Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 64 - ЮЛИ 2017

  • 107 853
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 930
Късметлийско да е на всички през жегавия месец.

Радио N-joy изцяло са изтрили играта с климатиците, няма го и списъка с печелившите.  newsm78
А аз точно от него спечелих и сега чакам кой ще е големият късметлия да грабне климатика. Жега  sweating sweating

В играта на Девин четох общите условия, но не можах да разбера регистрацията еднократна ли е, или всеки ден трябва да се логваме. Мислех, че всеки ден ще има различни въпроси и който отговори през деня, участва за дневните награди. Но въпросите са същите.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря за новата тема, Лаленце! Много печалби на всички в нея пожелавам!

Аз чакам от всички награди на Бонибон, куриерът така и не се появи повторно тази седмица. Rolling Eyes В понеделник ще го издирвам.

Чаками две кутии от Белвита - прочетох Ивайло, че писа в темата за останали много кутии, погледнах часовника - 23.55 ч., сетих се, че имах една бележка и я регистрирах на името на мъжа ми, та в последната минута спечелих още една кутия. Аз си мислех, че играта е до по-късно, така че добре, че те прочетох, Ivaylo77, благодаря Hug!

Иначе днес си купих от Лили шампоан и балсам на All Nature, дадоха ми скреч карта на касата и спечелих сапун - много съм доволна, харесвам продуктите им, а сега специално бяха и добре намалени.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 361
Късметлийско да е на всички през жегавия месец.

Радио N-joy изцяло са изтрили играта с климатиците, няма го и списъка с печелившите.  newsm78
А аз точно от него спечелих и сега чакам кой ще е големият късметлия да грабне климатика. Жега  sweating sweating

В играта на Девин четох общите условия, но не можах да разбера регистрацията еднократна ли е, или всеки ден трябва да се логваме. Мислех, че всеки ден ще има различни въпроси и който отговори през деня, участва за дневните награди. Но въпросите са същите.

Климатиците ги обявиха вчера във ФБ страницата на КлимаКом.
Благодарим на всички участници за проявения интерес към играта "202 причини".
Ето и имената на късметлиите, спечелили икономичен и практичен климатик с марка Mitsubishi Electric:
Габриела Данаилова-за Btv радио
Страхил Думанов-за радио Z-Rock
Хрисимир Христов-за радио N-Joy
Честито!

# 48
  • Мнения: 2 579
ОТНОВО Mondelez доказаха, че трябва да си сменят агенцията, която им прави игрите.
Милка: Както в правилата пише- днес трябваше да дадат 3 легла и 9 пуфа. Е, вече леглата са 4...
Белвита: Играта приключи на 30.06 , но все пак печеливши за кутии има и на 01.07 .
Явно не могат да си спрат играта когато е описано.
Не виждам какъв е проблема ти с Монделийз newsm78 Понапъни се малко, научи се да програмираш,  създай агенция за организиране на интернет игри и ги направи така, че всеки да печели за да няма мрънкащи Joy И се научи да смяташ! Пропорционално като се разделят наградите не се получава цяло число, така че един ден може да има 4 легла, друг ден - 3! Зависи и то броя участници! Същото е и с пуфовете!


Хайде сега да ти докажа, че в милка наградите не се разделят общия брой на дните.....
- Milka ПУФ - общо 300 броя за периода на Промоцията, като всеки ден ще се раздават по 10 бр. награди с изключение на периода от 01.07.2017г. до 10.07.2017г. включително, където ще бъдат разпределени по 9 бр. на денонощие.
- Milka Bubble Bed - общо 120 броя за периода на Промоцията, като всеки ден ще се раздават по 4 бр. награди с изключение на периода от 01.07.2017г. до 04.07.2017г. включително, където ще бъдат разпределени по 3 бр. на денонощие.

Сега видя ли ми проблема?

Общо взето проблема си е твой и не зависи от Милка, щото никой не е виновен, че искаш да участваш във всички игри и да печелиш!  Аз защо нямам проблем с Милка? Даже не им чета и правилата. Но когато реша да участвам някъде определено не обвинявам организаторите ако не печеля, а само късмета си. И се дразня когато за неуспеха си някои  обвиняват организаторите!
И не виждам да е толкова голяма драма, че днес са дадени 4 Milka Bubble Bed и 10 пуфа. Така мисля!

# 49
  • Мнения: 2 579
Е ми смей се! Дано като се посмееш нещата се оправят! Да вземеш да се цаниш в Монделийз на работа ли, че да им даваш акъл как да си правят игрите за да нямат проблеми Joy Joy Просто ставаш смешен с твоето постоянно мрънкане, че нещо не е наред с играта! Все пак желая ти успех  да спечелиш няколко легла и пуфа , щом имаш нужда Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 930
Благодаря ти, lorsun  bouquet.
Аз нямам Фейсбук и няма как да разбера кои са печелившите.
Добре, че не съм спечелила климатик, защото трудно мога да реша на кого от близките си да го подаря - на родителите ми, или на някое от децата. Сега този проблем ми се реши от самосебе си.  Laughing

# 51
  • Мнения: 9 438
Лелеее, големи драми тук, бе Whistling
Може ли да си ги решавате на ЛС обаче, че нещо много се отдалечихме от темата!? Благодаря Ви  bowuu

# 52
# 53
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 868
4:0 за Милка

# 54
  • Мнения: 1 437
И моето мнение липсва  Mr. Green
Лаленце bouquet
Иначе чакам само колонката от ментина. Като вляза в някой магазин се оглеждам за бонибон, но не намирам, вчера гледах и за шоколади милка, но пак не видях. Другата седмица в кауфланд 2бр милка 2,29лв Успех на всички Hug

# 55
  • Мнения: 1 175
И аз не успях вчера в играта на Милка, повече не мисля да купувам шоколади, нямам нужда от пуф. В играта на Житница съм с 4 кода, но мисля, че шанса е много малък. Собственици на магазини и продавачи сигурно регистрирват по 20- 30 кода.

# 56
  • Мнения: 874
Е ми смей се! Дано като се посмееш нещата се оправят! Да вземеш да се цаниш в Монделийз на работа ли, че да им даваш акъл как да си правят игрите за да нямат проблеми Joy Joy Просто ставаш смешен с твоето постоянно мрънкане, че нещо не е наред с играта! Все пак желая ти успех  да спечелиш няколко легла и пуфа , щом имаш нужда Peace

Не съм единствения човек, който се оплаква от игрите на монделийз. А и да не би де е забранено да се оплаквам от mondelez, а от либрес не? Защо тогава не направи забележка на някой, че се оплаква от либрес? Аз нямах намерения да водя такава дълга кореспонденция, но като гледам - ти само твоето мнение си приемаш. Оставам без коментар вече и наистина това трябваше да отиде на лични съобщения, а не тук всички да ни гледат как единия се "оплаква" от механизма на една игра (или просто споделя истината...) , а другия смята, че какво от това, че милка нарушават правилата си.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Да се разпиша и аз  Peace

От бонибон пак нищо, ама не се отказвам  bowuu

# 58
  • Мнения: 36 485
Писах на Милка да си оправят играта, но едва ли ще предприемат нещо. Ако те не си спазват условията, и аз не съм длъжна да ги спазвам - току виж изровя някоя бележка от преди година и участвам с нея! Щом искат да бъда коректна и да използвам в играта бележки, които са актуални и четливи, те също са длъжни да бъдат коректни.
Какъв точно е моят проблем - имам съмнения, че някой, който разбира от програмиране, манипулира играта, за да се падат повече награди, отколкото е обявено през първите дни и за да се регистрират по-трудно кодовете от останалите участници. Трябва да въведа един и същи код най-малко 5 пъти, за да бъде приет от играта - според мен това не е нормално или случайно!

# 59
  • Мнения: 4 841
Вчера купих Бонибон от Метро с кодове. Първият е с бутилка. Сега се чудя кога да регна останалите два.

Общи условия

Активация на акаунт