Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 29 435
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Бел, в крайна сметка на грешка във въвеждането на някое от двете ли се дължеше това? Аз обикновено не си излизам от профилите (когато ползвам личната технология), че често забравям паролите Joy, а и никъде не ги записвам. Като взема да се лутам.....
Феми, и на мен ми се стори и по-слаб, и някак по-блед. Явно наистина от м.януари, по онова време писаха, че е болен, чак и диагнозата му установиха Laughing
Синдито ми заприлича на Тейлър Мери Хил в първия момент.

Не Марги, нямаше грешка, но по неизвестна причина не можех да си вляза  33uu Случва ми се за пръв път. Всъщност така и не успях да си вляза с потребителското име, влязох с имейл адреса си с който съм регистрирана в мамата.... На работа няма как да не изляза от профила....

Не знаех че снимките са от януари Peace Явно наистина е боледувал от нещо си тогава Peace

Такива красиви туркини си имат в шоубизнеса, при това големи любимки на потенциалните купувачи на продукта, не разбирам какво ги влачат тези чуждоземни грозотии newsm78  На мен Тейлър Хил не ми е красива, много ми е спечена нещо.  Реклама на Колинс би предизвикала фурор с Ча и примерно  с Неслихан Атагюл, а има и къде по хубави от нея Peace

# 31
  • Мнения: 27 635
 Ча прекара  наистина грип  и то не лек  Peace


 Неслихан не ми харесва   нито моделката Тейлър Хил   . Бразилката   фаща окото   , но ша ги видим как  ще  изглежда до Киво на промото




 mrstraetz Joy





 Секчин  Crazy чок талантлив актьор е




 лятото в Айвалък
 

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 16:30 от femmi2

# 32
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
 Яяяя чифтето Party Или май е старото....



Цитат
Познакомившиеся на съёмках сериала "Внутри" Чагатай Улусой и Дуйгу Сарышын, по слухам состоят в отношениях. Вчера актеры первый раз вместе попали в объективы камер.

Согласно новости издания "Akşam", возлюбленные, после съмок сцены встретились в одном из заведений в Калындже. Пару сопровождал также Давут из сериала "Внутри"- актер Рыза Коджаоглу.

Таким образом, сидевшие друг на против друга влюблённые, первый раз были замечены вместе. Также поговаривают о том, что все время во время съемок возлюбленные не отходят друг от друга.


ПП Феми, Несла и аз не я харесвам, просто я дадох като пример, че на тези класни рекламни лица Киво и Ча биха могли да им намерят по техните земи някоя любимка на народа, при това по-хубава от чуждоземките дето им ги влачат за целта и които в Турция никой и не ги е чувал, камо ли да се впечатлява от тях.

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 16:48 от Беллора

# 33
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Оф, няма я или поне аз не успях да открия изрязана в Ютюб една конкретна сцена Mr. Green със Сарп и Хандан от снощи.
За сметка на това попаднах на други, та да кажа и аз като Дидето, че двамата наистина си отиват Laughing.
Има, има и по-хубави от Неслихан, тя не ми е баш еталон за женска красота. Хазалче, Берен, Тувана Тюркай, Хатидже Шендил, Бергюзар Корел, Аслъ Тандоан.... тях харесвам сред туркините.

То така щракнато чифтето още преди 2-3 седмици го видяхме, даже и кратко видео май имаше Laughing. Ми не знам, и двамата някак безразлични, той рови в телефона newsm78

# 34
  • Мнения: 27 635
 Кво ?  #2gunfire Това го дъвкахме нали снимките са от сета . Ръзата е с тях снимачния екип  . Близост няма на тая снимка . Къде са ги сбарали журналята ? newsm78     Не вярвам напълно, че са заедно  .  Ча рови в тела   не я поглежда Дуда или  играят театрО  Thinking

 Белл не се сещам за хубава туркиня за Колинса ?


 Марги  така е Беренката и Тувана Тюркяй  са хубави и стават


 

# 35
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Хубавки са Laughing, и като актриси са ми познати някои от изброените, но за рекламно лице коя става и коя не, не мога да преценя .
Феми, много бързо палиш, много rotfImbo

# 36
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Има Феми, но не им знам имената, като ровя виждам доста интересни лица с хубави тела Peace

Аз съм за Елчин, много пъти съм казвала как си мечтая да видя рижите и коси разпилени по Чачовите рамене Mr. Green А и в тяло е много нежна Peace

Скрит текст:





Смятам че и на турския зрител би му харесало такова съчетание, и двамата са сред любимците на народа.
Несла просто я дадох като пример, иначе и аз не я харесвам, по скоро съм безразлична към нея .....

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 17:23 от Беллора

# 37
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
А и в тяло е много нежна Peace
Peace
И нея много харесвам. Има толкова меки черти и дълбок поглед Heart Eyes, лицето нежно, тялото също.
Друг е въпроса, че до Ча не мога да си я представя. Не заради годините, нейните 31 въобще не личат...

# 38
  • Мнения: 27 635
  Eлчин е с красиво лице но ще си допаднат ли с Ча  33uu


Скрит текст:

бившата е най убава  с нея беше дъ бест  tooth колко нещо за   ашк  писаха


 Паля Марги  но не винаги .  За милИционера паля та  пушек се дига  Joy

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 17:37 от femmi2

# 39
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Фемоооо  smile3512 спойлер, джанъм, спойлер!  smile3513

...
То така щракнато чифтето още преди 2-3 седмици го видяхме, даже и кратко видео май имаше Laughing. Ми не знам, и двамата някак безразлични, той рови в телефона newsm78
Точно  Peace и изобщо не е извън сета, а си почиват на него. И аз се чудя защо извадиха снимки на същото нещо, ама някой го щракнал от другата страна и го навират като чудо невиждано.  ooooh!

За рекламите на Мави и Колинс съм сигурна, че нещата не опират до това дали и колко собствени подходящи звезди имат на разположение комшиите. Принципно рекламите им винаги са от една тяхна звезда и поканен световен модел. Peace

А Чачко в този си вид мяза на 35 годишен.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 27 635
   разгеле  кога ще  пуснат песента от филма , която Хази е записала  Crossing Arms


Crazy

# 41
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Фемоооо  smile3512 спойлер, джанъм, спойлер!  smile3513

...
То така щракнато чифтето още преди 2-3 седмици го видяхме, даже и кратко видео май имаше Laughing. Ми не знам, и двамата някак безразлични, той рови в телефона newsm78
Точно  Peace и изобщо не е извън сета, а си почиват на него. И аз се чудя защо извадиха снимки на същото нещо, ама някой го щракнал от другата страна и го навират като чудо невиждано.  ooooh!


Ама я виж какво повторение в похватите. Добре че нямат общи любовни сцени, че и те щяха да са сред доказателствения материал за ашка hahaha Нали някои хора точно заради такива сцени продължават да халюцинират  hahaha
Някои уж големи хора не могат да разберат че 2-3 омачкани чаршафа не означават нито връзка, нито любов.

Аз докато не видя Ча да прегърне и хване за ръка някоя, май няма да повярвам... Тука с Дуйгу обаче имам едно наум - първо откровенията и поздравленията  на Бенсу, Ча много свеж изглежда, направо грее, а и тази  близост на Илкнур и Дуйгу ми е подозрителна, големи купонджийки излязоха двете  Peace

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 18:05 от Беллора

# 42
  • Мнения: 27 635
 Мноо ме съмнисва  дори да има някоя до Ча   да покаже близост  пред камери и репортери .  Може и да греша и Ча да се покаже  с която там ходи .  Ако е бройка  и я натири  нема що  ги показва  Mr. Green



 smile3544 smile3544







 Ръза с нова прическа  чок добре е така


 

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 18:11 от femmi2

# 43
  • Мнения: 21 201
На вас Ви се вижда, че Ча е намалил бузаките, но на мен не ми се вижда да ги е.
Даже ако Ивчето не бе акцентирала няколкократно върху бузите му не ми правеха впечатление, а сега ми бодат очите. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 27 635

    щипни ме тук и тук  Joy



 новото лице на  парфюми на Габаната е Емилия Кларк от Игра на Тронове  . Знам за тази поредица но   не съм я гледала


Общи условия

Активация на акаунт