Какво ви се работи?

  • 93 483
  • 1 325
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 383
Много обичам да гледам Панаир на суетата, ама не искам да живея в ония времена, ако ще и с 30 човека прислуга!
не съм гледала Панаир на суетата ,но и аз не бих се върнала назад... То и до тоалетна няма да ми е приятно да отида (ако ще кралица да съм пак в тоалетна в дупка трябва да ходя). А недай си боже да реша да пътувам..с кон и каляска докато стигна,ще забравя за къде съм тръгнала Grinning

# 1 291
  • Мнения: 10 422
Прислугата вероятно е удобна, но не забравяйте, че допълнителните хора колкото ти помагат, толкова и те натоварват. Да не можеш да останеш сам в спалнята си и да те слухтят и разнасят не е най-приятното нещо. Не случайно съществува изразът "слугинско ухо". Имали сме помощница при свекър ми, когато беше на легло - все едно имаш още един член на семейството, с който също трябва да се съобразяваш.

# 1 292
  • Мнения: 28 860
Аз искам жена за вкъщи, да изчисти докато ни няма и после да ми е спокойно!  Simple Smile Имала съм, но до сега не съм успяла да намеря такава, дето ще го свърши с по голям успех от мен...за това и ще си остана аз домашната прислужница, добре поне, че копчета на машини дал господ у нас!

# 1 293
  • Paris, France
  • Мнения: 14 171
Аз пък не допускам чужд човек у нас докато ни няма. У свекърва ми ходи да чисти жена докато ги няма, но си заключват спалните.

# 1 294
  • Мнения: 14 451
А спалните кой ги чисти?

# 1 295
  • Paris, France
  • Мнения: 14 171
А спалните кой ги чисти?

Свекърва ми. Подът в къщата е теракота и не е трудно да се изчисти. Сега даже го чисти робот. На тях проблем са им баните и верандата, особено след тайфун и дограмата на прозорците. А водата при тях е обидно твърда. Ако някой друг мие пода или сменя чаршафи тя седи на вратата на стаята, хаха.

# 1 296
  • София
  • Мнения: 12 374
Понеже заметоха, да повторя по темата:
Работи ми се куратор в Националната галерия в Лондон. В ютюб има чудесни клипчета за мястото, кураторите дават нещо като кратки лекции на различни теми. Гледам с кеф и им завиждам.

# 1 297
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Коремен хирург или криминалист.

# 1 298
  • София
  • Мнения: 17 592

Исках да пиша (но и да публикувам).

# 1 299
  • Мнения: 6
От малка мечтаех да работя с чужденци,да ползвам английски език и да пътувам. Даде ми се! Сега мечтата се поразшири - да работя от дома си,за да имам време за детето,което тръгна на ясла,но често боледува. И сама да определям по колко часа да отделя за работа, и да не ми виси шеф на главата!:) На път съм да сбъдна и тази си мечта.Simple Smile

# 1 300
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Харесвам си работата. Обичам я! Но все пак си мечтая за книжарница с кафе или библиотека с кафе. Опасявам се,че бързо ще ми омръзне. После искам да съм детектив, ама не стил Грисъм или такива, които с технология откриват следи и улики, а тип Шерлок Холмс, дедуктивни.

# 1 301
  • Мнения: 3 970
Работи ми се шпионин. Да слушам и да снасям. На ФСБ.

# 1 302
  • Мнения: 22
Здравейте, мечтаех да стана акушерка да помагам на хората, ноооооо станах банкер. Който няма воля и го домързява не му се сбъдват мечтите. 🙂

# 1 303
  • Мнения: 2 759
Харесвам си професията микробиолог и с кеф си я работя, но също бих искала да видя какво е да работя работа на бюро-администрация или IT.

# 1 304
  • Мнения: 668
В България ли? Има ли реализация за микробиолози? От заплащането доволни ли сте?

Общи условия

Активация на акаунт