Неприятно ми е....?

  • 81 690
  • 696
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 615
Елислава,

Щом обръщаш време на приятели и си оставяш време за пътешествия и забавления, не си този тип, за който говоря. Ти просто обичаш детето си и се грижиш за него.

А жени, които имат за смисъл само децата си в живота, са потенциални свекърви и тъщи тип "лепки".

# 31
  • Мнения: X
Неприятни са ми някои наложени, общоприети правила. В случая посрещане и изпращане на роднини, които са ти крайно неприятни. Много си браня дома, като наша крепост и ми е крайно неприятно, че за свекърва и по близки роднини е нужно просто да звъннат на звънеца, без да са канени. Изкоренявам го уж, но аз съм лошата накрая.
Неприятни са ми жегите и последствията от тях в ежедневието - разтичащ се грим, влажни и измачкани дрехи.
Неприятни и дори непоносими са ми мудността на някой колега/колежка.

# 32
  • Мнения: 18 562
Значи..до тук разбирам, че гладенето е в номер 1 на най-омразните неща  Joy аз почти никога не гладя.
Неприятно ми е да ме питат по 100 пъти кърмиш ли  Sick
Неприятно ми е да ми закъсняват.
Да мия прозорци.
Да пускат реклами по 4 пъти на любимия сериал.
Да чакам по опашки-администрации, кат и подобни институции.
Лелките там са ми особено неприятни-някой вече ги спомена.Преди си траех, обаче напоследък съм много люта, и съм склонна да правя забележки, правилно или не-възпитано или не,много са ми неприятни.

# 33
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Неприятни са ми продавачите в магазин,които не поздравяват, а същевременно си позволяват да ми говорят на "ти".
Не обичам да гладя.
Неприятни са ми и набезите от роднини,които държат да нощуват у дома.Според мен, логично е да бъдат настанени в хотел, с цел общия ни комфорт.
Мразя сухото и студено време.
Неприятни са ми обажданията по телефона в неподходящи за целта часове. Изключвам наложителните такива.

# 34
  • Мнения: 19 059
Неприятно ми е да ставам сутрин за работа ooooh!,но това цял живот ми е било неприятно...Все мислех, че ще свикна, но не ...Не стана
Неприятни са ми неграмотните хора, дори тук, в интернет/не знам защо/...
Неприятно ми е да гладя и сгъвам пране ooooh!
После ще се сетя и за други неприятни работи Mr. Green

Хвани се на работа с нощни смени - така ще имаш приятното усещане да си лягаш сутринта след работа.

Направи блог, който да ограмотява неграмотните. Даже може да дръпнеш някоя субсидия от ЕС.

Купи си немачкаеми дрехи, не ги сгъвай, мятай ги в гардероба. След това можеш да се забавляваш, като гадаеш коя дреха ще измъкнеш със затворени очи. Като си измъкнеш първите дънки и тениска, които докопаш, няма нужда да хвърляш усилия да си мислиш аутфита.

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
Неприятно ми е  да не става на моята. Естествено и са ми неприятни хората, които си мислят че са повече от мен (което горе-долу прави цялото човечество). Wink Joy Това за радост на тези, които се дразнят от мен (ако трябва и имена да изброя?) Laughing УЯсещам как възкликват $аааа, ето я, най-после си призна!$.
Тъй де, да съм в духа на темата! Явно е дошло време за форумско-депресивна от типа $и я да изокам$.

# 36
  • Мнения: 1 253
Неприятно ми е да не ми зачитат личното пространство и да се набутат в асансьора куп хора в последния момент, когато не мога и да сляза.

Неприятно ми е непознати да ми говорят на ти.

Неприятно ми е да ми дават непоискани съвети.

# 37
  • Мнения: 2 420
Мразя готвенето!Повръща ми се само като приближа печката!
Все гладни,все жадни!

Мразя лятото и жегите!

ами що готвиш тогава -карайте на сандвичи, плодове, зеленчуци
вода няма ли в чешмата? -да пият вода тези, които са жадни

# 38
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Неприятни са ми лицемерите, манипулаторите, неискрените, подмазвачите, простаците, простите, кифлите, нечистоплътните, нахалните, използвачите.

# 39
  • Мнения: 12 087
От домакинските задължения неприятно ми е само чистенето, особено мразя бърсането на прах. А когато след мен децата отново разхвърлят и изцапат  #Cussing out
Не обичам студа и зимата (заради кишата, нередовния транспорт, непочистените улици, камарите черен сняг, високите сметки...)
Неприятни са ми хора:
- които все за нещо мърморят и се оплакват
- които налагат мнението си винаги и за всичко, дори, когато има повече от една гледна точка
- интригантите и подлизурковците, също и клюкарите

Последна редакция: пт, 07 юли 2017, 10:42 от Mama Ru

# 40
  • Мнения: 36 519
Сетих се още нещо, което винаги ми е неприятно - хора, които твърдят, че почистват дома си основно около 10 пъти в седмицата, пускат пералнята по два пъти на ден, а в свободното си време бършат прах на трудно достъпни места, за удоволствие. Освен ако не живеят и работят на изключително мръсно място, това се нарича обсесивно компулсивно разстройство и е аномалия - нещо, което трябва да се лекува, а не такова, с което да се хвалят. А, и тези, които твърдят, че спазвали идеална лична хигиена, като се къпят най-малко 20 пъти в седмицата и си мият зъбите след всяко хранене, а ръцете минимум по 50 пъти на ден - това не е идеална хигиена, това е отклонение.. Моля, ако има такива, да не ми отговарят, няма да започна спор - още от сега им написах да търсят помощ; ако им изглежда обидно, това не ме засяга. )))

# 41
  • Мнения: 10 993
На мен пък са ми неприятни жените, които като се разплодят вече нищо не им е важно вкл. приятели, излизания и всичко което са правили преди това.

Мис Каролин явно не е такъв тип, но за съжаление аз познавам много майки "квачки", на които им е достатъчно да търчат само подир нуждите на детето си по цял ден и светът се върти около това!

Такива жени ще да са по-късно в ролята на досадните свекърви и тъщи тип " лепки".
[/quote

Аз съм такава. Точно пък приятелите са ми последната грижа. Откакто съм се разплодила само децата са ми важни, другите ама грам не ме интересуват.]

# 42
  • Мнения: 14 491
Сетих се още нещо, което винаги ми е неприятно - хора, които твърдят, че почистват дома си основно около 10 пъти в седмицата, пускат пералнята по два пъти на ден, а в свободното си време бършат прах на трудно достъпни места, за удоволствие. Освен ако не живеят и работят на изключително мръсно място, това се нарича обсесивно компулсивно разстройство и е аномалия - нещо, което трябва да се лекува, а не такова, с което да се хвалят. А, и тези, които твърдят, че спазвали идеална лична хигиена, като се къпят най-малко 20 пъти в седмицата и си мият зъбите след всяко хранене, а ръцете минимум по 50 пъти на ден - това не е идеална хигиена, това е отклонение.. Моля, ако има такива, да не ми отговарят, няма да започна спор - още от сега им написах да търсят помощ; ако им изглежда обидно, това не ме засяга. )))

Не ги гледай какво приказват, то си личи хигиената. Не може да ми разправяш как переш всяко нещо по два пъти в пералнята с дезинфектант, а като изтървеш нещо на пода в офиса да го оставиш да се маже там...и други подобни случки.


Неприятно ми е на касата в магазин още преди да съм си прибрала рестото/картата и преди да съм сложила продуктите в чанта, да започват да обслужват следващия клиент. Това само в България го има, пресягат се през мен да подават покупки - е, не е нормално!

# 43
  • Мнения: 24 467
...Обмисляла ли си вариант да подариш котките?! Сутрин ще ти остава повече време за спане... А може и да напуснеш, ако работиш, така няма да ти се налага изобщо да ставаш  Heart Eyes
Кажи ми, някога обидила ли съм те с нещо, засегнала ли съм те? Какво съм ти сторила?
Защо ми предлагаш таквиз неща?
Искаш да ме изринат от къщи ли?
 Cry Sad Confused

Неприятно ми е, когато хората имат лошо отнешине към мен!  Crossing Arms

От домакинските задължения неприятно ми е само чистенето, особено мразя бърсането на прах. А когато след мен децата отново разхвърлят и изцапат  #Cussing out
Откак наехме човек за чистенето у нас, вкл. и на прозорците, тъй ми олекна!
Опитай. Ще ти хареса!
Ползвам по веднъж седмично, за прозорците - веднъж на трите месеца. Стига ми. Оказа се, че сме си здрави, ако и да не се чисти ката ден вкъщи.
Пък аз обичам да гладя, да сгъвам и да подреждам. Ама това е за друга тема.

...А, и тези, които твърдят, че спазвали идеална лична хигиена, като ...си мият зъбите след всяко хранене, ...
Ми аз съм така със зъбите. Имам си четка и паста в офиса. От студенка си имам сгъваема четка за зъби в чантата. Ама тогава нямах офис да си я държа там и си я разнасях.
Обаче ям два пъти дневно, та не е особено голям проблем.  Laughing Не е ОКР!  Peace

# 44
  • Мнения: 36 519
А, това щях да попитам - ако някой изяде една вафла или сладолед, докато е навън, къде да тича да си мие зъбите? Но при само две хранения на ден е значително по-лесно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт