Смешки от форума 28

  • 127 196
  • 718
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 11 570
Цитат
после се чудите, защо ви викат злобни и комплексирани бг-мами. Crazy

Тъй ли ни викат? Flushed Satisfied

Може ли линк към темата?

Май в свекървенската беше.

# 661
  • Мнения: 2 909
Цитат
Внимавай как ме наричаш. Това да ти е първи и последен опит! Ясно?!

Simple Smile
         На мен ми стана интересно какво би направила в противен случай .... box rotfImbo
      
Ще ни пребие 😂😂

# 662
  • Мнения: 25 678
Цитат
Чувам, че в мъжкия живот идва един ден, в който изведнъж осъзнава всички възможности за секс, които е пропуснал в миналото поради глупост, разсеяност и липса на опит.  Mr. Green Ей тъй, въртели му се пропуснатите шансове в главата преди заспиване, и го изтезавали.  Laughing

 Laughing

# 663
  • София
  • Мнения: 12 006
Цитат
А тия котки са едни охранени и дебели...интересното стана, когато една от навъртащите се около входа котки си хвана някакъв болен гълъб в градинката зад блока и го изяде целия барабар с перушината, костите, човката и всичко. Наблюдавах това зверство от прозореца си. От гълъба мъченик накрая останаха само някакви перушини и крилата.
На въпроса от къде е рабрала, че гълъба е болен, послева следния отговор:
Цитат
Ами според мен е бил болен, за да го хване.

# 664
  • Мнения: 14 115
Вместо да го води на ветеринар, тя го изяла! Какво става с днешните котки, откъде тази агресия?

# 665
  • Мнения: 11 555
Ми той умрял, ма!

# 666
  • Мнения: 3 784
Ох, нимоа, просто...  Joy Joy

Цитат
А във нашия вход живеят не селяни, ами мутанти. Обитателите и гостите на един определен апартамент винаги нарочно не затварят вратата на входа, открехната е на един пръст. Студ, ден, нощ, вратата е отрехната и всеки циганин може да влезе във входа. Съседите от входа не взимат отношение или не забелязват, не знам. Иначе се пишат шантави бележки за какви ли не глупости (включително за отровени улични котки от слуги на сатаната) и се закачат на видно място до таблото, но отвореният вход май не дразни никого освен мен. Та го затварях всеки път, докато една сутрин в 5 ми писна, и вместо да го затворя за пореден път след като явно цяла нощ е бил отворен, аз го разтворих съвсем докрай. Взех един камък и подпрях вратата да стои като ханджийска порта разтворена. Вече винаги така правя. Щом вратата е отворена, аз я отварям още повече. Нека им духа на тия от първия етаж и да са им студени стените откъм стълбището, нека входът се изстудява, нека влизат кучета и цигани. Щом на никого не му пука за тая врата и не се затваря, аз ще я разтварям и затискам с камък докаго им запука и се научат да я заключват  Twisted Evil

Цитат
на таблото се появяват какви ли не бележи/призиви и заплахи, само за отворената врата никога няма коментар, явно че това не ги дразни. Но иначе се пише за сатани, отрови, божието наказание, призиви да бъдем добри хора, нареждания кои точно млади хора от кои точно апартаменти да изчистят пред входа, призиви да се върне открадната тояга ?!? Но за входната врата - нито ред. Така с моите протестни действия по разтваряне на входа с камък се опитвам да изостря сетивата на съседите си за проблема.

# 667
  • Мнения: 115
Май всички четем селската тема 😂

# 668
  • Мнения: 2 049
Май всички четем селската тема 😂

Е, как е възможно аз, като най-голямото клюкарче, да съм я изпуснал тази тема... Дайте линк, моля!

# 669
  • Мнения: 115
Май всички четем селската тема 😂

Е, как е възможно аз, като най-голямото клюкарче, да съм я изпуснал тази тема... Дайте линк, моля!

http://m.bg-mamma.com/?topic=771506 😊

# 670
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, друго си е да правиш заплахи на лични, там само аз мога да ти се смея, нали, мило? Animal Bug
Не се притеснявай, няма да ги пусна тук, те са си лично мои и когато ми е нещо кофти, да си ги чета да си оправя настроението. Misc Performing Arts

# 671
  • София
  • Мнения: 6 168
Цитат
По принцип си пупa нa 3дни ,но си е нормaлно преди този зaпек днес пупa пaк,но си личи ,че е гъсто пaк

# 672
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 414
Пупа не викаха ли бременните си кореми някои? Вече и на срането ли така се казва? Изоставам.

# 673
  • Мнения: 6 343
Цитат
По принцип си пупa нa 3дни ,но си е нормaлно преди този зaпек днес пупa пaк,но си личи ,че е гъсто пaк
    Кво речи... newsm78

# 674
  • Мнения: 14 966
Цитат
По принцип си пупa нa 3дни ,но си е нормaлно преди този зaпек днес пупa пaк,но си личи ,че е гъсто пaк
    Кво речи... newsm78
Пупа равно ли е на бебешки запек Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт