Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 332
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 4 515
  • Мнения: 2 016
Вие страшни избухвания тук последните дни,  кво стана с това яреме, не знам, ама надали е от времето:Де да беше..
Кой не спортува бе, кокошки, да не би да съм на зъболекар тук.
http://prikachi.com/images/815/9148815U.jpg
Коя клетата женица сега подхванахте с целулит, след като изгонихте Мартина, за което никак не съм доволна, и то сериозно, всеки има право да пише в темата, , дори и такива млади и непопили  от форумната циничност момичета.

# 4 516
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ето откъде си помислих, че говори за Сесил:
...

Не, не, и аз имам целулит, но не критикувам себеподобни Joy, пък в същото време да се изцепя с кокоша муцуна, дебел г*з и да кажа - е, не е културно за жена на тези години да носи това и да се снима така, и с деца, и бла бла....
А Сесил каза, че видяла някаква жена с дете и жената била с къси панталони и целулит.

# 4 517
  • Мнения: 6 304
И ний туй се чудим - коя е тая с целулита newsm78

# 4 518
  • Мнения: 30 802
ЖДНБ, селфита във фитнес, в който има машина за клекове...култово просто...в тоя фитнес търкаля ли се поне една свободна тежест?

# 4 519
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С пусната коса във фитнес точно само селфита си прави.

# 4 520
  • Мнения: 9 574
С пусната коса във фитнес точно само селфита си прави.
Тренира жената, ама за перфектното селфи Laughing

# 4 521
  • Мнения: 3 371
Хайде, кокошки, всички под строй на спорт - румба, зумба, фитнес, йога, коя, каквито идеали и проповядва душата Mr. Green, после  Mr. Green навличате ей това, нито целулит ще се вижда, нито коси, нито задника ви ще оглеждат  Mr. Green

# 4 522
  • Мнения: 2 016
За селфито да,  ластика ми е на ръката  Stuck Out Tongue Winking Eye :

# 4 523
  • Мнения: 4 841
Кой не спортува бе, кокошки, да не би да съм на зъболекар тук.

Дишай. Изпускаш си нервите и излизаш от образ Joy

Освен това прозвуча точно като неприятния тип, чието име няма да спомена. Много си отивате, наистина Joy

# 4 524
  • Мнения: 14 654
С пусната коса във фитнес точно само селфита си прави.
Ааа, Лили, има ластиче на ръката. Жалко че ефект от тренировките не се забелязва, поне по изрезките от снимки, които ни показва. Да пита Кика за някоя по-ефективна програма. Или пък Сирен, защото въпреки многобройните критики, резултатите й от заниманията със спорт са много по-очевидни.

# 4 525
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, Шантала е станала по-мила и любезна. От глигани в анцузи, сега сме кокошки.
Има нещо с животните тази жена.

# 4 526
  • Мнения: 30 802
Защото уважавам свободните тежести и тренировките на древните пехливани от Индия и Пакистан. С батка-фитнес по машини и релси тялото не може да се натовари така, че да стане нещо интересно.

А иначе мечтата ми е някой ден жените да се организират в Бене-Гесерит общество. Отгоре-хиджаб, отдолу- мускули и скрити кинжали.

# 4 527
  • Мнения: 12 473
Simple Smile))  Аз да споделя, че направо съм като робокоп от вчерашната тренировка..Направо едвам се движа, а с тия стълби в къщи - откачам направо..(

# 4 528
  • Мнения: 2 016
Тази ми е любимата ever, тази форма си харесвам най- много, сочно   както ми отива.
http://prikachi.com/images/835/9148835q.jpg

# 4 529
  • Мнения: 14 654
Кое ти е сочното, не можем да преценим добре, защото пускаш само торс, а бюстът ти не е особено сочен. От тази снимка се вижда по-скоро сосно, а не сочно тяло.

Общи условия

Активация на акаунт