Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 531
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 4 500
  • Мнения: 7 519
Лиляна тук вече почна да си смуче от пръстите Simple Smile.
Никъде не съм твърдяла подобни твърдения, за шопинг камо ли парцали. Не ми се търси мнението ми от вчера, но там ясно казвам, че много от жените над 40 са успели и това беше във връзка с 20 годишните, а не да говоря лично за себе си! В крайна сметка успеха за всеки е различен и самият факт, че съм самостоятелна и не завися от подаянията на родителите ми, или пък да чакам някой да ме издържа, ме прави успяла в собствените ми очи.

# 4 501
  • Мнения: 7 519
Е, хайде сега. Не е като да не сме виждали тялото на Киката. Нормално тяло, без да е нещо уау, как да не е по-хубаво от на повечето 20 годишни.

Е добре де, по- хубаво е от тези на 38 Simple Smile.

# 4 502
  • Мнения: 14 654
Е, хайде сега. Не е като да не сме виждали тялото на Киката. Нормално тяло, без да е нещо уау, как да не е по-хубаво от на повечето 20 годишни.

С едни и същи дадености можеш да изглеждаш по-добре или по-зле в зависимост от грижата за това тяло. На повечето хора природата е дала нормално тяло, нито много хубаво, нито много грозно, та нормалните тела, чиито собственици спортуват, са хубави и точно това отбелязваме в случая на Кика.
 В същото време Ша не спортува и с обикновената си фигура не може да изпроси желаните комплименти. Ако би имало нещо интересно в нея, това може да е само руският ген, нищо друго - нито бюстът й е пищен, като разправяше преди, нито с нещо друго е природно надарена, че самочувствието й да идва заради тялото.

# 4 503
  • Мнения: 12 473
Е как определи, че Ша не спортува?
Зумбата и йогата според теб какво е?

# 4 504
  • Мнения: X
Нещо интересно за кг, изгледа и структурата на женските тела.

# 4 505
  • Мнения: 14 654
Тука има хора, на които им се виждат сбъркани късите панталони с целулит, ама пък селфитата с нацупени устни (и целулит) са им ок.

Ти кого се опитваш да захапеш? Кои са тези хора? Или хем ти се иска да кажеш нещо злобно, хем не ти стиска?
Освен това не си и разбрала, говорехме, че човек трябва да се съобразява и с други неща, освен с тялото си при избора на дреха, но явно думата целулит ти е подействала на червено знаменце на бик.
И понеже говориш за нацупени усти, пък тук не сме споделяли такива снимки, сигурно имаш предвид аватара ми.

# 4 506
  • Мнения: 6 739
Сигурно е засичала нечии селфита в други теми Wink

# 4 507
  • Мнения: 14 654
Да се носят мними компромати от тема в тема не прави никак приятно впечатление, но дори да е решила ей сега да изобличи гадината, да има смелостта да си каже точно кого има предвид, а не да се крие зад "някои хора" и "нечии селфита". Че ние откъде да знаем чии са тези селфита?

# 4 508
  • Мнения: 9 578
Да се носят мними компромати от тема в тема не прави никак приятно впечатление, но дори да е решила ей сега да изобличи гадината, да има смелостта да си каже точно кого има предвид, а не да се крие зад "някои хора" и "нечии селфита". Че ние откъде да знаем чии са тези селфита?
Точно така! И коя е тази с целулита? Laughing

# 4 509
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Сесил говореше за някаква майка с целулит. А тя има и достатъчно много нейни снимки пускани из темите. Аз първо за нея се сетих, но не съм на същото мнение.

# 4 510
  • Мнения: 6 739
Янечек, аз мисля, че под "нечии селфита" и "някои хора", не визира теб.Друга потребителка има предвид, имам подозрения коя е Grinning

# 4 511
  • Мнения: 14 654
Сигурна съм че не визира мен, защото нямам нито едно селфи в интернет, но й обръщам внимание колко грозно впечатление прави с тези подхвърлени реплики и че не излага никой друг освен себе си.
Пък и трябва да сме перфектни, за да коментираме разни неща, които ни правят впечатление ли? Ами то тогава форумът трябва да се закрие.

# 4 512
  • Мнения: 9 578
Сесил говореше за някаква майка с целулит. А тя има и достатъчно много нейни снимки пускани из темите. Аз първо за нея се сетих, но не съм на същото мнение.
Нее, жената каза :
Тука има хора, на които им се виждат сбъркани късите панталони с целулит, ама пък селфитата с нацупени устни (и целулит) са им ок.

# 4 513
  • Мнения: 6 739
Да дойде miamim и да обясни за кого е говорила, че да се успокоим.

# 4 514
  • Мнения: 1 782
Е, хайде сега. Не е като да не сме виждали тялото на Киката. Нормално тяло, без да е нещо уау, как да не е по-хубаво от на повечето 20 годишни.

Мен не ме интересува тялото на въпросната, нито как изглежда. Използвам просто този пост, за да си онагледя моя.  От много постове тук прозира неприязън към по-младите. Показателно е, че често, ама много често чета  " По-... от 20 годишните съм " и прочие сравнения именно с тях - уж смотаните и грозни, и дебели естествено, неспортуващи... Интересно защо му е на някой да се сравнява с половината грозотии или като често се споменава, че е ПО-ПО от повечето грозотии. Не се ли сравнява човек с по-успели от него, а не с по-неможещи и неставащи ?
Нима 20 годишните не спортуват ? Спортуват и още как.

Та аз лично ако сравня 40 годишна спортуваща и 20 годишна спортуваща, бих дала точки на 20 годишното тяло - по-свежо е, няма как. Това е реалността.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт