Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 64 - ЮЛИ 2017

  • 107 890
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 111
Откога пък стана забранено да се оплакваш от организаторите и да искаш да спечелиш?
Вчера видях бонибон в СВА, но днес ще взема.

# 61
  • Мнения: 874
Откога пък стана забранено да се оплакваш от организаторите и да искаш да спечелиш?

И аз това от снощи се чудя   newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 905
Късметлийско да е на всички през жегавия месец.

Радио N-joy изцяло са изтрили играта с климатиците, няма го и списъка с печелившите.  newsm78
А аз точно от него спечелих и сега чакам кой ще е големият късметлия да грабне климатика. Жега  sweating sweating

В играта на Девин четох общите условия, но не можах да разбера регистрацията еднократна ли е, или всеки ден трябва да се логваме. Мислех, че всеки ден ще има различни въпроси и който отговори през деня, участва за дневните награди. Но въпросите са същите.


Девин са отговорили на същия въпрос във фейсбук страницата си, че регистрацията е еднократна.

# 63
  • София
  • Мнения: 803
Много късмет през новият месец на всички!
Милка са с нова игра http://www.milka.bg/ Раздават пуфове и надуваеми легла!
Супер

# 64
  • Мнения: 667
Целнах бабъл бед newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 65
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Аз мислех да регистрирам ама ти ми го взе 2 мин. по рано. Честито! Нещо ми е тръгнало съфорумци да ме изпреварват в регването  Joy

# 66
  • Мнения: 1 713
  Честито за Бабъл беда! За момента чакам само една кутия от Белвита и нищо друго. Успех на всички в игрите!

# 67
  • Мнения: 528
При мен изведнъж секна късмета, но тооо аз и не играя толкова активно като през зимата, де.  Mr. Green Много късмет през новия месец!

# 68
  • София
  • Мнения: 930
Късметлийско да е на всички през жегавия месец.

Радио N-joy изцяло са изтрили играта с климатиците, няма го и списъка с печелившите.  newsm78
А аз точно от него спечелих и сега чакам кой ще е големият късметлия да грабне климатика. Жега  sweating sweating

В играта на Девин четох общите условия, но не можах да разбера регистрацията еднократна ли е, или всеки ден трябва да се логваме. Мислех, че всеки ден ще има различни въпроси и който отговори през деня, участва за дневните награди. Но въпросите са същите.


Девин са отговорили на същия въпрос във фейсбук страницата си, че регистрацията е еднократна.

Благодаря, Supernatural_fan, отговорите и на въпроса за Девин и на въпроса за климатиците са били във Фейсбук.
Ама аз нямам Фейсбук. Затова ще питам тук, дано някой ми отговори.  Hug

# 69
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Белвита са оставили неспечелените кутии да се печелят така, че ако искате кутийка още имате шанс!

# 70
  • Мнения: 1 389
Извинявай, в колко часа го улучи?
Интересуват ме минутите.

# 71
  • Мнения: 3 546
И аз пробвах с една бележка на милка, но без успех.

# 72
  • Мнения: 9 450
....

Последна редакция: нд, 02 юли 2017, 22:42 от Кристал

# 73
  • Мнения: 36 581
Честито и от мен! Simple Smile
Вчера толкова ме хвана яд на тази игра - тъкмо реша да играя, избрала съм си час, въвеждам и въвеждам и все ми показва, че нещо не било както трябва. Един код съм го въвеждала 10 минути (защото пробвах и различни браузъри)...

# 74
  • Мнения: 1 389

Когато изискваме от организаторите коректност
и ние трябва да сме коректни Embarassed

Последна редакция: нд, 02 юли 2017, 23:01 от isis6

Общи условия

Активация на акаунт