Какво ви е мнението за Прайда?

  • 112 776
  • 2 313
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Мнения: 459
И баща ми е бил отгледан само от майка си, ама не бих твърдяла с увереност, че не е бил ощетен по никакъв начин. Mr. Green
Не, не сме се забили в единствена форма, отчитаме че има многообразие, това,  че много деца са отгледани в по-различен формат, както и че понякога е по-добре семейството да се раздели, но да ми внушавате, че са нормални флуидните извращения, това не мога да проумея. Хомосексуалността е отклонение, което не означава непременно да желая наказания за това, а пък флуидността си е чист проба лудост и има нужда от специализирана психиатрична помощ.

# 1 786
  • Мнения: 428
И това последното го твърдиш, защото си психиатър с дългогодишен стаж и се позоваваш на необорими авторитети?
Или защото така "ги усещаш" нещата?

# 1 787
  • Мнения: 459
Ами то и някои шизофреници са сто процента убедени, че са преследвани от извънземни примерно, ама това не значи останалите да им вярват сляпо и да ги зарежат да затъват в лудостта си, та така и за флуидните.
Ти ако вярваш, че си се родила коза и се чувстваш като коза, трябва ли да приемем, че това е така?

# 1 788
  • Мнения: 428
Аз за теб те питах, благодаря, че изясни как се чувстваш. Animal Goat

# 1 789
  • Мнения: 1 458
Е хубу де, какво искате да кажете в края на краищата? Банки за сперма, от които лесбо двойки ще си пазаруват, като от бутик, примерно? Затриваме мъжкото и женското начало, детето не пита как, кво, що... Щъркелите ги носят, пък двете мами, много го обичат /детето/! Аналогично с двамата татковци.

Sinn.Sage, разлики правя разни, както и различавам настървени лгбт активисти.

# 1 790
  • Мнения: 428
Не само ЛГБТ,
Моля добави и активистка срещу полова, расова, културна, социална, религиозна, етническа и всякаква друга дискриминация.
Можеш да скокнеш и в съседната тема за дрогата, там също има едни други калинки като вас със съмишленичките.

# 1 791
  • Мнения: 1 458
Да скокна?! Там съм! ...И всякаква друга дискриминация... много яко. Имаш си "кауза"!

# 1 792
  • Мнения: 428
Не е една, много са. Няма как всички да сме "идеологически чисти" и да вярваме сляпо в безумия като чистотата на расата или етноса. Хората са различни и шарени. Не са по калъп дори и в страни като Северна Корея.

# 1 793
  • Мнения: 14 732
Някои раси и етноси се справят много по-добре с разум  и мнооого труд,от други,на които всички са им виновни и крещят силно,че благата на чуждият труд им се полагат безвъзмездно. Mr. GreenФАКТ!

# 1 794
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Половинчати и двойностандартни каузи са това. Ако бяха канализирани правилно и се следеше наистина за еднаквото третиране на всички, щяха да са много по-полезни. А сега от една страна крещят за права на едни, от друга - се правят, че не виждат, че правата на други са нарушени или хич ги няма. Например приемат се "особеностите" на мюсюлманите спрямо жените, а в същото време не се вижда, че жените в доста държави се смятат за нещо по-долно от добитък, че и се разменят за крави и камили.
Приемат се особеностите някой да те нарече "бял боклук", но ако ти само споменеш Африка, моменталически ревват срещу теб, че си расист. Справка - Макрон.
Приемат се особеностите да се мислиш за нещо от 120-ия пол и да пискаш нонстоп как те дискриминират, ама ако кажеш, че не смяташ тоя пол за нещо обичайно и нормално, не се приема, че имаш право да не го харесваш, ами веднагически те обявяват за тесногръдо праисторическо изкопаемо, което по случайност се е озовало в 21-ви век.
Приемат се необяснимите мераци всеки да се друса с каквото си ще и че това е негово право, но не се приема да кажеш, че това не е съвсем ок, следователно те обявяват за калинка и пак те пращат в групата тесногръди изкопаеми. Та къде е двупосочността на тия каузи, не ми е ясно. Дотук ми става ясно, че някак е гот да заявиш "Аз пък съм широкоскроен и толерантен към всичко и това е единственото правилно, другите са в грешка". Което пак опира до липсата на широкоскроеност и толерантност, когато някой не е съгласен с широкоскроения толерантен. Тотална обърквация. Но то и като обществото става все по-объркано, няма как да е другояче.

# 1 795
  • Мнения: 1 458
Пределно ясно е какво искаш да кажеш. А всички останали сме прости комунисти (калинки?)? Без кауза разбира се, по-точно, каквото ни спуснат свише... А не се ли усещаш, ти, така свободната и неограничена от режими, колко всъщност си натоварена с каузите на чужди режими и интереси най-вече?

# 1 796
  • Мнения: 15 960
mimata67, пак ще се повторя от стара тема, мъжът на най-добрата ми приятелка е отгледан от майка и баба. Баща му е починал когато е бил на годинка.
Цитирам ти го приблизително "Не смятам, че съм бил ощетен по някакъв начин".
Ами естествено, че така ще каже, ти какво очакваш, да се фиксира във всичко, което евентуално му е липсвало и да живее в депресия? Мислиш, че му е било много приятно като малък да вижда как другите деца си имат грижовни бащи, които им помагат, играят с тях, въобще са имали бащина фигура в дома им? И никога не си е помислял - ех, ако баща ми беше жив...

Въобще си изсмуквате от пръстите всевъзможни глупости в защита на тезите си и ставате смешни.

А, и примерът с лордчето. Има голяма разлика дете да няма въобще майка и баща, и да расте уверено, че си има такива, но ги вижда по някаква причина по-рядко от обичайното. Още малко ще кажете, че ако на едно дете бащата е в чужбина, или работи по корабите, а майка му по е цял ден на работа, то ще израсте с абсолютно същата психика като дете в институция, т.е. чувствайки се изоставено.

# 1 797
  • Мнения: 4 777
А сега от една страна крещят за права на едни, от друга - се правят, че не виждат, че правата на други са нарушени или хич ги няма. Например приемат се "особеностите" на мюсюлманите спрямо жените, а в същото време не се вижда, че жените в доста държави се смятат за нещо по-долно от добитък, че и се разменят за крави и камили.

Аз лично не приемам нищо такова и съм напълно съгласна, че има по-големи проблеми в световен мащаб по отношение на човешките права. Само че ние тук дискутираме локалните си проблеми - върху които имаме някакъв контрол. И да дискутираме правата на жените в Бахрейн, едва ли това ще промени нещо там.

Според мен, двойният стандарт с арабските страни не произхожда от либералното мислене, а от конвенционалната политика. Защото много от тези държави са твърде богати и западните икономики са твърде зависими от петрола.

Дори консервативни политици, които са привърженици на всякакви традиционни ценности, стъпват на пръсти около въпроса с правата на жените в Саудитска Арабия. Както и около въпроса с финансирането на крайни идеологии и тероризъм от страна на богатите арабски държави.

# 1 798
  • Мнения: 15 960
А сега от една страна крещят за права на едни, от друга - се правят, че не виждат, че правата на други са нарушени или хич ги няма. Например приемат се "особеностите" на мюсюлманите спрямо жените, а в същото време не се вижда, че жените в доста държави се смятат за нещо по-долно от добитък, че и се разменят за крави и камили.

Аз лично не приемам нищо такова и съм напълно съгласна, че има по-големи проблеми в световен мащаб по отношение на човешките права. Само че ние тук дискутираме локалните си проблеми - върху които имаме някакъв контрол. И да дискутираме правата на жените в Бахрейн, едва ли това ще промени нещо там.


Значи в София можахте да протестирате срещу Тръмп, ама за правата на жените в Бахрейн - нямало смисъл?

# 1 799
  • Мнения: 4 777
А, и примерът с лордчето. Има голяма разлика дете да няма въобще майка и баща, и да расте уверено, че си има такива, но ги вижда по някаква причина по-рядко от обичайното. Още малко ще кажете, че ако на едно дете бащата е в чужбина, или работи по корабите, а майка му по е цял ден на работа, то ще израсте с абсолютно същата психика като дете в институция, т.е. чувствайки се изоставено.

Няма да е като в институция, защото ще има хора, които ще се грижат персонално за него и ще му обръщат персонално внимание. Но да, има вероятност да израсте с усещането, че е изоставено.

Връзката родител-дете се създава с присъствие, а не със зачеване и раждане.

Общи условия

Активация на акаунт