Как реагирате и отвръщате на дразнения от мъжа ви?

  • 10 006
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 789
Ох, ясно е, че няма да се разберем. Аргументите ви станаха ad hominem, което не води до ползотворен дебат. А темата е интересна, поне за мен. Не мога да се съглася с това, че семейните хора са суперзаети и това е причина един мъж да остави на жена са избора на бельо (примерно). Може би вашите мъже не са достатъчно суетни.
Въпрос на възпитание. Дължината на един брак няма никакво значение.

По авторовата тема: някои от тези подмятания са невинни. Всъщност повечето. На мен ми се случваше с жена ми да водим диалози от рода на Този/тази ще я върнеш ако ти се яви в спалнята? С чувство за хумор, разбира се.

# 121
  • Мнения: 14 654
Да, мъжът ми не е суетен, все пак отдавна е пораснал и е добил самочувстие, което не зависи от облеклото и прическата. Суетен е 13-годишният ми син, но като порасне, ще се оправи.

# 122
  • Мнения: 736
Ох, ясно е, че няма да се разберем. Аргументите ви станаха ad hominem, което не води до ползотворен дебат. А темата е интересна, поне за мен. Не мога да се съглася с това, че семейните хора са суперзаети и това е причина един мъж да остави на жена са избора на бельо (примерно). Може би вашите мъже не са достатъчно суетни.
Въпрос на възпитание. Дължината на един брак няма никакво значение.

По авторовата тема: някои от тези подмятания са невинни. Всъщност повечето. На мен ми се случваше с жена ми да водим диалози от рода на Този/тази ще я върнеш ако ти се яви в спалнята? С чувство за хумор, разбира се.

 Човече, виждаш нещата доста буквално, пример ти давам - Жена вижда в сайт ***** намаление на стоките на Tommy Hilfiger /любимата му марка/ и му купува чорапи, бельо, пуловер, 2 ризи. Това не го прави себеНеуважаващ се и без стил, ММ примерно като ми купи гривна, която знае, че ще харесам, к'ва ме прави по твоите разсъждения?

# 123
  • Мнения: X
Не мога да се съглася с това, че семейните хора са суперзаети и това е причина един мъж да остави на жена са избора на бельо (примерно). Може би вашите мъже не са достатъчно суетни.
Едно от най-лошите неща, което може да се случи на една жена,  е да се нахендри на суетен мъж.    Laughing  Жална й майка.....
На 50 години съм, до дне днешен не съм срещала суетен мъж, който да не е супер комплексар.

Включително и мъжа на авторката....иска много пари, готини коли, готини жени...е, хем суетен, хем комплексар отвсякъде.
Не мисля, че е шегаджия, от типа "душата на компанията".Тези хора обикновено са широко скроени и ако усетят/им покажат, че шегите им дразнят някого, спират.
Нашия "хубавец" не само не спира, ами го прави нарочно....

Общи условия

Активация на акаунт