Как реагирате и отвръщате на дразнения от мъжа ви?

  • 10 036
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 701
Утре е петък... и ще има  newsm03 newsm51 1dating luvbed

На сутринта той ми прави закуска и не може да ми каже Не за нищо.
Но и аз по принцип за парцалки не си пропилявам шансовете.
Виж, ако е за почивка, там неотстъпвам и изисквам.  tooth

# 76
  • Мнения: 2 790
Мъж, който е оставил грижата за собствения гардероб на жена си... Speechless  Shocked

# 77
  • Мнения: 46 602
Предлагам на авторката да доведе мъжа си на следващата форумна среща, за да го познаем само леко да кимне, останалото да не го мисли.
Убедеан съм, че повече няма да спомене, че иска други жени, ще я гледа в очите и ще върти опашка!  Mr. Green
Скрит текст:

Мъж, който е оставил грижата за собствения гардероб на жена си... Speechless  Shocked
Е, какво се правиш пък и ти. Все едно не знаеш, че повечето изцяло са им поели дрехите, включително с пране, гладене и т.н.

# 78
  • Мнения: 298
Прекалена семплост в стремежите на мъжа ти. Как да отговориш на гласното им заявяване? Просто: ''Искай си, ако можеше, щеше.''

# 79
  • Мнения: 2 790
И през ум не би ми минало да оставя друг да избира дрехите ми, без значение дали става въпрос за съпруга или някой друг. Намирам подобно нещо за тотална липса на елементарно себеуважение.

# 80
  • София
  • Мнения: 23 130
И през ум не би ми минало да оставя друг да избира дрехите ми, без значение дали става въпрос за съпруга или някой друг. Намирам подобно нещо за тотална липса на елементарно себеуважение.

Мисля, че преувеличаваш. Аз също купувам повечето дрехи на мъжа ми, чак пък да не се себеуважава...

# 81
  • Мнения: 19 255
Моят мъж дрехи не си купува, аз му купувам, ако го питаш него, той няма нужда от нищо. За свекърите това е друга тема, там отива около от една трета от неговата заплата, но това не е проблем за мен. Хората са си заслужили грижата, а и той е единствено дете.
Понякога имам широки пръсти и хич не е лошо някой разумен като него да даде посока.  Joy

Нали сте на общ бюджет? Значи тези пари за неговите родители излизат от общия ви бюджет - и ти даваш за тях. Между другото, ако дава 1/3 от нетната си заплата, значи всъщност дава повече от тази една трета, защото за тая 1/3 вече е платил удръжки и осигуровки. Например, ако взима 3000 бруто, нетната му заплата ще е около 2400. От нея, ако дава 800 (1/3), значи за него остават 1600 чисти, обаче са му удържани над 200 лева за тия 800, които дава. Примерни са цифрите.

Някак ми се струва, че не е редно да ти прави забележка за дрехите при това положение, след като и ти издържаш свекърите си, освен ако не харчиш безумно много за тази цел.

# 82
  • Мнения: 2 790
И през ум не би ми минало да оставя друг да избира дрехите ми, без значение дали става въпрос за съпруга или някой друг. Намирам подобно нещо за тотална липса на елементарно себеуважение.

Мисля, че преувеличаваш. Аз също купувам повечето дрехи на мъжа ми, чак пък да не се себеуважава...

Точно липса на себеуважение е. Защо ти му ги купуваш? Би ли му делегирала избора на твоя гардероб?

# 83
  • София
  • Мнения: 23 130
Не. Абсурд. Stop Simple Smile

Защото според него си има всичко и нищо не му трябва, а и не обича да пазарува. Купува си сам само спортни стоки. Аз знам какъв тип дрехи, би носил и какъв не, докато той е толкова разсеян, че не мисля, че би се справил с моя гардероб.  Laughing

# 84
  • Мнения: 2 790
А преди да се ожените как се е справял със сизифовската задача да си купува дрехи? Вероятно някой е пазарувал? Майка му, може би?

# 85
  • Мнения: 1 701
И през ум не би ми минало да оставя друг да избира дрехите ми, без значение дали става въпрос за съпруга или някой друг. Намирам подобно нещо за тотална липса на елементарно себеуважение.

Мисля, че преувеличаваш. Аз също купувам повечето дрехи на мъжа ми, чак пък да не се себеуважава...

Точно липса на себеуважение е. Защо ти му ги купуваш? Би ли му делегирала избора на твоя гардероб?
Преиграваш, приеми че не всички мъже имат желание и време да се разхождат по  магазините и да се пудрят. А и един мъж с когото имате много голяма близост, ами знаеме им фигурата идеално. Само като видя нещо и знам, дали ще му стане.
А и дрехите на мъжът не са толкова разнообразни като на жената, иначе бихте изглеждали всичките като пауни.
Между другото най-новата мода при нас е Баща-Син-Тандем, т.е. купувам на синът ми и мъжът ми еднакви дрехи по възможност.
Изглеждат много сладки!  Crazy

# 86
  • Мнения: 1 701
А преди да се ожените как се е справял със сизифовската задача да си купува дрехи? Вероятно някой е пазарувал? Майка му, може би?

Моят мъж сам си е купувал дрехите преди да се ожени за мен. Има една любима марка- Tommy Hilfiger и всичките му дрехи бяха от там, като започнеш яке и стигнеш до слипове и чорапи. Влизаше в магазина два пъти на година и си пазаруваше за цялата година от каквото има нужда.

# 87
  • Мнения: 2 790
По-смущаващото в случая е, че има мъже на които не им пука какви дрехи обличат.

# 88
  • София
  • Мнения: 23 130
Аз не му купувам дрехи,които не би носил, знам му стилът.
Правиш от мухата слон меко казано.

# 89
  • Мнения: 2 790
Поантата е другаде. Ясно е, че му знаеш размера. За стил не можем да говорим защото стилът е нещо лично а в този случай това условие го няма. Ти обличаш мъжа си така както ти би желала да го виждаш облечен. А фактът, че той е окей с това е показателен и за много други неща. Но най-тъжно от всичко е това, че през главата му не минава мисълта, че се е превърнал в мъж на жена си.

Общи условия

Активация на акаунт