Една любовница...

  • 44 087
  • 539
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 17 363
Никакво дете не е сложил на първо място, ами го е използвал за оправдание пред принцесата. Мъж, който си слага детето на първо място, не тича за по "едно бързо в килера" (по Бърдс) след работа, а тича при детето си.

# 61
  • Мнения: 14 840
Подозирам че темата ще бъде заключена, макар че е добре да остане и да се дискутира по нея, та дано послужи за предпазване от други такива любови.

# 62
  • София
  • Мнения: 12 597
Никакво дете не е сложил на първо място, ами го е използвал за оправдание пред принцесата. Мъж, който си слага детето на първо място, не тича за по "едно бързо в килера" (по Бърдс) след работа, а тича при детето си.

Именно. А и не знам защо хората винаги смятат, че когато някой е задник спрямо най-близките си  няма да е задник и към тях. Поведението на всеки човек идва от това, което той е, а не от това, което са другите. Ако магазинерката беше любовта на живота, между тях пламнала искра неугасима и прочее, т.е. да приемем възвишените литературни пейзажи за истина, и беше отговорен човек, щеше да се организира по друг начин. Пък и големи хора, които не са на 16 лесно могат да допуснат, че ги е блъснал хормона, че е само сексуално, че е нещо временно като бягство, па да си дадат време да помислят, да видят преминава ли им с времето и така нататък. За неконтролируеми могат да се приемат някакви емоции за една вечер, но ти да ставаш всяка сутрин и да си лягаш всяка вечер потресен, това е новост в психологията. Явно човекът е задник.

# 63
  • Мнения: 5 508
Авторке, нормално е да получаваш груби коментари. Масово жените се поставят на мястото на лъганата половинка, чийто мъж видиш ли си позволява да има любовница, въпреки че жена му го гледа и обича Whistling

Аз няма да нападам, а ще питам, защо след раздялата с бащата на детето ти и след раздялата на другия с майката на детето му, не се събрахте в една квартира в града, в който сте живели? Ти си работила, той работи на две места - имали сте достатъчно добри доходи за да го направите. Ти предложи ли му го като вариант? Защо въобще искаш той да идва при теб в малкият град, да си зареже двете работи и да започва от нулата като е много по-лесно да си стоите там, където вече сте имали работа и просто да наемете квартира.
Относно въпросите ти дали може нещата между него и майката на детето му да се оправят - да, могат. Имам такъв познат. Когато имаше шанс да се събере с момиче, което смята за най-голямата си любов, след като вече имаше дете и беше пред раздяла с майката, той все пак прогледна и след кратка авантюра (е кратка, кратка - доста дълга си беше всъщност) реши, че предпочита да си гледа детето. Към днешна дата, 4 години по-късно въпросното дете вече има братче и очакват още едно бебе скоро. Въпросният не е изневерявал на половинката си от тогава, няма и да го направи защото такъв му е характера. Искаше да е с другото момиче заради историята, която са имали, но реши че е по-добре да постави детето на преден план и да опитат с майката да оправят нещата помежду си.

# 64
  • Мнения: 3 609
Историята действително е много грозна и аз лично никаква голяма, възвишена любов не виждам!!!  ooooh! Всичко описано е гнусно, грозно и неморално. Не съдя, въпреки че веднага ми светна лапмичка: авторката с дете на няма и 2 годинки, мунчо има бебе?!!, мъжа на авторката работи по нощите, за да я издържа, а тя го приспива и се изнизва..Но да речем, че това не го коментираме.

Само ще кажа, че аз съм срещала същия такъв сладкодумник, който "много ме обичаше" преди няколко години. Ама идеята нямате колко... пишеше ми непрекъснато, всеки момент, в който можеше, намираше начин да ме види..то бяха страшни обещания, аз бях жената на живота му... Но човека имаше приятелка, с която не живееха дори заедно. И се започна..днес, утре да се раздели с нея.. Аз му казах, че в такива помиярски истории да се крия и мишкувам няма да участвам. Той ме помоли за малко време, да си уреди нещата с нея... Минаваха месеци и нищо! Докато един ден ми прикипя и му казах да избира. И познайте... къде отиде голямата любов и всички обещания!!  Crazy Остана си с нея. Аз му теглих една. Много ми беше гадно, докато не осъзнах каква невероятна услуга ми направи тоя.. След половин година те се разделиха и той дотърча ама познайте... И до ден днешен ми се влачи, пише ми, ако му кажа, става и тръгва, но аз не искам нищо от него. Жалък е. Виждали сме се няколко пъти, съвсем приятелски, поради нещо неприятно, което му се случи, но до там. Дори не искам да го виждам.
Но аз нямам дете, не съм си приспивала детето в едната стая и да се натискам с " мъжа на мечтите ми" на спокойствие.

Авторке, вашата "голяма любов" е само в твоята глава. Не мисля, че хората тук са жестоки, а обективни, някои с доста по-богат житейски опит и умеещи да разграничат низките страсти от истинската обич. Когато човек обича, прави ВСИЧКО! Ама наистина всичко. И няма да го спре нито работа, нито апартамент, нито нищо. Но когато не иска, търси оправдания, какъвто е случая.

И само за протокола да вметна, съвсем случайно вчера ми попадна статия в сп.Ева за някакво семейство театрали, тя актриса, той режисьор. Запознали се когато тя е на 19, той на 36 с три деца... Но човека е решил, че иска нея. Оженили са се! И вече 10 години са заедно. Не одобрявам извънбрачните връзки, но показвам статията, за да види авторката как се прави! След като имаш наглостта да си го вееш навън, трябва да имаш и доблестта да поемеш отговорност за постъпките си:
http://eva.bg/article/31555-Petrinel-Gochev-i-Gergana-Zmii-charo … hivotat-e-khubav-

# 65
  • София
  • Мнения: 12 597
Авторке, нормално е да получаваш груби коментари. Масово жените се поставят на мястото на лъганата половинка, чийто мъж видиш ли си позволява да има любовница, въпреки че жена му го гледа и обича Whistling

Ама има принципни въпроси като този тук, за които не е нужно на никакво място да се поставяш. Мъжът е задник, по това не може да има две мнения. Авторката не е виновна за това, ако не беше тя щеше да бъде друга, но лошото е, че тя не го знае и нарича това любов. Еми, не е любов, любовта е и отговорност, и някакво действие, което не причинява болка на обекта на любов. Пък като видиш един човек как се отнася към онова, което следва да му е най-скъпо можеш лесно да си наясно какъв е максимума, който можеш да получиш и самия ти в отношения с него.

# 66
  • Мнения: 501
Това с мъжа на място го написах, преди да разбера за апартамента , за татенцето и тем подобните глупости. А и ако трябва да съм честна , не схванах от първото четене всичко ... С малко неясен изказ е написано . Не е нужно да се поставям на ничие място , тъй като бях свидетел какво преживява любовницата . Ами тя си вярваше , че онзи я обича , че е много влюбен и прочие , докато той я смени с поредната. Лошото е , че цели две години се борих със сестра ми и нейната велика любов като на авторката... И така две години тя ги пропиля , без да се порадва на младостта си , чакайки и ревейки по онзи... Така че авторката колкото по-рано осъзнае , че това не е нейният човек , толкова по-добре за нея. На 27 си, трябва да разсъждаваш малко по-обективно.

# 67
  • Мнения: X
Авторке, искаш да сте заедно. Как конкретно го виждаш това заедно? Би ли могъл този мъж да се грижи като баща за твоето дете? Ако (хипотетично) той си вземе детето, ти би ли се грижила като майка за него? Ако той остави детето си на майката, мислиш ли, че някой, който е оставил детето си, ще бъде добър с твоето дете? Дори няма да ти задам баналния въпрос колко струва един мъж, чиято жена е родила наскоро, а той си хваща любовница.

# 68
  • Мнения: 832
Аз пак ще попитам, къде авторката слага нейното дете в цялата картина.... Това,че сега едно дете ще има разбито семейство, заради ,,принцесата майка,,..
А принца, би ли гледал чуждо дете и да зареже своето...?????

# 69
  • Мнения: 14 654
Темата за споделяне на сънища не е ли в подфорум "Хоби"? Историята е грозна, но пък - измислена, че и разказана сълзливо, все едно наистина е писана от принцеса. Добре, че авторката е лъжкиня, защото иначе щеше да е к8р8а.

# 70
  • Мнения: 8 848
Прочетох някъде ,че принцесата, маскирана на продавачка, била на 26 г. Много невероятно ми звучи това, държи се като 13-14г. И смешно, и тъжно.
Авторке, забрави за жабата, дето си я помислила за принц, щом намери друга шаврантия да му пусне, напълно ще забрави, че съществуваш. Дори жена му да го изгони, няма да дойде при теб. Такива помияри си търсят топло местенце, някой да ги дондурка, а ти нямаш какво да предложиш. Сал един гол за*ник не стига да го задържиш. Любовта не я намесвай тук, тя е възвишено чувство и не можеш да я цапаш с твоята жалка история.
Вземи се в ръце, намери си някаква работа в малкия градец, дано успееш, и се заеми да вкараш в ред живота на детето си, твоя вече си го за*рала.
В тая помия ми е мъчно най-много за детето, имало е шанс, милото, да живее в по-добра среда, обаче патката го прецаква, няма да ти го прости, сигурна съм.
Донякъде и БНД е пострадал, ама той поне е голям човек и ще се оправи, щом набързо ти е бил шута, значи е решителен и ще изплува от помията, в която си го накиснала. Детето обаче.... ooooh!

# 71
  • Мнения: 67
Детето си го гледам аз.Той винаги се е държал мн добре с моето дете.Историята е истинска ,но нямам нищо против всеки да я смята за каквато иска.Няма как някой да повярва на това,което сме изживяли,без да е бил пряк свидетел.Ще пиша отново тук,ако има някакво развитие,но едва ли.Вчера говорихме последно по телефона и всеки от нас разбра,че тазк история приключва до тук.

# 72
  • Мнения: 8 848
Детето си го гледам аз.Той винаги се е държал мн добре с моето дете.Историята е истинска ,но нямам нищо против всеки да я смята за каквато иска.Няма как някой да повярва на това,което сме изживяли,без да е бил пряк свидетел.Ще пиша отново тук,ако има някакво развитие,но едва ли.Вчера говорихме последно по телефона и всеки от нас разбра,че тазк история приключва до тук.
А така! И какво сега, той пак край полата на жената, а ти в изходна позиция, ама с дете. Whistling

# 73
  • Мнения: 19 197
От къде да започна като за почти година преживях нещо повече от любов,тези чувства не се дават на всеки,тези чувства си ги плащаш,за да ги изживееш...Семейна жена с дете на 2 и семеен мъж с бебе,без бракове...

Мъжът от когото имам дете работи нощни смени и всеки път,когато детето беше при баба прекарвахме ноща заедно...

Стана така,че бащата на детето ми разбра и аз трябваше да се върна в родния си град.Бях съсипана,губех човека,с който исках да създам семейство,но той ме увери,че това няма да е края


Гнусно е, разбира се, и хич не е невинна. Почти година се развива цялата гнусотия - нейното дете е било на около годинка, а неговото - скоро родено, а мечтае принцесата за семейство, докато се предполага, че вече го има.

Докато свекървата ѝ гледа детето, което е на около годинка (надали е майка ѝ, която е на 100 км от нея), тя слага рога на мъжа си. Затова не трябва бабите да гледат внуците, прекалено много свободно време имат подобни принцеси за глупости. Ако мъжът ѝ не беше разбрал, нямаше да е съсипана, още щеше да живее при него и да се среща с принца да мърсува, искайки да създаде семейство?! Ами, услуга ѝ е направил бащата на детето ѝ, по-лесно ще създаде ново семейство, като е свободна, защо тогава е съсипана. Защо тя самата чака мъжът ѝ да разбере за любовника и да я изгони, а не си тръгна сама? Мръсничък номер е да ходи да се обяснява на жена със съвсем малко бебе, че е любовница на мъжа ѝ, за да я подтикне към изгонване на мъжа, понеже той не се решава да я напусне, докато тя самата още щеше да си е при мъжа, ако той не беше разбрал за рогата и не я беше изгонил.

# 74
  • Мнения: 501
Да, не съм пряк свидетел лично на твоята история , но бях свидетел на почти същото. Тя беше само че на 21 г. Но защо си мислиш , че вашето е толкова уникално и неповторимо ? Всичко , което сте преживяли , си го преживяла само ти. Такива мъже са и егоисти. Щом пренебрегват и мамят жените си , утре пък лъжат любовниците си. Те си гонят само собственото удоволствие и нищо друго няма значение за тях. Така че още по-добре , че е приключило. Нищо добро не излиза от такива отношения ..

Общи условия

Активация на акаунт