Една любовница...

  • 44 076
  • 539
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: X
Случаят със зелено мохито е съвсем различен и сравняването между двете не е коректно.
Е, аз не и знам случая , но така писа-че си е легнала с женен и го е развела, щото секса..това писа. Peace
Да, писа, че си е легнала със женен, а на следващия ден той е казал на жена си, че обича друга и се е изнесъл, вместо да мишкуват и да се крият с месеци и години.

# 511
  • Сф
  • Мнения: 10 700
И моите наблюдения са такива Абсурд.От 8 години аз и мм нямаме дет се казва живи роднини , а масово младите се подпомагат по всякъв начин.Дори за дребни неща като торта на внучето за рден.Ами помощ е.Моята майка взима детето чат пат, но винаги даваме пари, или връщам жеста, защото много добре знам колко и е пенсията.

# 512
  • Сф
  • Мнения: 10 700
Случаят със зелено мохито е съвсем различен и сравняването между двете не е коректно.
Е, аз не и знам случая , но така писа-че си е легнала с женен и го е развела, щото секса..това писа. Peace
Да, писа, че си е легнала със женен, а на следващия ден той е казал на жена си, че обича друга и се е изнесъл, вместо да мишкуват и да се крият с месеци и години.
Ха! Значи се толерира лягането от първа среща, или може би свалките с женен? Опа, двоен аршин! Там се е случило, пък нашта авторка е ковра..

# 513
  • Мнения: X
Не, не се толерират лягането на първа среща или свалките с женен, но те не са чак толкова долни като лягането с някой, чиято жена е родила наскоро и изневеряване в продължение на месеци. Като прибавиш оставането при нелюбимия мъж не за друго, а заради финансова изгода, плюс телефонирането на жена му, става съвсем отврат. Пред него мохитото е като чаша топло прясно мляко, поднесена на малко дете преди сън.

# 514
  • Мнения: 6 978
Мен в цялата история не ми бърка в очите действието, а начина, по който е представено. Добре бе, хареса си женен, не те спряха жена му и малкото му дете, не се засрами да звъниш на жената... Хубу. Ама да седнеш да го изкарваш едва ли не най-чиста и красива любовна история, принцове и принцеси, люляци и рози, череши и не знам си какви невероятно възвишени чувства, безвъзвратно погубени заради липсата на свободен апартамент и евентуалните хорски клюки... Че и случайно се било случило, имало ли шанс да се събере с Мунчо, той дали щял да бъде нещастен с жена си и дали има надежда да се разделят... Защото за това беше темата. Тя попита това:

Пуснах темата,за да чуя според вас,може ли да се спаси тяхната връзка,когато той обича мен,а остава там заради детето.И да много пъти съм страдала,че наранявам жена му,дори се свързах с нея и имах смелоста да призная грешката си и да се извиня.Исках той да се раздели с нея по нормален начин,за да не се стига до това да я лъже отново,но той не го направи.Може ли да я заобича отново?Аз имам отговор за себе си,а тя ако даде шанс ще успее ли да го преживее

Хайде моля без обяснения колко сме злобни, хвърляли сме не знам си кой по ред камък, безгрешни ли сме били и бла бла. Сега трябва да ме хване срам, че все още не съм спала с женен мъж ли?  newsm78 Нормално е това да не се толерира и да се гледа с лошо око. Не, защото тука някоя трепери Ралито да не свали мъжа й на касата, а защото на подобен въпрос не може да се отговори с похвала и потупване по рамото.

Тя не пита:
- как да си оправи живота;
- как да преживее по-бързо кашата;
- как се приема поведението й и какво въобще да прави оттук нататък.

Тя пита какви са шансовете Мунчо да зареже жена си и да се върне при нея. Какви са шансовете той да е много нещастен с жена си. Какви са шансовете жена му да му прости, т.е какви са шансовете да го изрита та Рали да го посрещне у родителите си. Това са въпросите в темата.

Който иска да я тупа по главичката и да й казва: "Има надежда, муци, има, може да подкупиш следващата врачка да му каже, че ти си жената и той да зареже детето си и жена си, и да се озове на прага ти с цял храст, висящ от зурлата."

# 515
  • Мнения: 1 037
Не, не се толерират лягането на първа среща или свалките с женен, но те не са чак толкова долни като лягането с някой, чиято жена е родила наскоро и изневеряване в продължение на месеци. Като прибавиш оставането при нелюбимия мъж не за друго, а заради финансова изгода, плюс телефонирането на жена му, става съвсем отврат. Пред него мохитото е като чаша топло прясно мляко, поднесена на малко дете преди сън.
Кво толкова се палиш. Чалгаризъм отвсякъде. Толкова жалко поведение от миловидно симпатично момиче... страх ме е да си помисля какви ги вършат немиловидните Simple Smile Има виШу при това. Не че по времето, което е завършвала, тази академия с традиции не беше се превърнала в чалгарница.
А родителите ще помагат, няма как иначе. И аз бих го направил. Без тяхна помощ едва ли ще си стъпи лесно на краката. Трудно би намерила добра работа в град дето уж е голям, но всъщност не чак толкова.

# 516
  • Сф
  • Мнения: 10 700
Мда, съгласна съм само с едно, че се пита " как втората да стане първа".Случва се , но рядко.Рали е използвала всякви методи, но безуспешно.Попаднала е на коцкар, а не на голямата любов.Тя и без това не е била щастлива в брака. Проблем няма.Всичко е на 6.Доколкото прочетох и детето е при тати за Великден, значи Рали може да набелязва следващия.

# 517
  • Мнения: 1 037
може да набелязва следващия.
По-скоро следващият да набележи нея. Ако не си смени софтуера, все набелязана ще ходи. Не е упрек, тъжна констатация е

# 518
  • Мнения: 67
Много забавно е станало тук.Разбрах,че съм най-прокажения и грешен на света човек.Но аз и без да ми се натриса постоянно колко жалка и подла съм знам,че съм допуснала грешка и то огромна.Не съм питала дали той има шанс да се събере с мен,аз не искам този човек ВЕЧЕ.Темата я пуснах,защото си задавах въпрос как би могъл човек да остане на място където не обича,защото уж по неговите думи ме обичаше,а аз не си обеснявах решението му.Сега вече съм наясно просто не е обичал.Или дори да е имало някаква любов е била недостатъчна.Много ви моля,не нападайте,не бъдете така крайни Simple Smile Научих урока си и дори мисля,че е за добро всичко това през което минах

# 519
  • Мнения: 7 325
Не прави на другите това, което не искаш те да правят с теб. След време може да се озовеш в позицията на жената на любовника ти и тогава ще опознаеш едно съвсем различно усещане. И повярвай ми ( от опит го твърдя ), няма нищо общо с това което изпитваш в момента. Не мога да си обясня, как можеш да се довериш на човек, който е във връзка и се държи по този начин. Мъж, който би зарязал жена си и детето си заради любовница едва ли ще се замисли да зареже и любовницата си един ден ако му падне нещо друго.

# 520
  • Мнения: 501
35 страници се изписаха и пак: ,,дори да е имало някаква любов" .. ами не, не е имало. По хиляда различни начина ти се обясни, че този човек не те е обичал , а е обикновен женкар, който е приложил серията номера на един типичен коцкар, за да те вкара в леглото си... И това ,,било е за добро " ми звучи пак в тона на романтичния патос , с който описваше историята в началото. Вместо да пускаш цели теми за мъже , за чужди мъже задай си въпроси за детето ти, за бъдещата ти професионална реализация и цели. И не, не те нападам. Дразня се, че едно и също се повтаря като счупен грамофон и резултатът е нулев. Станалото-станало. Ще е хубаво в следващия коментар да напишеш какво смяташ да правиш оттук насетне , а не пак да се говори за любов, за това, че осъзнаваш вината си и прочие прочувствени излияния, които никому не са нужни.

# 521
  • Мнения: 32 102
I.Hr, за съжаление не са много хората, които могат да се поставят на мястото на друг. Просто има хора, които правят каквото искат, без да ги интересува последствията. После се жалват, но...

Авторке, аз искам да те попитам нещо. Що за мъж е този, който изневерява на току що родилата си жена?
И какво може да предложи такъв човек? Само не споменавай гризането на рози.
На мен са ми противни такива мъже. Няма да е лошо да си повишиш стандартите за мъжете.
Ама ако те влекат женени твоя си работа. Внимавай със следващия женен. Ако пак излизаш с женен и почне да ти се жалва как не се разбира с жена си, как не спял с нея му кажи да се разведе и тогава да ти се обади.

# 522
  • Мнения: 12 674
О, докато съм спала, на ралито й пораснала работата. Станала Лъвче.

# 523
  • Мнения: 21 591
Вижте, при любовите между несвободни индивиди - които се срещат доста често - единственото важно в очите на околните, е успеваемостта. Това го доказва за сетен път и горната дискусия... Ако женения мъж бъде разведен и любовницата стане титулярка, никой няма една лоша дума да и каже, бас държа. Нашата авторка е имала илюзията, че и при нея може да стане така, не е гот да се хвърля вината само върху нея,  все пак принца е пълзял с рози, бележки, любовни клетви и прочие. При едно непълноценно емоционлно ежедневие човек може да се поддаде.

Ако в крайна сметка мъжът се беше събрал с нея, никой нямаше да я укори, любовта побеждава и прочие, макар че от това съпругата не страда по-малко, а децата пак са без баща в къщи. Започвайки тази история, тя не е знаела, че ще е провал, а като други се е надявала, че е срещнала великата любов. Е, не е, и сега ще си носи последиците.

Момичето ве е кварталната разтурия, която върти свалки с когото и падне за кеф, искала е да изживее нещо грандиозно, но за нещастие мъжът е  от кофти тип,  това е. Непочтен и лъжлив мъж, който неизвестно защо остана съвсем извън разговора, след като реално е главния гад.

Последна редакция: пн, 17 апр 2017, 09:19 от Iris04

# 524
  • Мнения: 12 674
Вижте, при любовите между несвободни индивиди - които се срещат доста често - единственото важно в очите на околните, е успеваемостта. Това го доказва за сетен път и горната дискусия... Ако женения мъж бъде разведен и любовницата стане титулярка, никой няма една лоша дума да и каже, бас държа. Нашата авторка е имала илюзията, че и при нея може да стане така, не е гот да се хвърля вината само върху нея,  все пак принца е пълзял с рози, бележки, любовни клетви и прочие. При едно непълноценно емоционлно ежедневие човек може да се поддаде.

Късно се включи в темата. Мъжът беше порядъчно оплют.

Общи условия

Активация на акаунт