Какво ви се работи?

  • 93 486
  • 1 325
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 320
ама на вас работили ви се ?  newsm78

# 1 276
  • Мнения: 28 860
ама на вас работили ви се ?  newsm78
Честна ли да бъда, на мен - не! Или в краен случай работи ми се принцеса! Relaxed

# 1 277
  • Мнения: 2 280
Честно казано да, но някакво определено време от годината! През другото време искам да се наслаждавам на пътешествия Grinning

# 1 278
  • Мнения: 18 650
ама на вас работили ви се ?  newsm78

И после като във вица - "ама всяка сряда ли?!"

# 1 279
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
На мен ми се работи кралица. Joy

Освен това искам да съм фигуристка и да участвам в шоу спектакли.

# 1 280
  • Мнения: 28 860

Освен това искам да съм фигуристка и да участвам в шоу спектакли.
Това и аз го искам, даже и кънки имам и карам, ама за работа ли ще го броим? Joy

# 1 281
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005

Освен това искам да съм фигуристка и да участвам в шоу спектакли.
Това и аз го искам, даже и кънки имам и карам, ама за работа ли ще го броим? Joy

Ако ти плащат по 5-6 цифрени хонорари на година, ще е доста скъпо платено хоби. Grinning

# 1 282
  • София
  • Мнения: 877
Най-много ми се работят разузнавач (но не сега в Бг, а тези, които са променяли историята, а и в миналото е било по-готино), художник в Париж-17-18-19 в. с невероятен талант Simple Smile или космонавт. Работата ми не е добре платена, но е non profit, харесва ми, че е с кауза, харесва ми темата, както и пътуванията. Разчитам и на мъжа ми и на допълнителни граждански договори. Като цяло бих искала да живея в миналото, но да не съм от бедните класи.

# 1 283
  • Мнения: 5 262
в миналото преди пералнята и съдомиалнята или с тях ?

# 1 284
  • Мнения: X
Ако някой ти чисти, готви и пере, защо не?

# 1 285
  • Мнения: 5 262
Ако ти се занимава с прислуга вместо да натиснеш копчето на пералнята ... не знам . За мен тези два уреда са незаменими.

# 1 286
  • Мнения: 14 502
в миналото преди пералнята и съдомиалнята или с тях ?

Тя като гледам и преди течащата вода иска...

# 1 287
  • Мнения: X
Как да кажа дали ми се занимава с прислуга, когато си нямам идея как бих се чувствала, ако ми се наложи. Иначе с копчета на перални, миялни, печки и сие не ми се занимава определено, ама няма начин...

# 1 288
  • Мнения: 5 262
О...много ми са удобни копчетата. Сметките за електро и вода не са ми толкова удобни, но пък и прислугата би искала нещичко да получи...

# 1 289
  • Мнения: 18 774
Много обичам да гледам Панаир на суетата, ама не искам да живея в ония времена, ако ще и с 30 човека прислуга!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт