За леките наркотици и масовата употреба

  • 59 719
  • 1 192
  •   1
Отговори
# 990
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Не знам какво мислят хлапетата, но виждам, че на доста от възрастните не им се  удава да мислят много, много, та нормално да предадат и на децата си тази липса на способност.

# 991
  • Мнения: 428
Black_Sapphire, първо ми държеше сметка дали имам деца, сега ме плашиш с пубертета им

Вчера водеше почти адекватен диалог, сега се заяждаш на дребно.
Много интересни флуктуации в поведението ти. Ще ни споделиш ли, на теб какво са ти предписали?

# 992
  • Мнения: X
Black_Sapphire, първо ми държеше сметка дали имам деца, сега ме плашиш с пубертета им

Вчера водеше почти адекватен диалог, сега се заяждаш на дребно.
Много интересни флуктуации в поведението ти. Ще ни споделиш ли, на теб какво са ти предписали?


Нищо не те плаша, просто почакай да минат още 3-4 години. В момента не си в позиция да водиш не почти, ами никакъв адекватен диалог. По-скоро си в позицията на жабата, дето си дигнала крака да я подковават, щото видяла коня да прави същото.

# 993
  • Мнения: 428
Забавно е, как и в двете теми опонентките се държите по абсолютно един и същи начин.
Ако намина пак през темата за бежанците, ще е същото.

# 994
  • Мнения: X
Ако и там привеждаш същия тип "аргументация", тъй ще е.

"Широкоскроените" трябва да разберете, че на доста хора вече им писна да им сочите с пръст правилната линия на партията и да ги убеждавате, че здравият им разум е старомодни глупости.

# 995
  • Мнения: 428
Доколкото "здравият разум" е отричане на всякакво научно аргументирано различно мнение от ЕЖК, задръж си го.

# 996
  • София
  • Мнения: 62 595
Малко трудно ще видя здрав разум в един напушен мозък.

# 997
  • Мнения: X
Що, нали са "хай", от високото се вижда по-добре! Mr. Green

# 998
  • Мнения: X
Колко смислена? Дотолкова, че все още си мислите, че можете да убедите някого, че марихуаната е ок за масова употреба и какво ли не още? Естествено, че няма да си доволна, че се намесих - ясно ти е, че разбивам на пух и прах цялата ви концепциия. Разбирам те, и аз да съм на твое място, и на мен нямаше да ми хареса и щях да се опитам да разкарам потребител, който ми обърква плановете за пропагандиране. Съчувствам ти, но аз не нарушавам правилата и дори да се оплачеш от мен, няма за какво. не ти е приятно, че не можеш да ме убедиш и затова истерясваш. Сори.
Това къде го видя?
Със сигурност не си ме чела.
 Светът е много по-различен вече и колкото и да ни се иска да е по-старому целомъдрен (кога ли е бил такъв реално?) то няма как да е така.

# 999
  • София
  • Мнения: 62 595
Това не е към теб.
Не става въпрос за целомъдрие, а човек да не си  слага още един таралеж в гащите, а после да се чуди защо още повече му боде и не може да седне. И сега който иска, си намира какво да пуши, щом му е толкова зор. ама, искал да си пуши където и както му скефне и трябва да му се осигури комфорт!

# 1 000
# 1 001
  • София
  • Мнения: 3 824
Декриминализация != "искал да си пуши където и както му скефне и трябва да му се осигури комфорт".
Обиждаш ни с тия евтини трикове.

# 1 002
  • София
  • Мнения: 62 595
Сори, че изглежда така. И за да няма повече недоразумения, според мен е добре тревата да продължи да си остава забранена, защото каквото и разрешаване, декриминализиране, легализиране и прочие да се случи, то ще влоши положението. Достатъчни са ни алкохолът и цигарите, но при тях вече нищо не може да се направи, освен косвено чрез мерки за забрана за пушенето и т.н.

# 1 003
  • София
  • Мнения: 63

Понеже не говорим тук само за марихуаната, ето пример за това, което констатирам и аз, масовото шмъркане в по-заможните кръгове на хора с положение. Не съм потресена, че лекар може да си позволява такова поведение,  което е притеснително за обществото ни.

# 1 004
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не знам какво мислят хлапетата, но виждам, че на доста от възрастните не им се  удава да мислят много, много, та нормално да предадат и на децата си тази липса на способност.
Наистина не мислят някои възрастни, че и са нахални до безобразие:
http://m.novini.bg/news.php?id=434345
Откъде накъде? Като иска да се друса, да си седи вкъщи и да се друса. Защо се опитва да налага на останалите неговото си желание?

Общи условия

Активация на акаунт