Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 29 431
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
Нощем е мойто време ....никой не може да ми изтегли компа от ръцете  hahaha  Joy Joy Не ми измислят хиляда и една работи   ooooh! Пуснала съм си на слушалките до дупка една мъка на един ангелогласен босненец ......и се смея на глупостите в темата  hahaha hahaha hahaha ако някой ме види  ooooh! одма ще ме диагностицира  doctor

Диде, споменала си всички без един Mr. Green, т.е. една hahaha.

Ма тя е на въртележката .....нали акъл не ми достигал и чак сега сгрех щото много ме вълнува .....Ча я върти ...горе , долу и те така  hahaha

Я да сложа сладурчето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


 ЕЙ , тия хубави очички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



 
с това яке много ми харесва .......

една от най-готините сцени  Heart Eyes

Сарп: Брат , добре ли си ?
Мерт: Какъв  брат, оф...








как ми се иска вече да се разбере , че са братя , да се обединят ...да стане Вътре във Вътрето на Вътре .................като се погледнах отстрани hahaha ми не съм добре   Thinking...........доктора да идва  Mr. Green

 smile3501

моята двойка   Peace Heart Eyes






и нали любовта на Сарп минава през стомаха...без маса все едно серия не е била ....дано снимките са о,к от първия дубъл , че повторенията ........ Mr. Green





 И аз така го гледам  Heart Eyes...от екрана на всичко де що има нет  hahaha

айде и Джошкун изпълзя из под камъка  Mr. Green





Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 02:44 от diana72

# 16
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Аз пък снощи гледах няколко пъти сценката с Хандан и взех че я сънувах Joy С подробности- много интересно бешИ hahaha
Каката е почти с 10 години по-голяма от Ча (някъде четох че е на 35) но почти не и личи. Гласът и ми е малко дразнещ, но им се получава, като са един до друг. Смятам да изгледам серията Peace

# 17
  • Мнения: 832
Ако малко по-големи каки стават ...да се наредя и аз   Mr. Green  Хубав ден на всички  Hug
Иве  bouquet bouquet bouquet мерси за новата тема  Heart Eyes

Да сложа и серията на руски  Heart Eyes

https://m.vk.com/video-83475167_456240076?list=8b2eaf82c0acb5022f&from=wall-128333062_71489

След малко ще си я пусна и аз  Heart Eyes Днес за преви път от много серии насам имам желание да я изгледам отново , за да си попълня пропуснатото  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 08:13 от diana72

# 18
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Имам чувството че историята ще направи някакъв интересен завой, развитие по-така по посока Сарп-Хандан Mr. Green С Мелека по нататък hahaha


В профил. Не спирам да се чудя какво прави в ЛА и защо не си снима сериала newsm78 Гледм че е в САЩ и с някакво ново куче....

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 09:12 от Беллора

# 19
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел, така е още по-добре първата страница Peace Grinning Слагам и мърдащии. Фера кат взе да го събира, кат взе да го сглобява тела (хем втора употреба, хем на лизинг) hahaha само до Емко ѝ беше в онзи момент. Ако не ѝ беше хванал ръчицата, да го беше подминала като малка гара Joy


Пък аз сънувах на Дида аватара и още други подобни „неща” Mr. Green вчера изкоренявах едни и засаждах други цветя, та затова навярно Embarassed. То сънища до обяд не се разказват, но нека моя се сбъдне и да се удавя в китки Mr. Green.
Пак ще помоля да сложите рейтинга Laughing, да го обсъдим и него. Може пък Хандан да се окаже по-интересна героиня от Ангелина, а дано! Laughing Между другото Туба Юнсал бях споменала, че съм я гледала в един сериал- Клетва по бтв, не беше нещо особено като игра, но ми се стори със силно излъчване. А това, че нейната Лейля беше ландшафтен архитект Embarassed Heart Eyes ме задържа като зрител до самия финал. Сега също става, но годините ли са дали отражение, носа ѝ ли е пипнат, гледам снимките, но не мога да си обясня. Ще намеря някакъв откъс да я видя и шаваща, а и истинския ѝ глас не съм чувала...

ПП много хубава Хазал Heart Eyes. Нали пуснаха снимки с онова сладко хлапе, което ще ѝ е екранно братче newsm78, може би има заснети епизоди... В ЛА по работа ли, почивка ли newsm78

# 20
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Ето го рейтинга
http://www.egitimsistem.com/sbt-reyting-sonuclari-135sf.htm

TOTAL
Sıra    Program    Kanal    Başlangıç    Bitiş    Rating    Share
1    ICERDE    SHOW TV    20:44:16    23:48:35    9.35    20.43
2    KIRGIN CICEKLER    ATV    21:42:58    24:17:02    8.35    19.07
3    SURVIVOR    TV8    20:51:37    24:20:14    8.19    18.57
4    SHOW ANA HABER    SHOW TV    18:50:05    20:00:31    5.46    15.02
5    ICERDE (OZET)    SHOW TV    20:00:42    20:44:16    4.87    11.61

Марги, аз пък се кефя на втория колаж, тя крива и не знаЙ кО става, пък той  и взима мярка Mr. Green


# 21
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Супер Peace, изпреварихме Китките newsm44, ако имаше понижение щях да се пошегувам, че хората искат Дуда Joy

# 22
  • Мнения: 21 201
Здравейте Hug..........Hug в новата тема и благодаря за нея, Ивче. love001
Оставих Ви в старата, а Ви откривам в нова, все по-трудно Ви следя, но ми е голям кеф като виждам колко е жива темичката ни. Party

# 23
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Привет и от мен в новата тема  Hug Белл, мерси     bouquet   
Настоящата тема е точно 666-та поред  Peace

Китките отдавна дишат прахта на Ичердето.

На снощната серия направо изпуснах първия един час, а след това гледах много разсеяно. Това понеже се опитвам едновременно да гледам сериала на компа и други неща на телевизора. Crazy

Хубав ден!  Hug

# 24
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301


Все така да е, Наде bishop, да не изпадам в подробности кое Laughing

# 25
  • Мнения: 27 635
 Здравейте  Hug

 Пак  ги отвяхме Браво бе  Party


Цитат
как ми се иска вече да се разбере , че са братя , да се обединят ...да стане Вътре във Вътрето на Вътре .................като се погледнах отстрани hahaha ми не съм добре   Thinking...........доктора да идва  Mr. Green

 доФтора е в  почивка обядва  Joy

  и аз искам ама  сценаристите овъртат нещата .  Мерт хитро се измъкна  когато го разкриха , че е къртица на мафията  и се върна у полиса . Началника  как така повярва   и не се усъмни ,че може да е номер .

  Кардешимите като се карат   и са ядосани са големи скици  Joy


Цитат
Ако малко по-големи каки стават ...да се наредя и аз   Mr. Green[/img]
]
и аз  се нареждам щот съм му кака може и лелка  Mr. Green




  тия имат повече химия от СарМел   ще  стане интрига и каката  шЪ  го хареса  Joy
 хубава е Туба Юнсал  не мога да кажа обратното   говора и  ме дразни  ама  Нейсе .  


Heart Eyes
 








   Хандан дали има телефон за чупене     tooth в кафенето  Сарп и зе чантата    а на другата маса Баръш и рови в чантата  и Сарп ги разсейва   Joy

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 15:27 от femmi2

# 26
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Няколко часа се опитвах да си вляза в профила и все ми изписваше че съм въвела грешна парола или че няма такова потребителко име ooooh! Пууу много се ядосах #Cussing out
Чак ми се отщя да пиша, а имах толкова неща за казване Crazy


Определено ми се вижда отслабнал в лице Peace

# 27
  • Мнения: 27 635

Сетовите снимки с фенката са от януари месец за тва ви изглежда  слаб . Напоследък наля бузки но и така си е хубав да го щипеш , щипеш   Mr. Green Blush










новата партнерка на Киво за Мави бразилски модел  Синди Мелло хубава девойка  Peace



  сложили са в тубето нова песен на Сезен Аксу   
 за Дианчето  Hug
https://www.youtube.com/watch?v=o5Gcgmarvvc


# 28
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел, в крайна сметка на грешка във въвеждането на някое от двете ли се дължеше това? Аз обикновено не си излизам от профилите (когато ползвам личната технология), че често забравям паролите Joy, а и никъде не ги записвам. Като взема да се лутам.....
Феми, и на мен ми се стори и по-слаб, и някак по-блед. Явно наистина от м.януари, по онова време писаха, че е болен, чак и диагнозата му установиха Laughing
Синдито ми заприлича на Тейлър Мери Хил в първия момент.

# 29
  • Мнения: 27 635

 Crazy  тук изглежда  към 30  



https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456240159%2F3df85668cde31 … pl_wall_-58199741

Цитат
А в Аргентине зрители переживают смогут ли Эмир и Фериха преодолеть разногласия и снова быть вместе?
- Милая, давай помиримся?
- Нет уж, дорогой, нам до помиримся еще ругаться и ругаться...


  Мила,  хайде да се помирим но Ферка йок  ша се ругаят  Joy



  Heart Eyes

 Арас   с такава подстрижка ми харесва




 Crazy Crazy









 


 


Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 18:20 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт