Какво ви е мнението за Прайда?

  • 112 650
  • 2 313
  •   1
Отговори
# 1 920
  • Мнения: 1 782
Ами аз винаги съм смятала, че из Европа хората си приличат и си има всякакви. В България съм често, все пак корените ми тръгват от там.
На мене масово ученичките на 12,13,14,16, че дори на 19 ми изглеждат като деца, но мъжкия поглед сигурно е друг и всеки вижда даден обект по различен начин.
Но съм останала с впечатлението, че хората са горе-долу еднакви.
Пример : Преди си мислех, че е балкански манталитет съседи да те питат за броя на деца и т.н. Но колко пъти ми се е случвало австрийки и австрийци (съседи, от детската площадка) да ме питат ПО НЯКОЛКО ПЪТИ кога ще имаме 2ро, що не сме подписали, не ни ли е скучно само с едно, ръчкания, подбутвания "Айде, забременявай !" , "Айде, кога ще забременяваш?" , "Айде, братче няма ли да има?" и това съвсем добронамероно и ухилено ...
Нацепени мъжаги "тип бабаити" има и българи, и австрийци. Тинейджърки-кифли, цигани, хулигани, кучколюбци, кучкомразци - навсякъде хората са еднакви по мое скромно мнение.

# 1 921
  • Мнения: 1 782
.... За такива индивиди трябва да има смъртно наказание и то по най мъчителния начин ...без милост .
Е, това е малко варварско, не мислиш ли ? Че са утайка, утайка са.
Химическа кастрация е достатъчна според мен или доживотен затвор, айде и един бой може преди едно от тези двете ... или и двете...  Mr. Green

# 1 922
  • Мнения: 6 122
Ами аз винаги съм смятала, че из Европа хората си приличат и си има всякакви. В България съм често, все пак корените ми тръгват от там.
На мене масово ученичките на 12,13,14,16, че дори на 19 ми изглеждат като деца, но мъжкия поглед сигурно е друг и всеки вижда даден обект по различен начин.
Но съм останала с впечатлението, че хората са горе-долу еднакви.
Пример : Преди си мислех, че е балкански манталитет съседи да те питат за броя на деца и т.н. Но колко пъти ми се е случвало австрийки и австрийци (съседи, от детската площадка) да ме питат ПО НЯКОЛКО ПЪТИ кога ще имаме 2ро, що не сме подписали, не ни ли е скучно само с едно, ръчкания, подбутвания "Айде, забременявай !" , "Айде, кога ще забременяваш?" , "Айде, братче няма ли да има?" и това съвсем добронамероно и ухилено ...
Нацепени мъжаги "тип бабаити" има и българи, и австрийци. Тинейджърки-кифли, цигани, хулигани, кучколюбци, кучкомразци - навсякъде хората са еднакви по мое скромно мнение.


Ми не знам. Аз поне тези, които ги виждам на по 12 години за мен са абсолютни жени. Нищо детско няма. А ако си добавят и грим, леле мале. Психиката им е детска, физиката - не. Поне на мен така ми изглеждат.

# 1 923
  • София
  • Мнения: 24 839
Как може пет годишното да иска да прави секс? Моля ви, това са излишни страхове.

А, как можем да кажем, че новороденото би искало да расте с двама еднополови, вместо с баща и майка?

# 1 924
  • Мнения: 6 122
Как може пет годишното да иска да прави секс? Моля ви, това са излишни страхове.

А, как можем да кажем, че новороденото би искало да расте с двама еднополови, вместо с баща и майка?

За съжаление никой не си избира родителите. Еднополовите докато чакат закона да им даде право да осиновяват, започнаха да си ги създават сами децата. Дори тук в България, даваха по ТВ две жени, едната имаше май седем годишна дъщеря, другата беше бременна.
Те и сега много деца живеят в еднополови семейства, пък макар и хетероексуални. Майка и баба, примерно.   

# 1 925
  • Мнения: 15 960
Да де, но детето си знае, че това е мама, а това баба, тати живее на друго място и повечето деца ги имат същите тези роднини. Ама да имаш две мами, не е толкова обичайно.

А  и никой не е забранявал на хомосексуалните да създават свои деца.

# 1 926
  • Мнения: 6 122
Да де, но детето си знае, че това е мама, а това баба, тати живее на друго място и повечето деца ги имат същите тези роднини. Ама да имаш две мами, не е толкова обичайно.

А  и никой не е забранявал на хомосексуалните да създават свои деца.

Не е забранявал да имат свои деца, но да сключват брак им е забранено. А тях това последното, определено ги притеснява.

# 1 927
  • София
  • Мнения: 24 839
А, нас ни притеснява възможността да отглеждат деца двама еднополови.

# 1 928
  • Мнения: 6 122
А, нас ни притеснява възможността да отглеждат деца двама еднополови.

Да, знам. И може да ти е странно, но напълно разбирам страховете на хората към еднополовите, "леките"наркотици, 28те пОла и т.н. защото се опасяват, че това може да е ключа към нещо недобро и зло в бъдеще.

# 1 929
  • Мнения: 15 960
Две лесбийки да отглеждат детето на едната, и то да знае, че другата е приятелка на мама, да речем, че няма проблем. Но не знам доколко е удачно да му се обяснява, че и двете са му майки.

# 1 930
  • Мнения: 428
Благодаря ти за това "Не знам"  bouquet

Точно, затова след като вече повече от 40 години растат деца при тези условия, цял куп психолози, социолози и социални работници следят развитието тези деца, които са вече възрастни.
И заключения вече има, като на тях се базират съдебни решения, че никакъв апокалипсис не последвал там, със сигурност няма да последва и тук.

# 1 931
  • Мнения: 1 782
Ами защо да си няма "мама и маминка" при хомосексуални жени. В модела, в който мама и баба гледат децата, обикновено децата казват на бабата "маминка"...

# 1 932
  • Мнения: 4 871
О,повярвай,че ще стане.За толкова мнооого извращения не ни се вярваше само преди 4-5год.Бяха глупости,измишльотини.Широкоскроени женици гледаха от високо с низхождение  на трезвомислещите предупреждения.Беше им забавно,че някой зорлем  си измисля световни конспирации и пр.Сега естествено си мълчат.Няма и да ги чуем след някоя друга година,когато се запитат,как стигнахме до тук?
"Гледам с низхождение" Shocked Уау! Досега не се бях натъквала на думата, така написана. Хайде да се научим първо да пишем правилно, пък после да обвиняваме кой води правилен начин на живот, а?!

# 1 933
  • Мнения: 36
Нямам нищо против такива събития..

# 1 934
  • София
  • Мнения: 24 839
Благодаря ти за това "Не знам"  bouquet

Точно, затова след като вече повече от 40 години растат деца при тези условия, цял куп психолози, социолози и социални работници следят развитието тези деца, които са вече възрастни.
И заключения вече има, като на тях се базират съдебни решения, че никакъв апокалипсис не последвал там, със сигурност няма да последва и тук.

Може да растат тук- там и от 50 години, но официално се броят като две майки или двама бащи от 10 години и няма обемно изследване, което да даде категорично заключение.

Затова по- полека с манипулациите.

Общи условия

Активация на акаунт