"За... аз пари не давам!"

  • 54 366
  • 597
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 036
И аз имам познати, които си мият косите само в салон. Аз това не бих си го причинила.

# 61
  • Мнения: 94
Пари не давам за неща,  с които да се показвам и доказвам пред хората. Един показността не ми е нужна, още по-малко и да си плащам за това.

# 62
  • София
  • Мнения: 38 595
Сетих се - не давам пари на просяци. Аз търча за поредната работа или интервю, те седнали да просят. И за хазарт почти не давам, ама понякога се лъжа да си взема "за търкане".

# 63
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Точно така, само на фризьор през ден.
Ще си призная, че и аз съм била така преди в едни други години, но си имах шампоан защото си мия косата всеки ден, ако вечер излизам и по два пъти. Сега с бебето, ако успея да се боядисам веднъж на 6м, викам ура.😂

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Ама в темата Ви питат: За какво няма да дадете пари, а мислите, че то Ви се полага безплатно


Не Ви питат попринцип за какво не давате пари...

# 65
  • София
  • Мнения: 38 595
Тегава е темата какво ни се полага. Идва септември и като се сетя колко пари трябва да дам за учебните тетрадки, направо свят ми се вие.

Доколкото мога, гледам да пестя от ГТ, мисля, че всеки работещ би трябвало да му се полага карта от работодателя, ама само така си мисля.

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Смятам, че ми се полага безплатно правото да разгледам в магазин. Не купувам ако не искам, независимо колко внимание са ми обърнали, и колко се стараят аз да се почувствам неудобно от това, че не съм купила нищо.

# 67
  • Мнения: 22 036
Тегава е темата какво ни се полага. Идва септември и като се сетя колко пари трябва да дам за учебните тетрадки, направо свят ми се вие.

Доколкото мога, гледам да пестя от ГТ, мисля, че всеки работещ би трябвало да му се полага карта от работодателя, ама само така си мисля.

Т.е. пътуваш гратис? Не ми е ок някак.

# 68
  • Мнения: 414
Може и да върви пеш Simple Smile и само при дъжд и студ да се възползва Grinning

# 69
  • Мнения: X
Е не се ли скапва косата от постоянно изправяне или там каквото и да им правят на тези жени в салона? Аз сешоар използвам единствено, ако се изкъпя преди лягане и то откакто имам синузит. Най-кошмарния ми уред е това 😌😌😌.

# 70
  • Мнения: 15 044
Аз нямам против вървящите пеш, но определено съм против ползващите за 1-2 спирки само, които смятат, че може и без да плащат.

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Като се кача за 1-2 спирки, трябва аз да търся кондуктора за да си платя билет, защото докато се завърти до мен аз ще съм слязла.
1-2 пъти ми се случва "Ааа ти па за 1 спирка, няма да ми даваш"  Laughing

# 72
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Е не се ли скапва косата от постоянно изправяне или там каквото и да им правят на тези жени в салона? Аз сешоар използвам единствено, ако се изкъпя преди лягане и то откакто имам синузит. Най-кошмарния ми уред е това 😌😌😌.
Ами моята е без поражения, но е тъмна и дебела . Имало е периоди без преса да не се показвам. Ползвам и проф. сешоар вкъщи винаги, не понасям да стоя с мокра коса.
Естествено като виждаш една коса постоянно  фризирана, трудно може да се прецени в какво състояние е.

Последна редакция: вт, 18 юли 2017, 16:55 от Vermilion`

# 73
  • Мнения: 24 467
Това е темата. За какво не давате пари, смятате, че ви се полага безплатно или трябва да се разпространява свободно? Интернет? Музика? Филми? Книги? Градски транспорт? Винетка? Или нещо друго? Какво?

А-ха, разбирам... Въпросът наистина, без пояснението, поражда у почти всеки друга посока на мислене и отговори.

На въпроса значи - много ми се иска да не давам в тази връзка пари за образование и здравеопазване, щот нали трябва да са ми безплатни. Обаче образованието ми си ми е над 50% домашно /т.е. не ми е безплатно, щото времето е пари/, а здравеопазването - изцяло си го плащаме или поне това, което се поема /срещу вече платените предварително осигуровки, разбира се/ е изключително нищожна част от това, което заплащам всеки път, отивайки например на зъболекар.
Добре, че сме що-годе здрави, че не ми се мисли в тази посока.
Друго - филми, музикални изпълнения и книги, незащитени вече от авторски права. За останалите ползвам, ако мога, безплатно, но не смятам, че ми се дължи така.Relieved
За новия си автомобил смятам, че данъкът който дължа следва е да по-малък от този, който дължа за стария си такъв. Смятам, че трябва да важи за всички автомобили у нас. Съжалявам. Че политиците са решили обратното.

# 74
  • На планетата земя
  • Мнения: 760
Е не се ли скапва косата от постоянно изправяне или там каквото и да им правят на тези жени в салона? Аз сешоар използвам единствено, ако се изкъпя преди лягане и то откакто имам синузит. Най-кошмарния ми уред е това 😌😌😌.

Разбира се,че се скапва ,аз това дърпане и изправяне не мога да го изтърпява веднъж на два месеца,когато ходя да ми вземат върховете,камоли да ме изправят през ден.

Общи условия

Активация на акаунт