Кауфланд 19

  • 109 047
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20 178
Да следя темата за нещо интересно.

# 31
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
А каква е разликата между нарязания и другия щолен?
Никаква.
Взехме от нарязания щолен - много е хубав, благодаря на дамата, която сподели, нямаше да му обърна внимание. Hug

# 32
  • България-Варна
  • Мнения: 74
Благодаря за новата тема  bouquet

# 33
  • Мнения: 355
И ние обичаме щолен.

# 34
  • Мнения: 1 698
Сапуните "Дав" на каква цена са, че нещо не ги откривам в брошурата?

# 35
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
На 0.85 лв.

# 36
  • Мнения: 1 698
Благодаря.

# 37
  • Мнения: 690
Купих си от мешаната туршия на фирма"Kalia"Много лошо качество.Зеленчуците бяха много меки, направо смити.Никак не става за ядене.В събота ще ходя да я връщам.За пореден път се убеждавам, че стоките произведени за промоции за нищо не стават в някои случаи.

Последна редакция: вт, 20 дек 2016, 21:45 от Palmyra

# 38
  • Мнения: 227
Да попитам аз,взехме електронен термометър на Ecomed специално предложение 3,99.Мерих на бебка температурата показа 38,4,на стария показа 37,4.Мога ли да го върна, но на друг обект,а не от където съм го купила?

# 39
  • София
  • Мнения: 4 713
Купих си от мешаната туршия на фирма"Kalia"Много лошо качество.Зеленчуците бяха много меки, направо смити.Никак не става за ядене.В събота ще ходя да я връщам.За пореден път се убеждавам, че стоките произведени за промоции за нищо не стават в някои случаи.

Тук и га да се похваля пе за 15 лв си сложихме туршия подобна на царскатами излезе мноооого сполучлива Hug а тези по магазините кхем скъпи хем за нищо не стават

# 40
  • София
  • Мнения: 3 169
Да попитам аз,взехме електронен термометър на Ecomed специално предложение 3,99.Мерих на бебка температурата показа 38,4,на стария показа 37,4.Мога ли да го върна, но на друг обект,а не от където съм го купила?
Да, може. Веднъж връщах уред купен от друг град. Няма проблем.

# 41
  • Мнения: 227
Да попитам аз,взехме електронен термометър на Ecomed специално предложение 3,99.Мерих на бебка температурата показа 38,4,на стария показа 37,4.Мога ли да го върна, но на друг обект,а не от където съм го купила?
Да, може. Веднъж връщах уред купен от друг град. Няма проблем.
Много благодаря  bouquet

# 42
  • Сливен
  • Мнения: 4 056
Момичета, в Кауфланд има ли сухо мляко и къде стои?

# 43
  • Мнения: 4 210
Момичета, в Кауфланд има ли сухо мляко и къде стои?

Има. Стои на рафта на сметаните. Първия регал от млечните продукти (най-горе, най-вдясно в моя магазин).

# 44
  • Карлово
  • Мнения: 4 664
В последно време кроасаните с масло изглеждат така, сякаш току що са били прегазени от валяк. Какво ги правят тези кроасани?
При нас са хубави, но ПЪРЛЕНКИТЕ много каучукови бре!

Общи условия

Активация на акаунт