Как реагирате и отвръщате на дразнения от мъжа ви?

  • 10 028
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 128
Мен не може да ме подразни такова нещо, случвало е да се шегуваме за подобни неща, но не бих се вързала, ама ние и двамата изобщо не сме ревниви, така че може и заради това да е Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 701
Мен не може да ме подразни такова нещо, случвало е да се шегуваме за подобни неща, но не бих се вързала, ама ние и двамата изобщо не сме ревниви, така че може и заради това да е Simple Smile
Tова все едно аз съм го писала.
Не ми се е случвало, но и да се случи не бих се ядосала въобще, камо ли да го направя на проблем.
Ами човекът си дрънка само. А от филми, реплики и т.н. въобще няма да отразя. Нормално е мъжете да си имат сексуални мечти, но друг е въпросът, че никога няма да се осъществят. Вие не живеете в Япония, да получи Гейша като бонус от фирмата, в която работи.

Аз за други неща се дразня, но рядко. Например мъжът ми ми направи забележка миналата седмица, че харча много за дрехи.
Бих предпочела да се заглежда по филми, но да не ми реже бюджета.

# 32
  • София
  • Мнения: 23 128
И аз му се дразня за много неща, но и за тези, които авторката е споменала. Например ме дразни, че отдава прекалено много време за спорт, вместо да помогне вкъщи например. Да - хубаво е да се спортува, ама на моменти се вманиачава.  Crazy

# 33
  • Мнения: 46 601
Говорите за доста различни неща.
Като ви се случи ще видите, че и вас ще ви дразни  Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 24 839


Аз за други неща се дразня, но рядко. Например мъжът ми ми направи забележка миналата седмица, че харча много за дрехи.
Бих предпочела да се заглежда по филми, но да не ми реже бюджета.
Ти ме озадачи!
На мен би ми било неприятно, ако мъжът ми ме осведоми какво би направил на мацката от филма, защото на никой мъж или жена, които са във връзка, не бива да им бъде навирано в очите, че други са по- стойностни в очите на половинките им.
Всички си имаме фантазии, но трябва да имаме и достатъчно емоционална интелигентност.
А, що се отнася до бюджета- никога не съм стигала до положението мъжът ми да си помисли, че може да ми " отреже бюджета", защото и в годините, в които не работех, той винаги е бил общ.

# 35
  • Nice
  • Мнения: 946
Мъжът ти ползва тъпи фрази, тип ''селски бек''.
Ако са сериозно казани мирише яко на комплексарщина. Щом си държиш на него или говорИ и му обясни, че не ти е приятно, или го дразнИ и ти. Ама това с взаимното дразнене си е детинщина.

Ако просто се шегува и аз бих отвърнала остроумно да си се смеем заедно.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Мен такова сборище от мускули и тестостерон на показ, не ми действа еротично, а ми е смешно с тия недодялани псевдобалетни пози и движения. Joy

Едно време,когато изгряваха не изглеждаха така.Но факт е че не могат да танцуват.

# 37
  • Габрово
  • Мнения: 1 024

"Всички си имаме фантазии, но трябва да имаме и достатъчно емоционална интелигентност."


точно казано... Peace

# 38
  • Мнения: 25 851
Като ви се случи ще видите, че и вас ще ви дразни  Laughing

Който се дразни, не се жени за простака, а си търси друг мъж, който не си позволява подобно поведение пред жена си.
Той човекът не е почнал да ги пуска изведнъж, след като са се събрали. Винаги си е бил такъв и тя такъв си го е избрала. Сега и да се тръшка, и да реве, едва ли ще го промени. Или се научава да отвръща подобаващо, или си пие тихо хапченцата за нерви и си го трае такъв, какъвто си го е избрала.

# 39
  • Мнения: 14 654
Мъжът ти много простее, имам усещането, че е от онези, които ръсят тъпи смешки и имат хумор на монтажник. Със сигурност в поведението му ще се намерят и доста по-дразнещи неща от изброените.
И не смятам, че те дразни целенасочено, просто си е семпъл и не се усеща, нито пък знае как трябва да се държи с жена.

# 40
  • Мнения: 25 851
То и тя не знае как да се държи с мъж, та добре са се събрали.  Laughing

# 41
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
Как` Сийка
като си толкова компетентна,ме интересува ти какъв ли  си го избра Thinking ???

# 42
  • Мнения: 14 654
То и тя не знае как да се държи с мъж, та добре са се събралиLaughing

Това е самата истина, непрекъснато го виждам в темите за оплакване - не само с мъжете са си лика-прилика, но и със свекървите.

# 43
  • Мнения: 25 851
Как` Сийка
като си толкова компетентна,ме интересува ти какъв ли  си го избра Thinking ???


Какъвто съм си го избрала, такъв си го трая вече 27 години и не питам по форумите какво да го правя.

# 44
  • Мнения: 14 654
Добре де, каква е целта на темата? Да ти кажем, че и нашите мъже са такива и че всичко е наред и да ти дадем готови реплики, които да изстреляш в ответ при следващия дразнеш коментар? Ами не е така, не е нормално хората, които живеят заедно по свое желание, да се дразнят, обиждат и сърдят.
Лошото е, че каквото и да му кажеш, обидата ще си остане, а на теб няма да ти стане по-хубаво от това, че си го затапила с нещо в същия стил. Просто се примири, че това е човекът, който си избрала, защото никога няма да го промениш, хич не се и надявай.

Общи условия

Активация на акаунт