Как върви бизнесът, момичета?

  • 21 199
  • 211
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 960
Точно, не са само очевидните нарушения на закона, ами и плъзгането по ръба, което за мен също не е честно и почтено. И колкото си по-голям, толкова повече възможности имаш да го правиш.

# 46
  • Мнения: X
Цитат
Здравейте, предлагам коментари в bg-mamma от активен профил на 10+ години с над 2 хил. мнения.
Цена на коментар: 20 лв.
За повече информация, пишете ми лично съобщение.
  ooooh!
www.predpriemach. com/threads/Коментари-в-бг-мама.68649
Обсъдихме го "бизнеса" още през м.май.  Wink
Разконспирирахте ли съфорумката бизнесменка?
Все още си стоят рекламните И постове.  Wink

# 47
  • Мнения: 3 371
Точно, не са само очевидните нарушения на закона, ами и плъзгането по ръба, което за мен също не е честно и почтено. И колкото си по-голям, толкова повече възможности имаш да го правиш.

Мен повече ме дразни кокошаренето на дребно.

# 48
  • София
  • Мнения: 62 595
Точно, не са само очевидните нарушения на закона, ами и плъзгането по ръба, което за мен също не е честно и почтено. И колкото си по-голям, толкова повече възможности имаш да го правиш.

Което ми напомни за думите на един бивш СЕО, май на Кока-Кола, който каза, че когато сте големи можете да си позволите  да правите неща, които не можете, когато сте малки. Мисля, че беше в едно от филмчетата на Менторът.

# 49
  • Мнения: 15 960
Е, то си има и латинска сентенция  - това, което е позволено на Юпитер, не е позволено на вола.

# 50
  • Мнения: 22 036
А БГ сентенцията е, че за кокошка, няма прошка.

# 51
  • Мнения: 5 366
Срещала съм суперлативи за зъболекар, от който много хора не са доволн,и (включително баща ми, който се раздели със здрав зъб), толкова чистосърдечни и в такава добра светлина го поставяха.
Разрови се е профила на потребителката, оказа се нейна роднина.
А знам,защото познавам и зъболекаря, и семейството му.

# 52
  • Мнения: 9 876
Много ми е долна цялата тази работа. Като продаване на гласове.
Може би, защото рекламните тарифи тук са височки. Ама все пак, никога не би ми хрумнало да искам нещо - неморално според мен, от някого.

# 53
  • София
  • Мнения: 62 595
Не си заслужава начинанието, защото много бързо ще бъде разконспириран и язък му за профила, веднага става неизползваем за рекламни цели, хората просто ще го подминават, както прецъкват на рекламите по телевизията.

# 54
  • Мнения: 25 610
Все някой заплес (от тези, дето са над нещата) или новак ще се върже. Те на това разчитат.

# 55
  • Мнения: 1 121
Изобщо не съм учуден. Най-просто разсъждение показва, че за да се напише едно мнение трябва поне 5 за 4 да се попрочетат предишните. Малко са добри писатели, написването, проверка и т.н. Един минимум 10 мин. за среденоголям коментар. 10 000 мнения - повече от година работно време на пълен работен ден. Без уикендите, трябва си и почивка. Mr. Green
Да ми каже някой че го прави безплатно и за удоволствие - ще му повярвам на момента  Laughing Laughing Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 62 595
За какво точно говориш? За коментар за някаква стока, услуга, политическа тема и изобщо неща, които могат да се сметнат за платена публикация ли? Аз имам 30 000 и кво?

# 57
  • Мнения: 25 610
Е, как кво? Пусни поне снимка на яхтата, дето си я купи със спечелените пари, какво се правиш и ти...  Mr. Green

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Изобщо не съм учуден. Най-просто разсъждение показва, че за да се напише едно мнение трябва поне 5 за 4 да се попрочетат предишните. Малко са добри писатели, написването, проверка и т.н. Един минимум 10 мин. за среденоголям коментар. 10 000 мнения - повече от година работно време на пълен работен ден. Без уикендите, трябва си и почивка. Mr. Green
Да ми каже някой че го прави безплатно и за удоволствие - ще му повярвам на момента  Laughing Laughing Laughing
Ние сме тук от 12-13 години. Нормално е да имаме 15 - 35 хиляди мнения. Аз имам и аз към 30 с неотчетените.

# 59
  • Мнения: 7 325
За какво точно говориш? За коментар за някаква стока, услуга, политическа тема и изобщо неща, които могат да се сметнат за платена публикация ли? Аз имам 30 000 и кво?

Платена си  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт