Клуб на самотния родител - да се преброим и опознаем! - ТЕМА 7

  • 65 699
  • 763
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 9 636
И от мен честит празник на всички деца! Нека бъдат здрави и безгрижни!
Така е, Деси. Те са ни двигател. А любовта към рожбата ... Бях чувала колко е силна, но преди да родя не предполагах реалните й размери. До ден днешен се изумявам как е възможно изобщо да се обича толкова силно.

# 691
  • shumen
  • Мнения: 18 143
Честит празник на всички дечица!Да са живи и здрави и много щастливи.
При нас сутринта имаше малко драма като тръгна,но като са отишли в градината и е видял,че са сборни групи,но със техните госпожи бързо е млъкнал.

# 692
  • София
  • Мнения: 9 636
Бравно на юначето!
Ние през юни няма да имаме сборни. От групата на дъщеря ми повечето деца остават в градината поне през юни и са си почти техния състав. Миналата година беше харесала сборната група, но беше там само две седмици. Надявам се и сега да й допадне, защото през юли вече ще е сборна, а тази година само през август ще се гледат с баба и дядо. Всъщност при нея проблемът е спазването на правилата - спазва ги през повечето време, но много се изтощава и изнервя от това. А през лятото нямат организирани занимания, почти само игри, съответно по-малко правила от рода на "сега ще учим, няма да играем" и се надявам, че ще ходи на градина с повече желание отколкото през учебната година.

# 693
  • shumen
  • Мнения: 18 143
Панди,то и при нас лятото е така.Учат по малко,а повече играят.Той моя иска на сборни групи,но не иска с други госпожи,а си иска техните.Те реално се оказа,че и този месец ще са доста деца от тяхната група,а Юли и Август ще намалеят.Аз понеже няма кой да го гледа няма да го оставям цял месец у дома,а и той ще почива само с мен.

# 694
  • Мнения: 488
Честит празник на всички деца. Как ще го отбележите?  Моя дин е болен и ще пропусна празнуването днес.  Ще направим нещо другия петък като свършат училище и той е по- добре.

# 695
  • София
  • Мнения: 4 358
Честит празник на всички дечица!
Да растат здрави, щастливи и безгрижни!

# 696
  • Мнения: 5 513
Аз днес бях на работа.Но класната им ги води на библиотека,къща-музей , на някакъв специален сладолед и игри.След работа ходихме до магазина.Избра си Лего и федербал ( всяко лято купувам ).
Понеделник ще ходят за дипломите и ще се черпят.Само класа без родители.Ще завърши и втори клас с отличен.Радвам се ,защото труда му (ни) дава резултат.Иначе аз си знам ,какво ми струва.Но пък не е за пропускане как детето ти расте и става самостоятелен човек.И си горд с този факт.

# 697
  • Мнения: 157
Честит празник на всички деца!Весело лято!Днес от училище им дадоха занимателни помагала за лятната ваканция Ваканционно пътешествие се казва едното помагало,а другото Пъстра ваканция.Естествено им дадоха и 9 броя книжки за ваканцията.Успешно завърши 3-ти клас с отлично по всичко и само една петица.

# 698
  • shumen
  • Мнения: 18 143
Браво на завършилите деца.Сега да се наиграят лятото и на есен с нова песен към училище.
Ние след градина ходихме на студентския парк.Детето се наскачаха на батута и се прибрахме.
Днееска като го взимах и директорката беше там и ме пита кога ще почива,че Август били много пълни групите.За съжаление и казах,че няма кой да го гледа и ще ходи почти без почивка.

# 699
  • Мнения: 11 573
Честит празник, на патерица.
Писах в оплакваческата, вчера как щеше да го блъсне кола, баш за празника.
Получи подарък нова раница за училище. Само дето тооолкова го мързи, а може и знае всичко.
Понеделник ще им дават свидетелствата на екскурзията до Трявна. Така ми е свито с тези автобуси.
Онзи ден ги води класната на Царевец, доволен.
По онзи ден имаха тържество, справиха се всички деца.
Днес мислех едно басейнче, но реших че ще е още студена водата, и ще са разходки.

# 700
  • shumen
  • Мнения: 18 143
Дари,ужас.Добре,че е бил малкия дявол и не е станала беля.
За екскурзиите - с тези катастрофи и мен взе да ме хваща шубе с автобусите.А в Трявна е прекрасно.Ние ходим вече втора година по една седмица на почивка и много ми харесва там.Те с преспиване ли ще са и ако да къде ще отседнат?

# 701
  • Мнения: 11 573
Не, еднодневна екскурзия. То ние и без това си ходим там някои уикенди, та няма да е нещо специално като преживяване.
Обачее, госпожата се оплака, че докато били на Царевец, изобщо не се е движил с класа, а е бил свободен електрон. Дано не се изгуби. Поне знае номера на баща си, ако стане нещо. И мърморя като една латерна, ако стане нещо, да гледа да заговори някоя майка с дете, да чукам на дърво.

# 702
  • shumen
  • Мнения: 18 143
Дари,така са децата.Моя отсега като тръгнат с госпожите от градината и той все така.

# 703
  • Мнения: 11 573
Ей, тоя моя бивш, голям е забраван. Напомних му снощи днес да даде на малкия чадър, тук почва да се облачи, и звъня сега да питам дал ли е. Не, нали имал качулка. За шапка не попитах дори.

# 704
  • Мнения: 5 513
Дари не се тревожи.Те и без това госпожите не искат да имат чадъри.Искат гугли ,шапки...Децата се „ръчкат” с чадърите или ги губят.А то ако вали силно ги скриват някъде или ги качват в автобуса.

Общи условия

Активация на акаунт