Неприятно ми е....?

  • 81 691
  • 696
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 371
Аз се учудвам, че къпане /под/ 3 пъти дневно се смята за ОКР, ама нейсе  Stop Stop Stop

# 46
  • Мнения: 24 467
Аз се учудвам, че къпане /под/ 3 пъти дневно се смята за ОКР, ама нейсе  Stop Stop Stop

А, лятно време си е добре сутрин и вечер да си пуснеш хладното душченце връз горещото тяло!
Зимно време - пак така, ама душченцето е горещичко.
И пак - кеф!!!
Какво ти ОКР? Жив хедонизъм си е то!

# 47
  • Мнения: 36 519
Зависи какво разбираш под къпане - ако се измиваш щателно навсякъде плюс косата, определено не е нормално, защото няма начин да се изцапаш толкова бързо. Освен ако не работиш в мина, примерно.

# 48
  • Мнения: 2 420
Неприятно ми е да слагам  чаршафи по леглата, да режа диня, да гладя и да слагам формички за лед във фризера.
и на мен...особено да сменям чаршафите, но пък много обичам да си лягам в легло с току-що сменени чаршафи

# 49
  • Мнения: 24 467
Зависи какво разбираш под къпане - ако се измиваш щателно навсякъде плюс косата, определено не е нормално, защото няма начин да се изцапаш толкова бързо. Освен ако не работиш в мина, примерно.
Морке ле, как ще мия коса няколко пъти дневно? Аз я мия два пъти в седмицата! Че тя моята съхне после с часове - то не е коса като хората! Плюс туй е суха и не й понася. И да е мръсна - въобще не й личи.
Аз си вземам сутрин и вечер душченце, мия със сапунче основните възлови местица, но косата - абсурд!
Ама пак отидох в обратната посока и да зема да са спра, че отиде темата у ряка!

Неприятно ми е да слагам  чаршафи по леглата, да режа диня, да гладя и да слагам формички за лед във фризера.
и на мен...особено да сменям чаршафите, но пък много обичам да си лягам в легло с току-що сменени чаршафи
Аз възлагам на децата да си сменят техните. Оправят се сносно.
Нашите ги сменям аз, ама съм чевръста, няма време да се запитам харесва ли ми, не ми ли.

# 50
  • Мнения: 13 082
Неприятно ми е да ме зарязват приятели,на които съм била близка и съм помагала.
Неприятно ми е когато усещам,че ме използват.
Неприятно ми е да ми казват как да си гледам детето(вече 4 години бабите се опитват да се налагат)
И както на повечето,не неприятно,а направо омразно ми е да гладя Joy

# 51
  • Мнения: 3 371

.....пак отидох в обратната посока и да зема да са спра!



Спри се, че си вече диагностицирана  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 52
  • Мнения: 36 519
Имах една колежка в университета, която точно за косата се закачаше с всички - не знам защо, може всички да сме й изглеждали мръсни. Идва, например и както си говорим за най-обикновени неща казва, "Снощи след като прочетох еди-какво си (свързано с лекции), едва ми остана време да си измия косата. Аз си мия косата всяка вечер", при което ни оглежда гордо, да види дали е направила някакво впечатление... Е, все пак, защо някой би казал такова нещо и кой го интересува тя колко често си мие косата??

# 53
  • Мнения: 24 467
.....пак отидох в обратната посока и да зема да са спра!
Спри се, че си вече диагностицирана  Laughing Laughing Laughing Laughing

Оказа се грешна диагнозата. Ако имаш предвид оная за щитовидната жлеза, де. Нали писах, че преди няма и половин месец изследвах щателно и нея, и всичко, дето мога - ми нищо.
Но търсенето продължава.  Naughty От обич към спорта.
Сега една приятелка ми е обещала да ми гледа на кафе.

Имах една колежка в университета, която точно за косата се закачаше с всички - не знам защо, може всички да сме й изглеждали мръсни. Идва, например и както си говорим за най-обикновени неща казва, "Снощи след като прочетох еди-какво си (свързано с лекции), едва ми остана време да си измия косата. Аз си мия косата всяка вечер", при което ни оглежда гордо, да види дали е направила някакво впечатление... Е, все пак, защо някой би казал такова нещо и кой го интересува тя колко често си мие косата??
Не й ли окапа после таз коса?
Ми то човек е склонен да се похвали с какво ли не. Зависи кое му е ценно. Само дето, не знам защо, смята, че то се явява ценно в същата степен и на останалите. Пък то, пусто, не е баш тъй.

# 54
  • Мнения: 36 519
Може и да е окапала, не поддържаме връзка. Според мен няма как да не се изхаби след толкова миене... Wink

# 55
  • Мнения: 3 371
Може и да е окапала, не поддържаме връзка. Според мен няма как да не се изхаби след толкова миене... Wink
то това да не е сапун newsm78

.........
Сега една приятелка ми е обещала да ми гледа на кафе.

........

Аууу, вземи и мен, веднъж, преди години, де Mr. Green, една ми гледа на кафе и ми каза, че ще взема принц. Така до принц не стигнах/е, веднъж ядох торта с принц и принцеса отгоре, ама на фигурки/, но може още да имам шанс. Имам и сребърни, златни, или каквито там обувки се изискваха, само принца да намерим Mr. Green

# 56
  • Мнения: 12 088


От домакинските задължения неприятно ми е само чистенето, особено мразя бърсането на прах. А когато след мен децата отново разхвърлят и изцапат  #Cussing out
Откак наехме човек за чистенето у нас, вкл. и на прозорците, тъй ми олекна!
Опитай. Ще ти хареса!
[/quote]

Ще ми хареса, ама:
1. след пет минути децата ще го преобразят неузнаваемо /отново ще разхвърлят и ще изцапат/
2. не мога да си го позволя от финансова гледна точка
3. първото обезсмисля второто. А като пораснат  вече няма да има смисъл Laughing

Да не си помислите, че чистя всеки ден. Един път в седмицата, през другото време само прибирам, мета трохите и забърсвам изцапано, ако видя. За прозорците предпочитам да викна човек 1-2 пъти в годината, че ме е страх да се надвесвам да ги мия отвън и в ъглите остават мръсни.

# 57
  • Мнения: 24 467
 
Цитат
...веднъж, преди години, де Mr. Green, една ми гледа на кафе и ми каза, че ще взема принц. Така до принц не стигнах/е, веднъж ядох торта с принц и принцеса отгоре, ама на фигурки/, но може още да имам шанс.

Ми познала ти е жената!
Взела си принц и даже принцеса за бонус!
А обувките бяха кристални... Принцовете по тях си падат, казват хората.
....
Неприятни са ми обувки на ток, с тесни върхове, затворени от изкуствена материя, дето вмирисват краката. Неприятно ми е да ми мирише на крака.   
...
Мама Ру, ти за прозорците и за основното почистване си вземи човек да те облекчи. За подреждането - ми който си рахвръля, той да си подрежда.  Naughty
Децата още на три години могат да си подреждат играчките, на четири - да почистят и подредят маса, на пет - да хвърлят кофа, на шест - да минат с прахосмукачката и да притичат до магазина за хляб. Даже е много, ама много полезно да се впрягат за ежедневни дейности, да не им идва един ден отгоре смазващо.

# 58
  • Мнения: 3 371
Само за да докопам принца съм готова да се намъкна и в кристални Mr. Green, тесни, широки, абе, каквито по протокол си трябва  Mr. Green
--------

Неприятно ми е да дойде някой у нас и да се събуе Mr. Green. Веднага го карам да се обуе Mr. Green. Чехли, налъми, подпетени стари обувки нямам в наличност за предлагане на гости Mr. Green



# 59
  • Мнения: 24 467
Неприятно ми е хората да си разхождат кучетата около нас /ние сме до горички и полянки/ и те да ми гонят котараците и да ми цапат тревните площи!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт