснали ще съжаляват. И след това ще има дълъг мир и хармония. 

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Ro-lab, кои са общежитията?

# 54
  • Мнения: 301
А Севрюкова споменава ли по-точно кога ще е е този период на масово чистене на души?  Confused Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 11 472
Дааам, всяко бъдещо дете си мечтае да се роди цигане- в купища мръсотия или типична авганистанка, която ще срежат със счупена бутилка след първата менструация.

Или не! Има опашка за дъщери, внучки и правнучки на Тръмп. Която е по-бърза/красива/каква?! Twisted Evil

При неродените още съществува истинска демокрация.  Crazy

Все пак нещата, необяснимите нам неща, са малко по-възвишени - може би.
Може би тези души, т.е. - душите, които си избират семейство - го правят с друг, по-висш разум, с идеята да "помогнат' именно на тези хора, но....... в последствие идват във физическия свят, раждат се бебетата, възпитават се по определен начин и.... животът си тече съвсем по друг.
Затова в много източни учения е характерно да се пита и да си спомниш - кой си и какво можеш, за да "откриеш" смисъла на живота си, тук на земята.
Не твърдя, че е така, но има логика.... Peace

# 56
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Нещо интересно в минути 0:37-0:57 водещия коментира че това прилича  на реинкарнация, става въпрос за голяма прилика между Енцо Ферари и родения месец след неговата смърт понастоящем турски футболист играещ в Арсенал Месут Йозил

# 57
  • Мнения: 2 718
Ън е много права, като обяснява взаимодействието душа - тяло. Още по-просто би било да се обясни, ако приемем, че ние не сме тела, част от които е душата, а сме души, които имат тела- също както телата ни имат обувки, дрехи, коли и смартфони, така душата ни има тяло, като инструмент на мисията си на земята. Най-лесно за приемане и логично това е за геймърите- сега в ерата на дигиталната самоличност и дигиталните инструменти по-ясно се вижда значението на тялото за душата. Моят син веднага схвана обяснението като му казах "тялото за душата е това, което за теб е воинът-аватар в игрите ти"

# 58
  • Мнения: 30
Диана,много точно си го казала. Както ние имаме дрехи и като остареят ги изхвърляме,така и нашето тяло като остарее или се разболее,трябва да се замени. Така си го обяснявам и аз. Ако мисията,която сме имали не е изпълнена,ще се върнем отново за същото нещо. За съжаление никой не се е върнал и няма как да знаем със сигурност,но аз съм склонна да вярвам във всичви хипотези и предположения. Моята баба от скоро си е въобразила,че все нещо и има и ще умре. За съжаление тя не разбира,че това е кръговрата на живота и рано или късно този момент ще дойде за всички от нас. Не разбира,че не всичко приключва когато умрем и душата ни напусне тялото...

# 59
  • България
  • Мнения: 757
Ън, моля те, разкажи за нечовеците!

Общи условия

Активация на акаунт