Една любовница...

  • 44 054
  • 539
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 473
Пуснах темата,за да чуя според вас,може ли да се спаси тяхната връзка,когато той обича мен,а остава там заради детето.И да много пъти съм страдала,че наранявам жена му,дори се свързах с нея и имах смелоста да призная грешката си и да се извиня.Исках той да се раздели с нея по нормален начин,за да не се стига до това да я лъже отново,но той не го направи.Може ли да я заобича отново?Аз имам отговор за себе си,а тя ако даде шанс ще успее ли да го преживее
Eeee, принцесо, използвала си номер "стар като света", с "добри" намерения да се обадиш на жена му. Явно това няма да проработи. Ако държиш все още на семейството си, направи опити да се събереш с бащата на детето ти. А дано, ама надали. Mr. Green

# 46
  • Мнения: 67
Относно квартира в моя град всичко се свежда до финанси.В момента аз търся работа и уж чакахме да намеря,след това да се изнеса и той да дойде при мен.

# 47
  • София
  • Мнения: 7 996
А защо той не намери пьрво и ти да отидеш при него?

# 48
  • Мнения: 14 830
Не съм много съгласна да се обвинява само авторката, че се е навряла в семейството с дете.Човека с отговоеност към това дете не е бил вързан и изнасилен все пак.Отделен е въпроса че сега той се чуди как да се кротне при детето и жена си , а авторката седи и се надява.

# 49
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 294
Аз мисля,че Мунчо се е наиграл и се е изплашил,че работата започва да става сериозна.
Типичен женкар.Завъртял ти е главата.
Авторке,най-добре не се занимавай повече ,за него си поредната.Гледай си семейството .
Има една поговорка-Там където си вадиш хляба не си вади онази работа...

# 50
  • Мнения: 10
Един луд по теб мъж може да намери финанси и да наемете квартира,а ти спокойно да си търсиш работа през това време....Не те нападам ,нито ви завиждам на голямата любов,нека само ти кажа,че майка ми също като теб е налапала кукичката навремето и накрая като намерила и дом и работа и покрила всеки критерий на принца той отишъл да си вземе багажа-еми още не се е върнал човека,31 години по-късно LaughingЛошото е,че и сега да я питаш-той е най-прекрасния на света,а тя си пропиля цялата младост да го чака и да се надява на празни приказки и обещания.Искрено се надявам при теб нещата да се развият различно!

# 51
  • Мнения: 4 841
Циганска работа, без извинение.
Колкото и да се употребяват възвишени фрази, това си остава едно грозно и долно мишкуване на страхлив и ревлив мъж от една страна, и неориентирана жена, родила от мъж, когото не обича достатъчно  Stop

Пише, че нейното дете е на 2 години. Най-прекрасната възраст - запознаване със света, усвояване на базисни умения; това е време-вселена, в което родителите вече могат да започнат да се НАСЛАЖДАВАТ и да оценяват положителните неща на това да си родител. Няма ги безсънните нощи, пълните памперси, грижите по захранването, плачът без причина... Започва същинската, вербална комуникация и "веселбата" с проявите на характер.
И точно в този толкова важен и красив момент, детето е метнато на някой да го отглежда (баба? ясла?), за да може мама да се среща сутрин в 6.30 за "едно бързо" с любовника, и само дебне да организира "откраднати мигове" през вечери, уикенди, и т.н. Колко адекватна може да е една майка, която се носи на крилете на лИбовта и бленува по приказния си любим? През деня - на работа, в свободното време - по срещи, или мечтаеща за срещи. Яко възвишено.

Авторке, историята ти не е красива. Грозна е.
И не е любов. Истинската любов не поставя прегради, а дава сила и криле.
Ако имаше любов, щяхте да сте заедно, да сте се изправили срещу всички и всичко, да сте заявили любовта си пред света (може и чрез брак), да се грижите заедно за твоето дете, а той да се бори да прекарва възможно най-много време със своето, чрез определен от съда режим за упражняване на родителски права. Просто нямаш представа на какво са способни хората от любов. Със сигурност много повече от това да откъснат цвете със зъби и да се натискат в килер.

# 52
  • Мнения: 14 966
Един луд по теб мъж може да намери финанси и да наемете квартира,а ти спокойно да си търсиш работа през това време....Не те нападам ,нито ви завиждам на голямата любов,нека само ти кажа,че майка ми също като теб е налапала кукичката навремето и накрая като намерила и дом и работа и покрила всеки критерий на принца той отишъл да си вземе багажа-еми още не се е върнал човека,31 години по-късно LaughingЛошото е,че и сега да я питаш-той е най-прекрасния на света,а тя си пропиля цялата младост да го чака и да се надява на празни приказки и обещания.Искрено се надявам при теб нещата да се развият различно!
И аз . Но първо на първо , двама прелюбодейци трябва да имат план , ако ги изловят.
Ако авторката е била по- мъдра , трябвало е да пита какво следва / би последвало, в такъв случай/. И най-логичното е не да напуска столицата , а великият РозАв да и намери незабавно квартира и да се мятат в море от любов. А той малодушно се е скатал.
Авторке , не поемай и финансови рискове заради този. Той лъже ! Не разчитай на такова влечуго.
Все пак, ще следя за хепиенд.

# 53
  • София
  • Мнения: 11 481
Ти сериозно ли си мислеше , че той ще си зареже детето заради жена? Евала , че не го е направил . Защото явно е мъж на място.

Мъж на място!?  Shocked Shocked Shocked
Сериозно ли това ви е критерии за мъж на място!? С бебена една или там колкото е години и любовница?

Уаааау!! Ами аз и сигурно половината други мъже в БГ - по тези критерии - трябва да сме мега супер Мъжове! Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 10
Ти сериозно ли си мислеше , че той ще си зареже детето заради жена? Евала , че не го е направил . Защото явно е мъж на място.

Мъж на място!?  Shocked Shocked Shocked
Сериозно ли това ви е критерии за мъж на място!? С бебена една или там колкото е години и любовница?

Уаааау!! Ами аз и сигурно половината други мъже в БГ - по тези критерии - трябва да сме мега супер Мъжове! Twisted Evil
Аха на място е,я под полата на жена си,я под покрива на баща си или между краката на някоя заблудена принцеса Crazy

# 55
  • Мнения: 6 966
Човекът искал да се позабавлява, а глупачката се вързала.

Ей това е обобщението. Авторката е влюбена, той не. Влюбен мъж ще премести планини, за да е с жената, която обича, и нито бебета, нито жилища, нито бащи ще го спрат.
Не те обича, авторке, това е положението, не го мисли вече, каквото си надробила-надробила си, следващия път си отваряй хубаво и двете очи.
Абсолютно.

Моят мъж го пращам редовно до магазина.  Laughing Ама той все мрънка и не му се ходи. Ако вземе да пърха с мигли и да се полива с одеколон, когато го пращам за шпроти и домати, ще си имам едно наум. Благодаря!  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 6 571
ами било е хубаво, но е свършило. принцът е пак жаба и се е върнал обратно в блатото. но авторката се опитва да го целува на сила, дано стане пак принц...
ми ще реве, я, как няма да реве тоя жабок, нали трябва да си понесе последствията пред близките си, а и ще трябва да си изпълнява съпружеския дълг към онази нежеланата, дето го е прецакала да му роди, та сега това дете го спира да се отдаде на истинската любов  ooooh! мъъъъка  newsm45

# 57
  • Варна
  • Мнения: 36 653
Принцът е най-обикновен безхарактерен мъж, който си намира оправдания за всичко. Иска да седи на два стола човека, хем едната вкъщи, хем другата в леглото.. Единствено му свалям шапка, че е решил, че детето му е по-важно от теб. Я си помисли обратния вариант - да поиска от теб да зарежеш твоя мъж и твоето дете за да живееш с него? Би ли се съгласила? Отговори си честно.

Аз бях в позицията на жената на въпросния мъж. Е, мъжът се върна обратно, реши, че любовницата не му е толкова важна колкото жената и детето. Много грешки осъзнахме тогава двамата, че сме правили и опитахме да закрепим нещата. Успяхме. Сега връзката ни е по-добра от преди, разбира се, с цената на много компромиси и всекидневен труд за поддържането й такава. Така че не се съмнявай, че и той може да го направи, даже за мен това е по-вероятния вариант.

# 58
  • Мнения: 31 851
Ти сериозно ли си мислеше , че той ще си зареже детето заради жена? Евала , че не го е направил . Защото явно е мъж на място.

Мъж на място!?  Shocked Shocked Shocked
Сериозно ли това ви е критерии за мъж на място!? С бебена една или там колкото е години и любовница?

Уаааау!! Ами аз и сигурно половината други мъже в БГ - по тези критерии - трябва да сме мега супер Мъжове! Twisted Evil

Мъж на място не би си хванал любовница.
Човекът просто си хвърка от цвят на цвят, приказва мили думи и има наивници, които да се връзват.
Не се научиха жените, че сериозни отношения с женени не може да има. Понякога се получават нещата, но това са изключения от правилото.

# 59
  • Мнения: 14 966
HighSpeed,
Поздравления за силата ти ! bouquet
Тук обаче , аз , доколкото схващам , този велик любовник , няма и дом. Предполагам , че живее при майката , затова , ако тя го изгони , трябва да се прибере при татЕ. Абсолютно ненадежден ! Не вярвам да си обича детето толкова , колкото жилището на майката. И , да. Ще изманипулира майката с роза в зурлата , ще припълзи , грухтейки и... Ето ти таткото с обичта към детето.
HighSpeed, коментарите ми в този пост не са за вашия случай , да не останат грешни впечатления. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт