Лотария "Зелена карта" 2019

  • 326 528
  • 3 904
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 338
Кога ще заминаваш? Аз мислех, че си вече тук.


Бях, бях. Но сега съм си във Варна, по лични дела. Simple Smile И някой други неща.

# 256
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Здравейте, днеска и аз се снимах ушким при професионален фотограф и обясних, че ще ми е за зелена карта, както и да е много съм притеснен да не ме дисквалифицират заради снимката иначе горе долу ми е ясно за половината изисквания, питането ми е ще може ли някъде да я проверя снимката за първи път ще подавам за зелена карта и съм малко притеснен да не ме дисквалифицират.
Има валидатор, можеш да я минеш през него да видиш. Не се тревожи, хората си знаят работата. Спокойно!
Сайтът е затворен временно - излиза ми, че е Down for Maintenance. Thinking

# 257
  • на село
  • Мнения: 3 950

....
Сайтът е затворен временно - излиза ми, че е Down for Maintenance. Thinking

От вчера е така. Странна работа.

# 258
  • София
  • Мнения: 293
След 3 дни се взимат резултатите
Не, не трябва да са преведени. Само ксерокопия.

# 259
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Дано до петък го оправят, че искам да си пусна тогава апликейшъните Grin

# 260
  • Мнения: 14
Здравейте , аз съм на 21 години, 2ра година от 4 години общо,днес си направих снимка и мисля да кандидатствам,когато оправят сайта.Понеже във форумите от минали години чета,че повечето са семейни и с деца,мислите ли,че аз имам някакъв шанс ? И трябва ли по някакъв начин да отбележа,че вмомента уча висше образование или да отбележа,че имам завършено средно само? За първи път ще кандидатствам.Thinking Hands V

# 261
  • Мнения: 338
Отбелязваш това, което си завършила. Т.е. средното. То и без това им е напълно достатъчно и, ако дай Боже те изберат и стигнеш до интервю ти искат само дипломната от средното.
А това, че не си семейна не намаля шанса за успех...е намаля го, ще има само една 'кандидатура' срещу евентуални две при семейна двойка. Но и като цяло шанса е около или под 1%, добре е да не се влагат много надежди, за да няма разочарование след това. Simple Smile

Интересно ми е, ако сайта не работи още 10 дни примерно, дали ще удължат срока за подаване на заявления?

# 262
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Би трябвало Simple Smile

# 263
  • Мнения: 14
Благодаря за отговора,пожелавам успех на всички Hands V Flowers Four Leaf Clover

# 264
  • САЩ
  • Мнения: 666
Сайта вече работи.

За интервюто - ако имате документи, които не са оригинално на български или английски ви трябва превод на английски задължително.

Резултатите от медицинските излизат след 3 дни, няма как по-бързо, защото за едното изследване (мисля, че това за сифилис) е необходимо толкова време за да видят резултат.  Плюс ако сте с деца и правите манту - също ще трябва след няколко дни да се върнете. (Имаше и някакъв филм не с манту и по-скъп, но някой с деца да обясни)



natalliq2, и аз не съм семейна и нямам деца, пък ме избраха. Не знаеш кога ще ти кацне птичката на рамото, подавай смело.


# 265
  • Мнения: 425
Отбелязваш това, което си завършила. Т.е. средното. То и без това им е напълно достатъчно и, ако дай Боже те изберат и стигнеш до интервю ти искат само дипломната от средното.
А това, че не си семейна не намаля шанса за успех...е намаля го, ще има само една 'кандидатура' срещу евентуални две при семейна двойка. Но и като цяло шанса е около или под 1%, добре е да не се влагат много надежди, за да няма разочарование след това. Simple Smile

Интересно ми е, ако сайта не работи още 10 дни примерно, дали ще удължат срока за подаване на заявления?
Според мен шанса е повече от 1%, но много зависи и колко визи ще се отпуснат за България за 2019г. Имаше една статистика през годините колко визи е имало за БГ, примерно за миналата 2016 г. са били около 660, а през 2007 около 2500, така че шанса е различен през различните години, отделно има и доста висок процент от дисквалифицирани заради снимките и като прибавим и него шанса си расте пропорционално.
Но от друга страна, като знам колко хора има, които участват от 10 - 15 години и не печелят се стряскам. Но пък каквото такова, живота продължава.

# 266
  • Мнения: 14
Цял следобяд го чаках да го оправят сайта,излязох и съм изпуснала кога е тръгнал...сега пак не става и трябва да чакаме още:triumph: Astonished

# 267
  • САЩ
  • Мнения: 666
Мдам, и при мен пак не работи - за малко беше. Честно казано, по-добре, че си изпуснала - аз бих изчакала да съм сигурна, че е оправен, преди да пусна. Ама ... това съм аз, де Simple Smile

# 268
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Аз също ще изчакам сайтът да тръгне нормално и тогава ще пусна.

# 269
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
И аз ще почакам. То и без това снимки още нямаме.

Общи условия

Активация на акаунт