Кауфланд 19

  • 109 054
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 7 062
Тази вечер пътьом минах само за една опаковка яйца и очудващо как в магазина я нямаше понеделнишката навалица. На касата пред мен само двама човека. Не даваха нищо без пари Laughing Wink Агнес сигурно е ходила в другия Кауфланд.Благодаря за темата! bouquet
В другия разбира се  Mr. Green
Като си на другия край на града ще ходим в различни.

По темата за бозата: в Л. Има два вида и единият бил много хубав. Не помня кой, но пък и не съм купувала да пробвам.
Тази, която е с жълтата капачка Peace

Тази седмица за пазаруване от К. съм си набелязала само плодове и зеленчуци и тоалетната хартия ZEWA, че у дома е на привършване. Тъкмо навреме я пуснаха. И в МЕТРО е на промо в момента, но там е 24 бр. Crazy

# 16
  • Мнения: 24 401
И в Метро е 16бр тоалетната хартия Peace

# 17
  • Русе
  • Мнения: 7 062
И в Метро е 16бр тоалетната хартия Peace
20+4 е за 13,79 лв. От 15.12. е промоцията.Мислех да купуваме от нея тази седмица, но Кауфланд ми спести разходката до там Wink
Скрит текст:

# 18
  • Мнения: 24 401
 Hug Явно гледаме различни брошури
П.С.
Сега обърнах внимание, че гледам брошура, която е била в сила до 14.12 Blush

# 19
  • Мнения: 1 953
Някой беше похвалил щолен, но не помня марката.  Би ли я споделил отново? Благодаря!

# 20
  • Мнения: 3 961
Аз си взех  от нарязания щолен, който е 300 грама за 1.99. Честно казано не очаквах, че ще е така вкусен.

# 21
  • Мнения: 4 210
Аз си взех  от нарязания щолен, който е 300 грама за 1.99. Честно казано не очаквах, че ще е така вкусен.

Ооо, този и аз го харесвам много. Пуснаха ли го вече?

# 22
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
Аз си взех  от нарязания щолен, който е 300 грама за 1.99. Честно казано не очаквах, че ще е така вкусен.

Ооо, този и аз го харесвам много. Пуснаха ли го вече?

Коя марка е ,зарибихте ме да си взема  Laughing

# 23
  • Русе
  • Мнения: 7 062
Аз си взех  от нарязания щолен, който е 300 грама за 1.99. Честно казано не очаквах, че ще е така вкусен.
Ооо, този и аз го харесвам много. Пуснаха ли го вече?
Коя марка е ,зарибихте ме да си взема  Laughing
В момента е на промоция. В брошурата може да го видите Peace

# 24
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
Купували ли сте зехтин Argos ? За първи път го виждам в брошура и се колебая дали я хубав.
А щолена има ли го в брошурата ? Не успях да го видя нито в актуалната ,нито в коледната на цена 2.00

# 25
  • Русе
  • Мнения: 7 062
...А щолена има ли го в брошурата ? Не успях да го видя нито в актуалната ,нито в коледната на цена 2.00
Ето го
Скрит текст:

# 26
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Пропуснала съм го, но след вашите коментари ще го опитам, много обичам щолен.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 098
Никога не съм опитвала щолен, но сега и аз ще си взема. Къде мога да го намеря, при хляба ли?

# 28
  • Мнения: 19 020
При сладките неща е в нашия К

# 29
  • София
  • Мнения: 8 124
А каква е разликата между нарязания и другия щолен?

Общи условия

Активация на акаунт