Как върви бизнесът, момичета?

  • 21 251
  • 211
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 121
За какво точно говориш? За коментар за някаква стока, услуга, политическа тема и изобщо неща, които могат да се сметнат за платена публикация ли? Аз имам 30 000 и кво?

Платена, неплатена, времето е същото, освен ако не си програмиран бот-генератор.
Каквото искам съм го казал. Логически погледнато, хора с толкова мнения явно това работят. Не го осъждам или хваля, констатирам. Щом ги устройва - хвала.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Сега разбирам, че трябва да си диря надниците Smirk

# 62
  • София
  • Мнения: 62 595
Ти май не правиш разлика между работа и общуване в свободното време. Дорри се чудя защо си се регистрирал. Какво правиш тук?

# 63
  • Мнения: 25 677
Заработва явно...  Whistling

# 64
  • София
  • Мнения: 62 595
не му подсказва, де! оставИ го да отговори, иначе няма да му зачета точките!

# 65
  • Мнения: X
Не си заслужава начинанието, защото много бързо ще бъде разконспириран и язък му за профила, веднага става неизползваем за рекламни цели, хората просто ще го подминават, както прецъкват на рекламите по телевизията.
Andariel, Вие разконспирирахте ли поне един профил, който да подминавате?  Hug
Сещам се за няколко, но един от последните,
питащи за предпазител в микровълнова фурна и обвиняващ ни, че не сме му написали как се...,
се оказва обвързан с фирма за екскурзии.
Този форум е меката за такива фирми, както и за строително- предприемачески.
А за интериорните врати  Stop

# 66
  • Мнения: 1 121
Разбирам. Имаш много свободно време, кефи те, пишеш. Все пак на твое място бих се замислил да си поискам надниците. Като Глухарчето  Mr. Green
Аз какво правя - ми като тебе - кефя се. Имам малко мнения, но съм загубил доста време в четене. Четенето по- ме кефи. Има и други неща които ме кефят, сега излизам оттук заради някои от тях  Mr. Green

# 67
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Разбирам. Имаш много свободно време, кефи те, пишеш. Все пак на твое място бих се замислил да си поискам надниците. Като Глухарчето  Mr. Green


 smile3534

Заради теб влязох в старата версия. Много държах да ти кажа какво мисля  Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 62 595
Пав1, аз по тези подфоруми не ходя, затова не зная кой кой е. А и всеки работи някъде, но това не означава, че непременно рекламира служебно.

Ок, лиам, разбрахме, че имаш социален живот точно сега и вероятно е лИбовна среща. Wink
След десет години тук няма да стаавам за резил заради някакви кирливи левчета за платени публикации.

# 69
  • Мнения: 28
ол райт, защо не използвате бутон за информиране на модератор. тук има правила, които важат за всички.
Wink

# 70
  • Мнения: 30 802
Начи, ще взема да си сложа тестово в подписа един биткойн адрес и да видим колко шарана ще се хванат:)

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 402
Айде, изкараха ме директно, че работя в Мама- та. Той моят мъж от 100 години ми опява да си искам заработеното тук! Че и на пълен работен ден, мда.

# 72
  • Мнения: 18 544
Връзват се доста хора на рекламни постове. Даже и се дразнят, че има потребители, които са против подобна скрита реклама и ги обвиняват в хейт, конспиративни теории и т.н. Скоро в темата за прахосмукачките-роботи имаше един такъв - 100 мнения-чаршафи (без други мнения по други теми) за възхвала на конкретно китайче, което не след дълго цъфна и в бг онлайн магазин. 

# 73
  • Мнения: 1 121
Разбирам. Имаш много свободно време, кефи те, пишеш. Все пак на твое място бих се замислил да си поискам надниците. Като Глухарчето  Mr. Green


 smile3534

Заради теб влязох в старата версия. Много държах да ти кажа какво мисля  Mr. Green

Нищо не разбрах, най-малко пък какво мисли форумния ник "Глухарче", ама карай...  Имам усещането, че ме бъркат с някой.

# 74
  • Мнения: 5 627
Преди два дни докладвах точно стар профил с реклама на сайт за телефони. Първо влиза в темата за първокласниците да попита за устойчив телефон и след 2 дни пише, че са взели от едикойси сайт и са много доволни. После в друга тема пита заслужава ли си телефон от същия сайт за строител, който често го изпуска, драска и след като й написаха, че не е кой знае какво телефона, писа, че са го купили от въпросния сайт и е супер. В трета тема казваше как купила на баща си телефон от познайте кой сайт и е направо супер. И на сервиз има препоръка, бас държа към кой сайт ще да е.
Въпреки докладването обаче, постовете си стоят. Тема за размисъл...

Общи условия

Активация на акаунт