Спечели почивка за двама от New Wave Holidays!

  • 18 612
  • 247
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 611
Почивка в истинския смисъл на думата не съм имала от мнооого време. Тази, която никога няма да забравя и винаги ме кара да се усмихвам при спомена за нея, е първата ми ваканция с моята половинка. Беше във Велинград. От сантимент бих отишла отново именнно там.

# 46
  • Мнения: 528

Сбъднах своя мечта, посетих така мечтаните от мен Дубай и Абу Даби. Не ме впечатлиха небостъргачите и лъскавите молове, културата и ценностите, така различни. Два коренно различни свята-този на лъскавото, модерното и космополитното от една страна, а от друга този на вярата, традициите и пъстротата. На пръв поглед коренно различни, а в същото време живеят в перфектна симбиоза. Това ме кара да продължавам да мечтая за нови дестинации и кътчета, които да разширят кръгозора ми. Вярвам в онази мисъл, че човек е човек, когато е напът, но бих добавила, че не трябва да спира на мечтае! Мечтите са да се сбъдват, не трябва да спираме да мечтаем. Срещата с нови, непознати светове ни обогатява и вярвам-ни прави по-добри.
Хотел Роял СПА - Велинград

# 47
  • Мнения: 2 069
Първата ни семейна почивка - в Костенец. Топла вода, спокойствие, чудни гледки...Истинска отмора.

# 48
  • Мнения: 2 129
През последните 3-4 години,за мен и семейството ми,любимо място за почивка е КК"Златни пясъци".🌞🌞🌞
Красиво,чисто,луксозно!⛵  Релаксираме пълноценно,забавляваме се чудесно...хапваме вкусно...какво му трябва повече на човек😉🏤🏤🏤

# 49
  • Мнения: 54
Най-незабравимата почивка за нас беше в Банско - спа хотел, релакс, сняг...Приказка. Обиколихме почти всички забележителности наоколо, уникална красота!
Любим хотел в България - хотел Лъки Банско

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 240
Първата ни почивка като семейство - заедно и само ние тримата. Най-приятното време, бяхме във Велинград.
От сантиментална гледна точка - хотел Роял СПА - Велинград. 

# 51
  • Мнения: 110
Всяка почивка е страхотна със семейството ми. Обичаме да ходим в Приморско и Велинград.
Хотел ,,Роял Спа" гр.Велинград

# 52
  • Мнения: 3 199
Със съпругът ми ходим всяка година на място в България, където не сме били. Винаги сме оставали очаровани от красотата на страната ни и винаги има още какво да се види. Най-незабравима за нас беше почивката в Чепеларе. Родопите са с прекрасна природа, цветовете на есента, прохладата, чистия въздух...
Любим хотел - Армира Банско

# 53
  • София
  • Мнения: 905
Почивката, която ще помня цял живот беше това лято - бяхме в с. Баня, до Банско. Беше чисто, прекрасно, видях повече щъркели, отколкото врабчета. Спокойствие, релакс, хубава  храна. Банско и Разлог бях наблизо, качихме се на лифта и за двамата ми синове беше невероятно преживяване, което споделихме с тях.
Обичам България и природата ѝ.

# 54
  • Мнения: 12 083
Още помня едно гостуване в Будапеща, когато бях на 7 години. Дългото пътуване с влак, Лунапарка с влакчето осморка, лодката, която се спускаше по един улей във вода ( така и не ме пуснаха да се кача, после чух че изгоряла?), къщата на изненадите..., балоните - животни и дъвките с картинки и шоколада, истински шоколад, а не онзи, който продават в България и от който ми се гадеше, първото ми возене в метро...
Много ми хареса и една кратка екскурзия преди десетина години до Мелник, Роженския и Рилския манастир, Рупите.
Мечтая си за екскурзия с туристически кораб по Дунава, както и за една в Русия, но не виждам как ще си ги позволя. Уви!

# 55
  • Мнения: 430
Много са спомените и е хубаво, че ги има... В настоящата игра споделям един спомен от остров Лефкада:

"Събрахме багажа в една дъждовна есенна вечер и поехме на юг – дестинация „… far off and foreign”. И така след около 700 км. път и 50 тунела в живописни планински масиви пристигнахме на остров Лефкада (означава „бяло“ – името идва от белите скали надвисали над брега).  Легендата разказва, че островът е сватбен подарък, който бащата на Орфей поднася на бащата на Пенелопа.
Неразпаковали багажа се потапяме в местната атмосфера, излизаме на търговската улица и вървим между масите на китни таверни, предлагащи месни и морски деликатеси, малки магазинчета, предлагащи ни както различни сувенири, така и хранителни стоки, сладкарнички изкушаващи с вкусни вафли с различни заливки и сладолед. В края на улицата достигаме брега на морето, образуващо на това място залив с малък плаж. В една от таверните хапнахме огромен стек от риба тон на скара, за който се наложи да почакаме да дойде дневния улов. А той не беше никак скромен.
За плажовете на острова бяхме чували, че се славят като едни от най-добрите в Гърция, но усещането от допира до тях е неописуемо..."

P.S. Успех на новият туроператор - New Wave Holidays. С пожелания за добри оферти, много доволни туристи и коректни партьори. Ще следя офертите Ви с интерес! Хотелът, на който се спрях след разглеждане на офертите и хотелите на сайта е Вела Хилс 4*, Велинград.

Последна редакция: ср, 30 авг 2017, 16:54 от vickito

# 56
  • Мнения: 1 476
Почивка както аз я виждам не съм имала от няколко години. Тази, която винаги си спомням е първата ни морска ваканция с моята половинка. Беше във Варна.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 256
Успешен старт на New Wave Holidays.
Хотелът, който предлагате и съм посещавала нееднократно е Св. Иван Рилски - Банско. Прекрасни условия и обслужване, подходящ както за лятна почивка, така и за ски ваканция.

# 58
  • Мнения: 39 396
Незабравима за мен е почивката, която имахме в Доспат. Беше преди 10 години. Съпругът ми късно вечерта се прибра от Англия за окончателно. Щерката беше минала през здравословен проблем, който ми взе здравето и нервите. Тъкмо нещата се бяха уталожили.... На сутринта се изнесохме заедно с още 5-6 приятелски семейства. Къщата беше близо до гора и големи поляни. Беше наистина незабравимо. Толкова много положителни емоции изживяхме.

# 59
  • Мнения: 2 600
Засега най-приятната ми почивка беше  Истанбул.  Надявам се да има още много и още по-хубави от тази.

Общи условия

Активация на акаунт