Смешки от форума 28

  • 127 225
  • 718
  •   1
Отговори
# 645
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Лошото е, че това е бъдещето...Имам колежка, младо, красиво момиче с висше образУвание, което писмено обяснява в дукомент как е ходила до една облас, имала среща в курпорация с една агенка, и нещо свързано с децка градина...Та така.

# 646
  • София
  • Мнения: 62 595
надявам се да не е секретарка.

# 647
  • Мнения: X
Сигурно е връзки с обществеността.
Wink

# 648
  • София
  • Мнения: 4 328
що, бе, Анди, допустимо е секретарките да са неграмотни ли?
добре, бе, Word има автокорекция от детството ми. просто на някои образУванието им е малко и недоразвито. чия е вината представа нямам.  Peace

tonynette, и това пък защо  Laughing

# 649
  • Мнения: 14 147

JoyJoy Е, няма шанс. Дано се ограничат до пърФото.

# 650
  • София
  • Мнения: 62 595
Имеенно, че е недопустимо да са неграмотни. Приемам го почти като лична обида, защото преди сто години бях секретарка и зная колкло се държеше, имахме специално предмети в обучението си какво е допустимо и какво не, че кореспонденцията е визитката на фирмата и т.н. А такива безумни неща съм чела, включително съдебни решения, написани неграмотно.

# 651
  • Мнения: 11 556
А най-добре първо да иде да завърши основното образование, а след това да мисли за второ дете.
Ама те хората мислят за фторо, не за второ.  Simple Smile

# 652
  • Мнения: 3 784
Много сполучливо, на съфорумка с три деца:  hahaha

Цитат
Ако имам още деца, не мога да си представя да ги кърмя - буквално може да ги понамразя малко, именно заради непрекъснатото физическо присъствие. Първия път бондинг, втория - ОК, но малко досадно, оттам нататък вече б§х ти и бондинга, то си е направо паразитизъм.

А това всякак е бисер:

Цитат
На такива като теб дето говорят с такава ненавист за кърменето е по-добре да не кърмят, да не дават грешни впечатления на децата си.

# 653
  • Мнения: 2 695
Какво ще рече бондинг?

# 654
  • София
  • Мнения: 8 940
Какво ще рече бондинг?
Бондингът е процедура, чиято цел е корекция на несъвършенства във формата и големината на зъбите (най-често предните), при отчупване или разстояния между тях.
И аз не виждам връзката с кърменето обаче.

# 655
  • Мнения: 3 656
Бондинг означава установяване на връзка от английски - bonding http://www.dictionary.com/browse/bonding

# 656
  • Мнения: 2 695
Цитат на: link=topic=983120.msg36366218#msg36366218 date=1519977539
Това
Цитат на: link=topic=983120.msg36360504#msg36360504 date=1519890652
CryCryCry
Quo vadis, Domine...
А пък и хората не си дават сметка,че е невъзпитано да си българин,да пишеш в български форум ама на чужд език.Мислят си,че са много интересни..

Значи е невъзпитано да си българин и да пишеш на чужд език в български форум  Flushed Какво да правят тогава горките студенти по медицина и право, когато им се налага да пишат на латински???

# 657
  • Мнения: 2 049
Цитат
после се чудите, защо ви викат злобни и комплексирани бг-мами. Crazy

Тъй ли ни викат? Flushed Satisfied

# 658
  • Мнения: 3 545
Цитат
после се чудите, защо ви викат злобни и комплексирани бг-мами. Crazy

Тъй ли ни викат? Flushed Satisfied

Може ли линк към темата?

# 659
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Моя пост разбирам защо го изтрихте, ама моля върнете поста на Сирената, беше си на място:)

Общи условия

Активация на акаунт